Nowelli Alina Biuro Tłumaczeń

Dzierżoniów

Opinie o Nowelli Alina Biuro Tłumaczeń

janusz

Guten Tag ze się tak wyrażę ja szukam pracy jestem człowiekiem dyspozycyjnym o wysokim wyksztalceniu jestem bardzo mila osoba chetnie nawiaze z panią współpracę slyszalem o pani dużo dobrego i jestem zadowolony. Do tego mam jeszcze dyplom bylem na kursie i umiem tez pracować w grupie. Jesli chodzi o prace to lubię. Za granica nie wiem jak tam ale nie jestem przeciwny. Zadowole sie wszystkim takze nie ma problemu. Jeszcze nawiasem mówiąc to uczylem sie koedys lodz to miasto dobre takze w razie czego proszę dać znać. Nie wiem jak dlugo ale mysle ze dam rade. Cv dola ze jesli wszystko powie na tamtym.co moge jeszcze powiedziec to mi nie przychodzi o i jestem przystojnym brunetem tak mi mówili takze proszę sie nie bać. He je oczywiście żartowałem ja mam humor. Pozdrawiam proszę o odzew szybki jestem tu niecierpliwy. Janusz W.

2na10

Ogólnie to 2 na 10 dla Aliny

Zostaw opinię o Nowelli Alina Biuro Tłumaczeń - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowelli Alina Biuro Tłumaczeń