Reha-Med24 Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Reha-Med24 Sp. z o.o.

Pracuję w Reha-Med 24 od 5 lat i jestem zadowolona,pensja dociera na konto na czas, b.dobry kontakt z koordynatorką, b.dobry kontakt w razie potrzeby z szefem. Polecam

@Monika

Przeczytałam kilka wpisów osób które z zemsty piszą złośliwe komentarze . Pracowałam w tej firmie wiele lat i nigdy w życiu nie było tak,że gdy zgłaszałam problem to nikt się nie zainteresował , a wręcz przeciwnie , zawsze koordynatorka oddzwoniła i to niemalże natychmiast . Ta firma ma wyjątkowego pecha co do pracowników a szkoda , bo w Reha-med24 są najrzetelniej podane informacje co do stanu pacjenta jak tylko się da . Jedyne co mogłoby się zmienić, to stawki ... Natomiast , kontakt z koordynatorem w razie problemu znakomity i tego zawsze będę tutaj bronić.

Nati Nowy wpis
@Monika

A do kiedy wyplaty są wypłacane

Czy w Reha-Med24 Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Barbara

Współpracowałam z firmą od czasu do czasu. Zarobki OK, jeżeli komuś nie odpowiada, to niech szuka w innych firmach. Niestety, ale też niektórym kolezankom brakuje umiaru, wymagania mają duże, głównie finansowe, ale nie potrafią zostawić po sobie nawet porządku na do widzenia. Nie raz zmieniała mnie osoba, która przez 2 miesiące zostawiała taki brud, że przez tydzień sprzątałam, nie wspomnę już nawet o podopiecznym...krytykuje się firmę, a niektóre koleżanki po fachu nie potrafią ogarnąć wokół siebie prostych rzeczy. Generalnie firma godna polecenia, miejsca sprawdzane. oczywiście zawsze może pójść coś nie tak, ale wtedy jest telefon do firmy i sprawy są wyjaśniane. Nigdy nie było problemu z kontaktem.

@Barbara

Dziękujemy za opinie Pani Barbaro. Na rynku jest wiele firm. Każdy ma prawo wyboru. W każdej firmie są oferty lepiej i gorzej płatne.

@Reha-Med24 Sp. z o.o.

A te lepiej płatne to u was...? Ja mam duże doświadczenie w pracy tego typu, dlatego chciałabym wiedzieć, na co mogę liczyć. Ile maksymalnie może zarobić doświadczony pracownik? Najlepiej proszę o podanie od razu kwoty netto.

Nowy wpis

Generalnie zarobki w branży opiekuńczej zależą również od znajomości języka niemieckiego. Zarobki wahają się pomiędzy 1500-1800 EUR do jednej osoby pod opieką.

Czy Reha-Med24 Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, pracownicy wewnętrzni maja szkolenia.

tak, organizujemy szkolenia.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Reha-Med24 Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy Reha-Med24 Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Firma nie prowadzi aktualnie stażów. Studenci mogą w okresach wolnych od nauki pracować w charakterze opiekuna na terenie Niemiec.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Szymon Janicki

Pracownik firmy - Prezes Zarządu

20.09.2023 04:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Szymon Janickiikona wywiad

Umożliwiamy podjęcie się pracy w roli opiekuna osób starszych i chorych na terenie Niemiec. Przez nasza firmę przewinęło się już ponad 4000 pracowników.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Szymon Janickiikona wywiad

Założyłem firmę w 2012 roku. Wcześniej pracowałem na stanowisku menagera w firmie specjalizującej się w podobnej branży na terenie Niemiec. Rehamed24 był odpowiedzią na popyt usług opiekuńczych.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Szymon Janickiikona wywiad

Branża opieki osób starszych rozwija się dynamicznie na niemieckim rynku pracy. Jest wiele konkurencyjnych firm, a specyfika pozyskiwania klientów jest różna. Nasza firma posiada sieć sprawdzonych partnerów w Niemczech, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować podstawowe założenia firmy, zapewniając bezpieczne oraz intratne finansowo kontrakty dla osób opiekujących się osobami starszymi i chorymi w Niemczech.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Szymon Janickiikona wywiad

Nasza firma posiada następujące działy: Dział Rekrutacyjny zajmujący się rekrutacja nowych zleceniobiorców (DR), Dział Sprzedaży zajmujący się opieką kontrahentów w Niemczech (DS), Dział Jakości odpowiedzialny za jakość usług zajmujący się wsparciem zleceniobiorców na zleceniu (DJ) oraz Kadry.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Szymon Janickiikona wywiad

Za rekrutacje odpowiedzialny jest Dział Rekrutacyjny. Podczas procesu rekrutacyjnego sprawdzamy kwalifikacje opiekuńcze (polecenie, dyplomy ukończenia szkoły) oraz poziom języka niemieckiego.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Szymon Janickiikona wywiad

Potencjalny zleceniobiorca dostaje konkretną propozycję, która zawiera opis obowiązków i potrzeb klienta. Po nawiązaniu współpracy i przybyciu na miejsce zlecenia zleceniobiorca ma gwarantowany kontakt i wsparcie opiekuna kontraktowego. Zleceniobiorca również może w każdej chwili i o każdej porze zadzwonić w nagłych wypadkach do firmy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Szymon Janickiikona wywiad

Rehamed24 sukcesywnie poszukuje nowych zleceniobiorców. Oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. Aktualnie nie poszukujemy pracowników na stanowiska wewnętrzne.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Szymon Janickiikona wywiad

Naszym wewnętrznym pracownikom oferujemy dwa razy w roku szkolenia.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Szymon Janickiikona wywiad

Planujemy rozwinąć jakość usług dla klientów, kontrahentów oraz zleceniobiorców w sieci. W tym celu pracujemy nad naszą nową aplikacją i prezentacją w sieci.

Witam. Co tu się na forum dzieje, że takie opinie się pojawiły i czy są one zasadne? Szukam solidnej firmy' z którą żona mogłaby wyjechać do Niemiec, do opiekowania się seniorami. Proszę napisać jaką Państwo oferują umowę' jaką stawkę i czy opis sytuacji zdrowotnej oraz mieszkaniowej seniora, zgadza się z rzeczywistością?

Witamy serdecznie, opisy zleceń są przez nas weryfikowane i zawsze można potwierdzić stan aktulany rozmawiając z opiekunką lub opiekunem będącym na miejscu. Oczywiście w przypadku nowego zlecenia nie jest to możliwie i proszę mieć na uwadze, że rodzina może także podać nieaktualne informacje. W takich sytuacjach, jeżeli stan podpopiecznego diametralnie odbiega od stanu przedsatwionego Pani, ma pani prawo odrzucić zlecenie i wrócicć na nasz koszt do Polski. Oferujemy umowę zlecenie a stawki są zależne od języka niemieckiego. Na naszej stronie znajdzie Pani oferty zleceń ze stawkami.

Jolanta

Poważnie rozważam wyjazd, interesuje mnie ta oferta do opieki nad 90-cio letnią seniorką w Bremerhaven. Ktoś wie, czy za pokój i zużycie tego internetu i innych rzeczy, które wymieniają, odciągają jakieś pieniądze? Dodam, że to by był mój pierwszy wyjazd i nie wiem, jak to wygląda dokładnie.

@Jolanta

Pani Jolanto żadne z tych rzeczy nie jest odciągane. Wszystko jest do Pani dyspozycji i nie musi Pani za to płacić.

Jolka

Ale bzdury tu są wypisywane przez opiekunki -wstyd !!!!! a biuro powinno się nimi szybko zająć i wytoczyć proces.. zaczynałam z nimi pracę w 2014r...nauczyli mnie podstawy niemieckiego i zaraz z tej firmy wyjechałam...mimo ,że początkowo zarobi nie były za wysokie ale byli sumienni wobec pracowników -opiekunek...pieniadze tez były na czas...jesli ktoś ma kłopoty niech załatwia bez posrednio z biurem a nie na forum ..jest to szykanowanie i psucie opini,ktoś głupi pomyśli głupio...jesli się wspópracowało z tą firmą było wszystko ok !!!!!!!!!!!!!!!

@Jolka

Ja też czytam te wszystkie wpisy i nie mogę w to uwierzyć... Także zaczęłam z nimi jeździć od 2014 roku aż do 2020 i nigdy nie miałam problemów... Nie rozumiem .

Maria
@Ex

Może problemy były tam, gdzie Ciebie nie było?

@Maria

Przez 7 lat pracy zawsze miałam normalne zlecenia . Nigdy nie miałam jakichś problemów z rodziną czy podopiecznym . Wydaje mi się, że wiele osób narozrabia a później zwala na firmę, bo tak najprościej, prawda ?...

Kamila
@Ex

Kurczę to rzeczywiście to muszą być bzdury. Jak tyle pracujesz to pewnie wiesz co mówisz :) A powiedz mi czy często masz zlecenia? Ile czasu spędzasz w Polsce na "wolnym"? :)

Polityczka
@Jolka

Firma wypłacalna ,rzetelna ,kompetentna ,wyjeżdżałam do pracy 2014 roku .Polecam firmę .Papiery przychodzą do domu .

Rysio
@Polityczka

No to się cieszę. A umowa, to jest zlecenie, czy UoP niemiecka, bądź polska? Żona chce niemiecką, by emeryturę tam sobie wyrobić. I jaka pomoc ze strony biura w przygotowaniu formalności, transporcie oraz w razie potrzeby ze strony kogoś na miejscu?

Stefan

Do Osterholz- Scharmbeck potrzeba opiekunki. Piszą, że wymagany komunikatywny lub dobry poziom niemieckiego, a stawka waha się od 1300 do 1700 euro netto / m-c, w zależności od znajomości języka. Żona dużo rozumie po niemiecku, gorzej z prowadzeniem rozmowy. Rekrutacja toczy się po niemiecku, żeby to ocenić i jak jest w tej firmie z kwestią załatwiania formalności, związanych z umową o pracę i pomocą koordynatora na miejscu?

@Stefan

Proszę zgłosić się do biura. Język zostanie zweryfikowany telefonicznie. Formalności są załatwiane albo zdalnie poprzez pocztę albo osobiście w biurze.

Ostrzegam wszystkich ludzi przed tą firmą.Bardzo nieuczciwa "szefowa" tego bajzlu.Ich klienci nie są kompletnie sprawdzani przez niemieckojęzycznych koordynatorów.

Ewelina
@Anna

A jaki jest dowód na to całe niesprawdzanie?

Gosc
@Anna

Droga Pani, szkoda nerwów. Do niemiec już dawno przestaję się opłacać jechać. Ja już tam nie jeżdżę nawet na grzyby . Lepiej mieć mniej i święty spokój;) Pozdrawiam

Roman
@Gosc

Hej, a czemu się nie opłaca? Co się zmieniło? Dlaczego wcześniej się opłacało, a teraz już nie? Kwestia kasy?

Gosc
@Roman

Czesc, Polska jest coraz droższa a niemiec płaci jak zawsze natomiast wymagania ,że hej ;) Opieka , to już chyba mało atrakcyjna oferta .

Opiekunka

Firma godna polecenia . Wynagrodzenie na czas . Szybki kontakt z koordynatorem w razie potrzeby . Pracowałam z tą firmą kilka dobrych lat i nie mam zastrzeżeń , a pozostały bardzo miłe wspomnienia i gdybym miała wrócić do branży, to tylko z Reha-med24 , ponieważ mam zaufanie . Drodzy kandydaci którzy zastanawiacie się nad współpracą z tą firmą, nie bójcie się, to rzetelna firma . Pozdrawiam serdecznie caly zespół i dziękuję.

Lekko rozczarowana

Witam Nie wiem drogie panie czy firma dobra czy nie Ale w umowię jest ze pieniądze 15 na konto , oczywiście po przepracowaniu całego miesiąca ale ok .Niestety jest 21 a moja mama czeka nadal na pieniądze i jeszcze ich na koncie nie ma . To tylko tyle Nie wiem czy niedopatrzenie czy (usunięte przez administratora) Wnioski pozostawiam wam Wiec pozdrawiam wszystkich z biura i wszystkie opiekunki z szacunkiem bo praca jest ciężka i nikt tam nie jedzie w celach rekreacyjnych .

@Lekko rozczarowana

Witam serdecznie, Proszę przeczytać uważnie umowe. Nigdzie w umowie nie gwarantujemy przelewu do dnia 15. W umowie wyraźnie jest napisane (paragraf 6.5), ze podana data nie obejmuje kwot w EUR. Zwłaszcza jeżeli dzień przelewu wypada na piątek lub dzień przed dniem wolnym od pracy. Naturalnie zdarzają się przeoczenia i pomyłki, jednakże sa one w miare możliwości szybko korygowane. Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Lekko rozczarowana
@Rehamed24 sp. z o.o.

Jeśli chodzi o paragrafy to myśle ze mam je lepiej opanowane od Pana , wiec proszę ich nie przytaczać . A umowę która jest kwestia sporna mogą panu wrzucić za moment na forum .Jak również potwierdzenie wczorajszego przelewu gotówki (mówimy o euro) .Wiec może lepiej zakończmy ta debatę , z nadzieja ze w przyszłym miesiącu pieniądze będą na czas . Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Lekko rozczarowana

Witam ponownie, Droga Pani niestety nie ma Pani. Domyślam się o kogo chodzi więc zanim Pani będzie dalej insunuować prosiłbym poczytać paragraf, który podaliśmy powyżej. Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Kultura
@Rehamed24 sp. z o.o.

A gdzie PRZEPRASZAM...?

@Kultura

W jakim kontekście pyta szanowna(y) Pani/Pan ? Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Alina

Omijajcie ta firme duzym lukiem . (usunięte przez administratora)

@Alina

również pani będzie miała możliowść uzasadnić swoje pomówienia przed sądem.

marcin88
@Alina

a z jakiego powodu?

@marcin88

Z takiego powodu Pani Alino, że skoro Pani uważa bezpodstawnie, że należy nas omijać to jest to pomówienie. Pani wypowiedź już częściowo została usunięta przez Administratora. Pozdrawiamy Rehamed24

Czy w Reha-Med24 Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Rehamed24

Witamy, Każda z pań ma swojego opiekuna. Dodatkowo na terenie Niemiec w dni wolne od pracy panie mają do dysposycji numer alarmowy. Gdyby numer gdzieś zginał wszystkie numery podane są na naszej stronie internetowej Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Wypłacają dodatkowe nagrody w Reha-Med24 Sp. z o.o.?

Rehamed24 sp. z o.o.

Witamy serdecznie, Jakie nagrody ma Pani/Pan na myśli ? Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Dagmara

@Baśka mówisz o kursach ,które są prowadzone w firmie ?

@Dagmara

Witam serdecznie, Kursy językowe są bezpłatne. Proszę o ewetualną rejestarcję bowiem kursy są organizowane dla minimu 6 osoób. Kursy starują od nowego roku w Dzierżoniowie. Pozdrawiam Rehamed24 Team

Renata

Bardzo dobra firma zawsze jest w potrzebie i pomaga jedna z lepszych firm .

Baśka

@Jolka Może podpowiesz czy firma w dalszym ciągu pomaga w nauce języka niemieckiego?

Rehamed24 sp.z o.o.
@Baśka

Witam, Tak organizujemy kursy niemieckiego, które są bezpłatne. Następne kursy planowane są od listopada. O wiecej informacji proszę pytać w centrali. Pozdrawiamy Rehamed24 Team

Kasia Szczecin

Firma jak każda normalna jak komuś nie chce się pracowac zawsze znajdzie coś żeby oczenie pracodawcę. Ja tam pracowałam dwa lata super mi się z nimi pracowało. Musiałam zrezygnować tylko i wyłącznie z prywatnych powodów ale jak bym miała wracać to tylko i wyłącznie do nich pełna profesja od początku założenia firmy di dziś pozdrowienia dla założycieli i całej kadry

Zostaw merytoryczną opinię o Reha-Med24 Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Reha-Med24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reha-Med24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reha-Med24 Sp. z o.o.?

Reha-Med24 Sp. z o.o.