Euro-School Szkoła Języków Obcych

Mińsk mazowiecki

Opinie o Euro-School Szkoła Języków Obcych

Zdecydowałam się na naukę w tej szkole. Płaciłam miesięcznie w granicach 200 zł. Po roku MĘCZARNI uciekłam. Dyrektor szkoły tylko z pozoru jest miły, ale szybko uświadomi Wam, że jesteście kompletnym zerem. Po każdych zajęciach płakałam przez niego, ponieważ potrafił mi nawet w twarz zasugerować, że jestem gruba, a na dodatek tępa. Na każdych zajęciach przypominał o wpłatach za naukę. A jak ona wyglądała? Potrafił przez 3 godziny prawić kazania na temat tego jaki angielski jest przydatny w życiu, opowiadał o swoich kursach i innych życiowych doświadczeniach, a gdy już miał zamiar prowadzić lekcję to w taki sposób, że sprawiał, że miałam dość nauki, a jedyne co robiłam to modliłam się, żeby zajęcia się skończyły. A na koniec, gdy zostawało 10 minut z tych 3 godzin starał się nadrobić czas. Musiałam chodzić na zajęcia, ponieważ podpisałam umowę. W innym wypadku musiałabym płacić za coś z czego nie korzystam. Szkoła ta na facebooku miała kiedyś możliwość wystawienia oceny i opinii. Niepozytywnych opinii zebrała się taka ilość, że prowadzący stronę Dyrektor usunął możliwość wyrażania opinii. Aktualnie uczę się w innej mińskiej szkole i jestem bardzo zadowolona. Lektorzy UCZĄ, są MILI, SZANUJĄ innych. Tego nie doświadczyłam ze strony Dyrektora. Oczywiście opinia ta dotyczy tylko Dyrektora, który prowadzi także sporą część zajęć. W szkole tej uczy także kilku innych nauczycieli, którzy robią to bardzo dobrze, sumiennie i szanują innych. Pan Dyrektor sam psuje wizerunek szkoły. Jeżeli chcecie rozpocząć naukę w tej szkole, to upewnijcie się, że zajęcia nie będą z tym Panem. Jednak najlepiej po prostu wybrać inną szkołę. No chyba, że chcą Państwo wąchać na zajęciach zapach parzonych "mikstur" Dyrektora, od których boli głowa, a które rzekomo mają usprawnić Państwa myślenie. Kilka godzin wykładów na temat skuteczności tego "specyfiku", za który Państwo zapłacą- gwarantowane.

susy

A ja pracuje tu od września 2012 i jakoś nigdy się ie zdarzyło, żeby wynagrodzenie było po terminie. Najczęściej przelew jest na koncie kilka dni przed "czasem". Trzeba by być idiotą, żeby pracować 5 miesięcy bez wynagrodzenia. Pozdrawiam hejtera.

bettymm

To jakaś bzdura. Pracuję w tej szkole od 2 lat i zawsze pensje mam przed czasem. Pozdrawiam.

sony22

Fantastyczna szkoła, bardzo mili i kompetentni lektorzy. Kładą duży nacisk na poprawną wymowę. No i lekcja trwa 50 min a nie 45. Polecam :)

xxx

to chyba Ci się pracodawcy pomylili, euro-school w mińsku maz = brak wypłat na czas(nawet po 4-5 miesięcy), dziwne wymagania, potrącenia za nie wiadomo co,[usunięte przez moderatora] BARDZO ODRADZAM!!

Minszczanka
@xxx 27.05.2012 14:46

ODRADZAM nauki w tej szkole. Kiedys bylo ok, warunki i lektorzy na poziomie. Teraz poziom nauczania sie mocno obnizyl, i wymyslili sobie umowy typu "mamy cie". Chodzisz czy nie kase musisz placic, bo umowa z gory na okreslony czas jest podpisana. Oczywiscie mozna bylo to dokladnie czytac, ale zalozylam ze skoro wczesiej w latach poprzednich umowy byly normalne i placilo sie tylko za mce za ktore sie chodzilo to teraz jest tak samo. Nie wspomne ze zapraszanie mnie na zajecia to byl jakis prawie mobbing non stop telefony ze zapraszaja ze bedzie super.ODRAAAAAAAAADZAM.

Zostaw opinię o Euro-School Szkoła Języków Obcych - Mińsk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-School Szkoła Języków Obcych