Lambda S.A.

Opinie o Lambda S.A.

Leon

Fajne wynagrodzenie a mówią że się za granicą nie da zarobić hehe Oczywiście jak kto chce to zarobi a jak ktoś ma z tym problem to szkoda czasu

Nie polecam!

Gdy chcesz nauczyć się w HR oszukiwania pracownika i pracy pod presją to idealna firma. Strata czasu bo niczego się nie nauczysz co przyda ci się na rynku pracy. Musisz robić jak robot i aby pasowało przełożonym. Omijać szerokim łukiem tą firmę. PS. Rekrutacje wyglądają pięknie, ale ostrzegam przed nabraniem się na te piękne słówka.

GrubSon

Wypłata wpłynęła 08.07.2023 godzina 11:55 ,wpłynęło 13,567 zł przy normie godzin ,nie wiem Panowie czego się czepiacie ale ja w Normaden dostaje uczciwie przelew od 2 lat i czekam na drugi za godziny nadliczbowe .pozdrawiam

Z...

Każdy by tylko karał a jak stawiasz ścianki a za jakiś czas musisz poprawiać bo odpadają albo źle postawione to komu karę wstawić? Pewnie też pracodawcy bo przecież nie pracownik bo on taki dobrze zrobił. Nie będę pisał laboratu bo szkoda energii także pamiętaj "siwy" żebyś był zawsze pracowity sumienny i nigdy się nie spóźniał do pracy bo będzie kara...

Zbrojarz

Podam przykład jeszcze jak firma wiatraki stawiała No przecież tacy fachowcy że na wiatark jak wchodzą na zbrojenie odrazu abo leży się wypierd... już później pomyśleli co niektóre asy to deski sobie kładli na zbrojenie i po deseczkach hahahaha a betoniarze co niektórzy i zazwyczaj seniorzy nieraz trzeba było i po 21/22 h robić po 6h się przewracali w beton albo przyjeżdżali i on nie wchodzi w beton i (usunięte przez administratora) bo jak wpadnie do kalosza to nóżki po przyciera i odpazy :) ???? a stawka ta sama wiec nie ma co sobie żył wyprowac robić tak samo jak co niektor,y fachowcy co tylko gadają to napewno będzie to szło jak nalezy

Sprawdzaviee ludzi czy potrafią chodzić po zbrojeniu ? Hahaha

Siwy

Jeśli umowa pomiędzy pracodawcą a pracownikiem przewiduje wypłatę pensji do 10 dnia każdego miesiąca, to jeśli pensja znalazła się na rachunku pracownika później, zgodnie z przepisem art. 300 Kodeksu pracy w zw. z art. 476 Kodeksu cywilnego dłużnik (pracodawca) dopuszcza się zwłoki w spełnieniu świadczenia. Nie ma wypłaty na koncie do 10 – pracodawca powinien naliczyć i wypłacić odsetki za zwłokę.

Adaś

Ja mam dobry kwadrat tzn jestem sam w pokoju i wszystko pod ręką więc u mnie jest gitarka

Mój stary pracuje już tam dwa lata i nie narzeka pieniądze się zgadzają premie dostaje to już mu nie zabieram niech ma na swoje więc mnóstwo osób co znam i mąż to sobie chwalą tą firmę

Grzes

Nie polecam, mieszkania wynajmowane najgorsze jakie są, prawie wszyscy alkoholicy. Firmę nie interesuje czy masz gdzie spać bo jak się zwolnisz to przyjdzie 5 następnych.

Benia

Moj mąż chwali firmę ,jest możliwość wzięcia zaliczki a to dobrze bo nie trzeba do bankomatu latać po pracy różnie supermarket a nie zawsze jest bankomat dzięki lambdzie jest super

Leon

Idealnej firmy nie ma ale lambda jest naprawdę blisko ,tak dalej panowie wykonujecie kawał solidnej roboty dziękuję wam

Wyspa węży

Z 16euro dołożyli mi na 20euro po 3 miesiącu pracy (Hamburg) ,nigdzie w firmach izolerskich tyle nie dostaniesz

Mateusz

Jestem w Szwecji i mogę z całą odpowiedzialnością polecić innym firmę i jej pracowników , praca dobra i ludzie mili zyczliwi

Ptyś

Ja też już mam z nowej kolekcji BHP i pracuje się znacznie lepiej niż tamten szajs z Polski i trochę z Juli to są naprawdę dobre materialy i przyjazne dla skóry która i tak jest wrażliwa

Emil

Kończy mi się urlop i wracam jak co roku bez jakichkolwiek problemów bilet w jedną bilet w z powrotem na budowę za nic nie płacąc oczywiście

Waldek

Ja wiele lat pracuje i dużo przeżyłem w tej firmie ale złego słowa nie powiem bo przychodzili ludzie którzy pracowali w innych firmach i byli całkowicie (usunięte przez administratora) a mało tego do dziś nie odzyskali swoich pieniędzy a rekardzists pół roku pracował za friko. Lambda nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora) a to że czasem po terminie to co to jest. Liczy się fakt że płacą i to nie małe pieniądze Pozdrawiam Waldek

Miki

Widać kolego dawno nie pracowałeś u nich bo busy są praktycznie nowe 2-3 letnie Posiadają ślady użytkowania tzn (usunięte przez administratora) w środku pakują z brudnymi butami ciuchami itp ale to wszystko ludzie robią aczkolwiek nie wszędzie bo kierowcy niektórzy sanie nie pozwolą na taki bałagan. BHP od połowy kwietnia jest sto procent lepsze od poprzednich dostaw więc wszystko wraca do pozytywu

Seba
@Miki

Miki jak można się z nimi skontaktować? Kierownik z którym rozmawiałem ma wyłączony telefon w biurze też nikt nie odbiera?

@Seba

Poniewaz maja duzo chetnych i moze lista kandydatow jest zapelniona Slyszalem ze maja w czym wybieracDobra firma to poszukuja najlepszych podobno w akordzie wychodza super duze zarobki

Patryk
@Adam

Tak to przwda co piszesz firma jedna z najlepszych zaloga jest stabilna bo firma jest rzetelna

@Adam

Biorą jak leci Nie Pisz chłopie głupot stawki od 113 do 145 nie licz że dostanie naj wyszą Koron urlop w stawce pracowałem 6 lat to wiem i znam to całą bande mikuleckich (usunięte przez administratora) i tyle akord to dla nich nie tobie

Zbychu

Dokładnie kolego! Obrót pracowników jest niewiarygodnie duży. Kto mądry i sprytny to chwilę porobi, otworzy oczy i ucieka. Zostają tylko przy du pa sy i miękkie wacki co boją się odezwać i coś zmienić. Tutaj mają dobrze tacy co nie mają wymagań a w prawdziwej firmie by sie zgubili i wylecieli po tygodniu za chlanie, mocna alkoholizacja na weekend jak i w tygodniu a nawet jak już go wywalą to wróci szybko albo pojedzie na inną budowe. Powrót jest zawsze, sami dzwonią.

Pokemon

Czy to prawda że mają wejść 13 naste pensje ?

Daniel

Ja też dostałem dodatek kwartalny i muszę przyznać że na dobre wakacje kasa mi ta się przyda a zaczynam na początku lipca

Danka

Jakie warunki trzeba spełnić żeby zostać członkiem firmy Lambda S.A ?

Miszut
@Danka

Trzeba ciężko pracować. I zostanie się docenionym i kasa przyjdzie sama

Biuro dobrze funkcjonuje zgłaszam problem do mojego opiekuna P. Izy i szybko temat jest załatwiany pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Lambda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lambda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lambda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 712.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambda S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 551, z czego 331 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 158 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lambda S.A.?

Kandydaci do pracy w Lambda S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lambda S.A.