Opinie o Krzysztof Kucia Kxmk w Dulowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Kucia Kxmk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krzysztof Kucia Kxmk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kucia Kxmk w Dulowa

To masz Nowy wpis

UWAGA!!!!(usunięte przez administratora)!Sprzedaje na allegro jako krisk9,wysyła nie pełne zamówienia,źle zabezpiecza paczki,które albo wracają z powrotem albo otrzymujesz uszkodzone opakowanie porozlewane płyny!!później radź sobie sam.Odradzam zakupy u tego gbura,bo później tylko same problemy.W dodatku imbecyl straszy sądami i policją nie znając za grosz przepisów prawa.Zgłaszajcie typa do allegro może wreszcie zostanie zbanowany.

Jak można tu dostać pracę do obsługi allegro? Mam doświadczenie w sprzedaży online, a potrzebuje teraz coś na pilnie żeby dorobić. Można wtedy taką pracę wykonywać w domu? Jaka minimalna stawka obowiązuje na dzień dzisiejszy?

ominis Nowy wpis

Janusz biznesu, jeżeli praca u niego wygląda tak jak zakup z allegro, to cv nie wysłał bym tam, nawet jeśli byłby to ostatni pracodawca w polsce. Człowiek straszy sądami, policją itp. Straszny ham, I to żeby nie było całkowicie bezpodstawnie, wysłał zamówienie w którym brakowało jednej pozycji, po czym powiedział, że będzie sprawdzać na monitoringu czy nie kłamię, później dosłał przedmiot, ale zablokował możliwość zakupów na allegro, za co dostał negatyw za obsługę klienta i od tego się zaczęło jego straszenie...

Czy oprócz właściciela pracują tu inne osoby w sklepie internetowym? Jeśli tak, to jak można się załapać? I jakie w ogóle doświadczenie w sprzedaży internetowej pozwoli na pewną pracę? Można dopasować godziny pracy pod siebie ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Krzysztof Kucia Kxmk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Karniowice

Zdecydowanie nie polecam ! Uważajcie na ten sklep

Wanda
@Karniowice

Ej bo jak tak czytam te opinie to aż trudno w to uwierzyć, co to za zastraszanie? :( W sumie serio jeszcze to normalnie działa i to od lat? A może te opinie jednak nie są prawdziwe? No bo skąd miałby dalej klientów?

Megi
@Wanda

Bo ma dobre ceny , tylko dlatego

ODRADZAM

Allegro sprzedawca krisk9 Sprzedaje towar którego nie posiada, po negatywnym komentarzu straszy sądem, policją i allegro :))) Co za pajac !

@ODRADZAM

A udało Ci się odzyskać pieniądze?

HUBERT

CZŁOWIEK ZNECAJĄCY SIĘ NAD INNYMI PSYCHICZNIE WYWIERAJĄC NIEODWRACALNE SKUTKI NA PSYCHICĘ, TAKICH LUDZI POWINNO SIĘ IZOLOWAĆ OD SPOŁECZEŃSTWA

Paulina
@HUBERT

Jak na Tobie wywierał te skutki, pracowałeś w tym sklepie czy kupowałeś? Ja akurat myślałam, żeby się może zatrudniać i jak piszesz tak, to się zastanawiam co się dokładnie stało, żeby wiedzieć co mam robić.

Jak

UWAGA NA NIEGO. Ten typ straszy ludzi policja i jakaś forma windykacja. Jeśli ktos wystawi mu negatywny komentarz . Dziwne że ta firma jeszcze istnieje. Ciekawe jak reaguje tamtejsza policja jak om składa zawiadomienia na klientów

@Jak

Zgłoś to do allegro chcą mu dać bana ale mają za mało zgłoszeń.

Jolo
@Jak

Trzeba raportować do obsługi allegro

Kupujący

Sprzedający straszy sadem oraz firmą windykacyjną w przypadku wystawienia negatywnej oceny na Allegro. Na profilu wypisuje nieprawdziwe informacje, zmieniając je potem po to, aby nic nie wyszło. Nie polecam.

Kinga

Wiecie może czy ten Pan sprzedaje tylko i wyłącznie przez Allegro? Widzę ze dużo osób jest niedozwolonych, czy firma ma jakieś problemy sądowe ?

Maciek

Szmaciarz po wystawieniu negatywnego komentarza grozi sądem. Proszę się go nie bać, nie ma solidnych podstaw, żeby wygrać sprawę w sądzie. Nagrywać rozmowy z nim i robić zdjęcia paczek które wysyła, jeszcze przed rozpakowaniem! Allegro ma tego gościa na celowniku, więc jeżeli dostaniecie groźby sądowe to robić screena i pisać do allegro, w końcu go zablokują.

Grubson

NIE POLECAM!!! Ten sprzedający na allegro.pl to porażka! Bardzo długi czas wysyłki, jeżeli liczycie, że szybko otrzymacie części to napewno nie u niego. Paczka zapakowana byle jak, w jakiś kawałek kartonu. Świec musiałem szukać,bo nie było ich w pudełkach tylko gdzieś luzem w paczce :) W dodatku (usunięte przez administratora) straszy firmą windykacyjną FOOGEL S.A i zastrasza, że sprawa pójdzie do sądu, jeżeli nie usunę negatywnej oceny na allegro ???? Śmiech na sali, czekam na pozew i mam nadzieję, że Pana kiedyś spotkam. Nie pozdrawiam i radzę omijać szerokim łukiem tego sprzedawcę!!

@Grubson

Proszę zgłoś to na allegro bo chekaja na więcej tego typu straszonych klientów żeby dać mu bana

Przestraszony

Wszystkie osoby które były straszone prze tego pato przedsiębiorcę proszone są aby zgłosiły to do allegro. Mają za mało zgłoszeń żeby dać mu bana. Proszą aby wysyłać te wiadomości które do was wysyłał i ewentualnie rzeczy które mówił przez telefon, bo lubi sobie też zadzwonić i postraszyć. W ilości siła.

Jan

Tragedia, omijajcie szzerokim łukiem. W dzisiejszych czasach ta firma nie ma prawa bytu.

Czeslaw
@Jan

Myslalem ze ja mam pecha ale widze ze jest nas wiecej tez uszkodzony towar mnie tez straszy sadem nie moge sie doczekac tej sprawy :))) Gdzie ta choinka z ktorej ten gosc sie urwał?

Klient

Facet ma chyba trochę przerostu formy nad treścią za negatywne opinie straszy sadami Buc i (usunięte przez administratora) w jednym

Iwo

@Xyx To jest forum pracownicze i nie widzę związku z opinia o pracy a uwagi do firmy lepiej kierować do niej

Xyx

Kupiłem towar na allegro. Wystawiłem negatywna opinie. Sprzedawca najpierw zażądał usunięcia negatywnego komentarza 'polubownie' w ciągu 1 dnia następnie gdy nie usunąłem poinformował o wystąpieniu na drogę prawna. Wiem ze to forum dla pracowników ale skoro klienta który zostawia pieniądze tak się traktuje to wnioski o pracownika proszę samemu wyciągnąć.

Ma ktoś telefon do tej firmy? Jak można się skontaktować w sprawie pracy?

Uzytkownik

Sprzedaje towar ktorego nie posiada a po negatywnym komentarzu straszy sądem mimo ze przedstawia mu sie czarno na bialym co zrobil.

Mirosław

Bardzo dobrze, że dzielicie się opiniami, ale tutaj piszemy o pracy z perspektywy pracownika. Jeśli ktoś z osób zatrudnionych w KXMK zagląda na forum, to poproszę o wypowiedź na temat tego pracodawcy, co oferuje nowemu pracownikowi i jak wygląda proces wdrożenia. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kucia Kxmk - Dulowa

• Jak się pracuje w Krzysztof Kucia Kxmk?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Kucia Kxmk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Kucia Kxmk?

Krzysztof Kucia Kxmk
  • Ignacego Paderewskiego 2