Opinie o Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski w Wrocław

Piotrek Nowy wpis

Tułałem się od sklepu do sklepu aż w końcu tutaj w Oławie znalazłem pomoc i części, które były mi potrzebne. Zaoszczędzony czas i kasa na części z ASO, dodatkowo po zapytaniu o rabat od razu parę dyszek poszło w dół ;) polecam, szczególnie za obsługę

Ewelina Nowy wpis

Czy jakiś były / aktualny pracownik mógłby w sposób treściwy opisać jakie ma wrażenia w związku z pracą w firmie? Widząc niestety większość negatywnych komentarzy o niezadowolonych klientów widać, że sklep ma niestety problem z zarządzaniem istotnymi dokumentami oraz właściwym fakturowaniem zamówień. Może jednak do tego czasu coś już się zmieniło? Zatrudnili kogoś nowego, kto "ogarnął temat"?

Zenon Nowy wpis

Dobra praca bo firma jak najbardziej ok a w dodatku nieźle można zarobić, polecam.

Arek Nowy wpis

Wszystko OK

Rozmowę kwalifikacyjną w Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Zatrudnię Mechanika?
Admc1992

Polecam! Profesjonalna obsługa, niskie ceny i miła atmosfera!

@Admc1992

Czy powiesz nam coś więcej na ten temat? Jak rozumiem, wypowiadasz się z perspektywy klienta. Podpowiesz nam, co kryje się za sformułowaniem "miła atmosfera"? W sklepie obsługa jest miła a zarazem kompetentna względem klientów?

były klient

Ja również pożałowałem zakupu w tej firmie , mają bałagan w dokumentach , nie potrafią poprawnie wystawić zwykłej faktury ani nawet właściwie wystawić oferty sprzedaży przez internet ,przykład : na stronie wystawione są motocykle na sprzedaż - można wybrać opcję dostawy do domu i płatność przy odbiorze a po dwóch dniach (!) dopiero się okazuje ,że trzeba jednak zapłacić z góry i za towar i za przesyłkę !

Norbi

Szkoda, że pracownicy nie piszą nic na forum.

marko

Powiem tak nie znają się kupywałem części parę razy ceny z kosmosu po rabacie gdzie indziej taniej dostałem kretacze nic wiemcej nie polecam tego sklepu

marko
@marko

Naprawdę ludzie szukajcie też gdzie indziej mały sklep motoryzacyjny to nie znaczy gorszy i droższy bo ja sprawdziłem porównałem ceny na nie których częściach 30 zł taniej a nawet.150 zł beż rabatu

Ofiara

Arogancki cham, żałuje pomysłu zakupu w tej "firmie"

admin

Jak wygląda praca w siedzibie firmy Auto-Komfort Bis S.C.? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski - Wrocław

Auto-Komfort Bis Patryk Tokarski
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Trzebnicka 34/36
    50-246 Wrocław