Opinie o Piotr Stala Firma Starpi w Pęgów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Stala Firma Starpi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr Stala Firma Starpi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Stala Firma Starpi w Pęgów

Żuk. Nowy wpis

Super szef ! Zawsze profesjonalna,odpowiedzialna, rzeczowa i solidna obsługa. Warsztat czysty,uporządkowany. Miły uśmiechnięty z wsoką kulturą osobistą szef,wie gdzie jego miejsce. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa,nigdy nie zawiódł, zawsze do niego wracam już od 15 lat. Polecam .

Ahhh Nowy wpis

Wiemy doskonale :D a twoja stara przypadkiem się tam nie pisz czła z synkiem Dodo Reklama matką korporacji

Ohhhh Nowy wpis
@Ahhh

Nie wiem może my jakieś pokrewieństwo ???

Halina Nowy wpis

Dzień dobry, wiecie, jakie są szanse zatrudnienia jeśli ktoś ma własną działalność gospodarczą?

Stasio

Hmmm uważaj bo ci ją wytargana za kudły za winkiel :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piotr Stala Firma Starpi? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Halina

Do tej pory w wątku pojawiały się jedynie opinie klientów firmy, jednak warto pamiętać, że został on założony dla pracowników, by mogli oni dzielić się tutaj swoimi spostrzeżeniami. Czy jest tu obecny ktoś, kto jest zatrudniony w firmie Piotr Stala Firma Starpi? Czy jest to działalność jednoosobowa, czy zatrudnione są inne osoby? Myślę, że warto tę kwestię doprecyzować. Dla wielu osób mogą to być cenne wskazówki.

niebrzydki1976

ekspresowo, solidnie i profesjonalnie

Łukasz

Oceniam na 5 z +. Zawsze profesjonalnie, ceny przystępne dla klienta.

ellliza39

profesjonalnie, tanio i szybko - nic dodac nic ujac. Jestem bardzo zadowolona z uslugi

Patryk

Gorąco polecam każdemu, profesjonalnie i nie drogo. Pan Piotr zawsze uśmiechnięty i można z nim porozmawiać podczas wymiany opon czy nabijaniu klimy. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Stala Firma Starpi - Pęgów

Piotr Stala Firma Starpi
  • Główna 28