Mircar Mirosław Haraszkowski

Kraków

Opinie o Mircar Mirosław Haraszkowski

Niezadowolony Klient

Potwierdzam opinie , bezczelny burak, poza tym oszust, oferuje jako auta bezwypadkowe samochody po przejściach, kręci na akcyzach i podatkach co może spowodować zatrzymanie auta do wyjaśnienia jak się w końcu za niego wezmą

jack

Nie pracowałem u tego "Pana",ale chciałem kupic auto i powiem szczeże NIKOMU NIE POLECAM! Wyjątkowy Burak!-Pan ma np pretensje ,że jako potencjalny kupiec "pozwlasz" sobie na telefon dzień po dniu pytając o cenę samochodu.......;-))-Wyjątkowo go to irytuje....uważa ,że nie masz prawa rozmawiac częściej o jego autach! to jakies nieporozumienie! bezszczelny typ!! kompletny brak profesjonalizmu,lekceważenie potencjalnych klinetów. szczeze odradzam! Człowiek dzis chciałby byc potraktowany w odpowiedni-normalny sposób kupjąc dobro luksusowe,więc ja nigdy u tego Pana auta nie kupię i nie zasługuje on na to by sprzedawać markę"mercedesa",tylko może ziemniaki na rynku ,ale równiez tu potrzeba odrobię ogłady!

Zostaw opinię o Mircar Mirosław Haraszkowski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mircar Mirosław Haraszkowski