Kołodziej Łukasz Blacharstwo Samochodowe

Dobrzeń Wielki

Opinie o Kołodziej Łukasz Blacharstwo Samochodowe

Klient

Widziałem jak traktuje swoich pracowników, brak kultury i jakiekolwiek ogłady, przy klientach na nich krzyczy. Dodatkowo bardzo słaby mechanik, po każdej wizycie miałem problem...

mechanik

Nie polecam, brak kultury, chamstwo i okrzyki

Mieliście styczność z pracą w firmie Kołodziej Łukasz Blacharstwo Samochodowe ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Kołodziej Łukasz Blacharstwo Samochodowe - Dobrzeń Wielki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołodziej Łukasz Blacharstwo Samochodowe