VIP CAR SP. Z O.O. OPOLE

Toruń

Opinie o VIP CAR SP. Z O.O. OPOLE

inż

al echpodzi o prace, a nie czy byłeś tam klientem. Praca na stanowiskach biurowych podobna do tej w markecie na kasie. No i plus jeszcze musisz odprowadzać klientów do samochodu otwierać im drzwi aż ludzie sami mówią że nie chcą ale ty: ja otfosze panu. I lizać du... a potem na koniec wypłata 1800 zł OOOOOOOOO rarytas

Wojtek S.

Dajcie sobie spokuj z tym salonem. Na poczatku byli bardzo mili ale po wplacie zaliczki na nowy samochod czar prysnal. Wszyscy wszystko maja w (usunięte przez administratora) Nie polecam. Mialem do czynienia z wieloma salonami sprzedazy i ten jes najgorszy.

Zostaw opinię o VIP CAR SP. Z O.O. OPOLE - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIP CAR SP. Z O.O. OPOLE