P.H. Elem Leszek Wodziński

Opole

Opinie o P.H. Elem Leszek Wodziński

Byłypracownik2

Szef i jego syn są furiatami! Lepiej schodzić z drogi i uciekać. Wynarodzenie marne grosze- chyba że ktoś z rodziny. Pracownicy mili więc atmosfera mila poki nie ma szefa - a jak jest to i snaidanie każe na dworze jesc bo w firmie niemozna! a tylko sie obrocisz to cie zwolni za to ze wlaczyles sobie grzejnik! Nie polecam!

gosia

A ja tam pracowalam ( juz dawno temu ) i wspominam do tej pory z lezka w oku . Wspanialy i wyrozumialy SZEF , mila, rodzinna i przyjacielska atmosfera ,zarobki zadowalajace. DZIEKUJE !!!

Miałem "przyjemność" pracować w ELEM-ie. raco może i stabilna ale, za marne pieniądze i w Rodzinnej atmosferze ( jak ze zdjęciem - na środku byle cię nie wycieli ). Ulubione powiedzenie szefa - gentlemen’s agreement. Może i umowa ale na pewno nie dżentelmeńska. Obowiązuje tylko do czasu rozliczenia. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o P.H. Elem Leszek Wodziński - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Elem Leszek Wodziński