Opinie o EP Serwis w Kozienice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EP Serwis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EP Serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EP Serwis w Kozienice

Pan cud

No teraz słyszałem, że płacą i to z górką,- ciekawe jakim cudem? Jak był ruch w interesie, to wynagrodzenie było (co u niektórych) poniżej krajowej, teraz nie ma ruchu a wynagrodzeń mogą pozazdrościć nawet ludzie pracujący w elektrowni -Podejrzany temat!!! Rozumiem jakby zrobili przesiew i zatrudnili świeże umysły, to tak, ale tu oprócz paru pseudo pracowników umysłowych, którzy się zwolnili, to reszta została!? Nie wierze żeby na tym samym fundamencie coś lepszego zbudować! Niech się mylę, ale w tedy trzeba by to ogłosić cudem!!!

Podobno zaczeli lepiej płacić w tej firmie wie ktoś coś na ten temat?

@Zainteresowany

Chwilowo zaczeli lepiej płacić ale tylko po to żeby sprawdzić którzy pracownicy wałuja tą firmę na kasę

Pra

Już nie pracują Ci co się podorabiali na tej firmie

@Pra

Ale zostali ich uczniowie.

ten

Tacy uczniowie się nie liczą! nic z tych lekcji nie wynieśli - długich lekcji!!!

Awakening

Masz rację. Trzeba się szanować i w drugim widzieć człowieka (to do kierownictwa). Jak się ma światło w sercu to i pieniądza z nieba spadną. NAMASTE

Agata

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad podjęciem pracy w tej firmie, jednak po przeczytaniu dotychczasowych opinii jestem od tego daleka. Wyraźnie wyczuwam tutaj złą atmosferę, niespotykaną wręcz zawiść między pracownikami. Zastanawiałam się z czego to wynika, że ludzie są tutaj tak wrogo wobec siebie nastawieni?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EP Serwis po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER WYROBÓW Z DREWNA. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
precz

szukający pracy.. to ty idz poszukaj pracy lepiej tam http://next.gazeta.pl/pieniadz/1,136160,17421766,Jak_zarobic_3_tysiace_lezac_do_gory_brzuchem__Praca.html jak tobie sie od chodzenia żylaki porobiły to jak do innej pracy pojdziesz to od samego patrzenia oślepniesz ... co za ludzie ja pier....

Do ludzi o niskich lotach
@precz

To ty myslisz,że za takie pieniądze trzeba sie narobić? Ludzie szanujcie się trochę - nie dajcie du..y za takie grosze. Jak wy mówicie, że to jest dobra kasa - to ja jednak jestem bogaty. To wy myślicie, że za 2,3 tysiące ja mam zapj...alac jak WÓŁ I tracić zdrowie?. Czy wy ludzie nie widzicie jacy MOCNO jesteście ułomni? Paropkiem trzeba się jednak urodzić, oraz klapami na oczach.Ludzie obudźcie się! No chyba że mówicie o tygodniówce ! Co wy powiecie swoim dzieciom, że kim wy jesteście? narobionymi, bidnymi,ślepymi , o czym będziecie rozmawiać w towarzystwie? o paletach? o biedzie?Mam nadzieję,że sie myle, ale przewiduję, że większość z was wyląduje jako bezdomni, może dopiero do was dotrze jacy jesteście stuknięci

Brawo
@Do ludzi o niskich lotach

Brawo dopiero jak się uwolni od tej firmy to się widzi jak się robi i za ile. I to nie w Norwegii. Ja po kilku miesiącach w innej pracy zarobiłem na takie rzeczy o których tam tylko marzyłem a z nam ludzi którzy po roku nie wiedzą co z kasa robić. Panowie na mobilnych policzki sobie godziny jakie was w domu nie ma i wychodzi(usunięte przez administratora)A życie ucieka dzieci rosną.(usunięte przez administratora)

precz
@Do ludzi o niskich lotach

kolega chyba nie zrozumial, sam pracowalem w tej firmie i wiem co mowie(na szczescie nie zbyt dlugo ), pracownik fizyczny powinien zarabiac 2 tys ale na tydzien bo to jest praca nawet nie dla woła bo szkoda zwierzęcia, i by sie za*ebal, ale ludzie wysmiewający innych co tam pracują czy to jest na miejscu ? dwulicowosc w tej firmie to prawda podpie***la kazdy kazdego i za nic ludzie robiący na jednym dziale pojdzie w przerwie na papierosa pod*ebac drugiego. Mozna zarabiac o wiele lepsze pieniadze niz w tej firmie ale trzeba miec tez albo szkołe, albo po prostu troche oleju w glowie zeby pomyslec gdzie uderzyc !

Szukający pracy

Czy są przyjęcia do ep serwisu? Słyszałem, że można tam dobrze zarobić, około 4 tyś zł - oraz, że to nie jest ciężka praca? wcześniej pracowałem w ochronie, ale od chodzenia, żylaków dostałem i nie starczało do 1wszego, (było za ciężko)

zawsze mów prawdę

Jeszcze jedno! Teraz jest czas Wielkiego postu (czas duchowego przygotowania się do świąt wielkanocnych) ale też czas, gdzie powinniśmy się zresetować, oczyścić złe myśli a w rezultacie otworzyć się na drugiego człowieka, zobaczycie jak diametralnie zmieni się wasze życie. Tego wam życzę oraz żebyście się już nie czuli Pachołkami.

Refleksja
@zawsze mów prawdę

Kolega ma rację! Nie rób tego, co tobie nie miłe! Niektóre wpisy na tym forum są mocno przesadzone a w konsekwencji mogły komuś nawet zrujnować życie- pomyślcie nieraz nad tym, co chcecie napisać zanim doprowadzicie do jakiejś tragedii (no i czy się to opłaca?)!!! Takich spraw nie załatwia się na forum - kochane a zarazem pogubione owieczki!!!

zawsze mów prawdę

Panowie i Panie!!! Jeśli chodzi o chłopaków z pionek, to tylko powinniście się od nich uczyć jak brać odpowiedzialność za swoje rodziny, którym zapewniają jakieś tam standardy życia w przeciwieństwie do was goło du..y.Bez obrazy pachołki

Luz
@zawsze mów prawdę

To racja i super napisane, a inni wolą tam siedzieć bide klepac i głupoty pisać. Ale większości to chyba szkoda ze ten chudy z Pionek co ma kapleksy tą Kasię pukal. Osobiście nie ma czego zazdrościć. . . Wiem co pisze. Pozdrowienia

New

Nie rozumiem po co tak narzekać jak wam mało to idźcie na urlop otwórzcie własną firmę i zrobicie. Proste, logiczne, i przez wielu praktykowane. Prawda chłopcy z Pi....l . I nie ma strachu jak coś to p.K was będzie kryła i kasa leci

Przeprosiny
@New

Przepraszam Was Panowie z Pionek za wypisywanie o Was glupot . Glegola R.

Staś

DOK jest od tego żeby się ten biznes kręcił !!! a nie tylko d..y wszystkim w Kozienicach na około obrabiać, plotkować i babole po firmie rozpuszczać

Faryzeusz

A Paweł S. to jeszcze tam pracuje? pyta się jego ulubieniec!!! Już o nim prawie zapomniałem, bardzo wychowany gość, miły, taki grzeczny, normalny anioł!!!

czysty
@Faryzeusz

Wystarczy zapytać wujka google a on ci odpowie na to pytanie i poda dokładny adres!!! Pozdrawiam

Doradzca prawny

Najlepiej poradzić się znajomych jeśli chodzi o tą prace. Tyle osób tam się przewinęło, że bez problemu znajdziesz kogoś obok siebie kto pracował lub pracuje! UWAGA!!! Jak będziesz chciał się doradzić kogoś, co do tej pracy - to dobrze się mu przyjrzyj - jak jest w dobrym humorze to się pytaj, a jak nie, to daj sobie na wstrzymanie, bo może popaść w jakąś frustracje!!! WIEM CO MÓWIĘ!!!

Wlkp

Co mądrzejsi odeszli, głupich pozwalniali, a ci co zostali... zasada podobna jak w policji - w życiu mi nie wyszło nadaje się do niczego przeslizgam się trochę i będą mówić do mnie z szacunkiem, będą mówić kuerowniku i bać się będą ja im pokaże. A są jeszcze tacy co niby odeszli ale to historia nie na forum.

Panowie, sporadycznie tu zaglądam, nic sie nie zmieniło. Na forum, gdzie zaglądają ludzie poszukujący często pracy, są jedynie przepychanki między ludźmi ktorzy zwyczajnie się nie lubią. Pytanie po co? Pisząc głupoty ośmieszacie tylko siebe. Z poważnego forum robicie pole do swoich rozgrywek. Napiszcie o tym, czy wyplaty są na czas, czy nie ma problemów z ich naliczaniem, czy pracownicy są traktowani jak należy, to pomoże szukającym podjąć decyzję.

@Nowy

Wypłaty są na czas, ale wysokość wynagrodzenia nie dla każdego, bo to zależy jak jesteś blisko naliczającego! tam pracowali i jeszcze pracują ludzie którzy nigdy nie powinni mianować stanowisk powyżej sprzątaczki i jakiegoś powiedzmy ciecia, także łatwo sobie wyobrazić prace z takimi ludźmi dlatego dajcie sobie spokój z tą firma.Tam naprawdę były duże pieniądze i jeszcze może są, ale stanowiska pozajmowali nie odpowiedni ludzie!

@Nowy

Odpowiedź do "nowy" Tu na tym forum jest już tyle napisane, że powinno rozjaśnić umysł nawet ślepemu! Uwierz mi, że jest grono ludzi, którzy po zderzeniu z tą firmą, mają dość już szukania jakiejkolwiek roboty!

@kapito

Ja mam wgląd do mojej wyplaty , sprawdzam i jest ok. Wszystko jest jasne. Od kilku miesięcy się uregulowało. Wiem za co i ile mam płacone.

w szoku

Ciekawe co wpłynęło na to, że powiedzmy, coś tam się poprawiło? Na mobilnych też? Ilu tam ludzi zeszmacili, oprócz paru osób!

Najm
@w szoku

Zmieniło się tylko to że nie ma kto tam pracować ostatnia szansa dla firmy dać ludziom parę groszy ale z czego jak portfel pusty. A z tego co się orientuje to jeszcze kilka spraw o odszkodowanie będzie.

@Najm

To gdzie te ludzie? w tych czasach, brak ludzi? tak ładnie żarło i zdechło?. Ktoś ładnie tam wycyrklował, bo ta branża powinna się utrzymać z palcem w du..ie jeszcze długo, długo.

Koń
@kapito

Ludzie przyjdą pracować jak się zmieni kierownictwo chodzi o Piotra O. na normalnego kierownika który będzie miał podejście do ludzi .

Wlkp
@Koń

Pozdrawiam Radzymin trzymajcie tak dalej a innym będzie żyło się lepiej. PS. Szykujcie towar będę na tygodniu i nie bać się nikogo jesteście najlepsi

Jestem pracownikiem fizycznym, robie i mi za to placa, zawsze uczciwie. A wam nie? Nie ma gdzie isc do innej pracy.

Dobry

Kolego mogę ci zaproponować podobną pracę za lepsze pieniądze i na pewno nie będziesz ruchany. Pan kontakt i odezwę się.

Ja jestem zadowolony. Wiem ze narzekaja tylko ci co juz nie robia, bo krecili. Tak jest zawsze jak sie poczyta o inyych firmach.

@Kroll

Żal czytać te brednie co niektórych z was. Mieszacie tylko ludziom w głowach. Dla firmy liczą się wyniki pracy ludzi, a niestety nie każdy dba o jej dobro, co z lojalnoscią? Co z wkładem ludzi? Jak się pracuje z zasadą: czy się stoi, czy się leży: to i tak się należy, to niesty dobrze nie jest.

@Renia
@@Kroll

Tak jest. Ostatnia w Was nadzieja, trzymam kciuki. Jak sie przylozycie, to i efekt bedzie.

@@Kroll

Piszesz lojalni? Dobre, niektórzy nie wiedzą co to znaczy. Trza wymienić część składu i będzie dobrze w firmie.

koń

Odchodzi z tej śmiesznej firmy trzech kozaków (cwaniaków) na swój biznes i jakoś cicho jest na tym forum pewnie wszyscy się nawet i tu ich lękają że sprawdzą po adresie IP kto na nich wypisuje głupoty (to są ludzie bezwzględni)

@koń

A co tu się lekach chłopaki nie są złe a ze wyciągnęli z tej firmy ile się da i poszli to tylko nagroda się należy. A ty kolego uważaj jak się podpisujesz bo łeb może spaść. I jeszcze jedno chyba źle policzyles tych co odchodzą

Kobra

Jak tam odczucia po podwyzkach na 2000zł?

Hihi
@Kobra

A może nie na 2000 tylko o 2000

zadowolony
@Kobra

ja zarabiałem 3500 koła.Pracownik fizyczny! Latało za mną takich dwóch pajaców (na początku jak się przyjmowałem) na mobilne, ale dzięki dobrym ludziom,którzy mi wyjaśnili, o co tam chodzi, po prostu nie miałem z nimi do czynienia! Jeden z nich to był taki szczurowaty gryzoń!!! ogólnie byłem zadowolony z tej pracy, cięzko bo ciężko ale i pieniądze jak na kozienice nie małe.Pozdrawiam

Niemrawy
@zadowolony

Cieszta sie że mota robote. Cieszta się że takim niemrawym jak my daju robote kurna! gdzie taku patologie w tych casach przyjmnu! no pytum sie gdzie?wy tylko umita drzeć ryja na pogoduchach a jak jakiś wyzsy piernie to kulita łoguny.jak wum nie pasuje to wun z tamtund - przecie wy wolnym kraju se żyju - tak czy nie kurna?

Haha
@Niemrawy

Nareszcie ktoś mądry coś napisać

Hihi

Ratujcie firmę w was ostatnia nadzieja inne pomysły zawiodły

A kto z narzekajacych i obmawiajacych zrobił coś dobrego dla firmy? Czekacie aż samo się zrobi?

Zostaw merytoryczną opinię o EP Serwis - Kozienice

EP Serwis
1.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • 98A
    26-900 Kozienice