Opinie o Vape Tube Andranik Vardanyan w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Vape Tube Andranik Vardanyan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vape Tube Andranik Vardanyan o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vape Tube Andranik Vardanyan w Kozienice

David (UFOSan) Nowy wpis

Gdy wpadłem tam po raz pierwszy, żałowałem że nie mam ze sobą więcej pieniędzy. Świetnie wyposażony sklep. Obsługa to KOTY, jak nie ogarniasz co i jak, to dopasują produkt pod Ciebie. Mają nawet strefę chill, gdzie można sobie klapnąć, posłuchać dobrej muzyczki i na spokojnie zapalić. Ostatnio zakupiłem lodowe bongo, cztery dyfuzory, kolor zielony, jest po prostu epickie! Fajnie że w takiej małej mieścinie mamy tak szeroki wybór produktów, z których korzystam niemal na co dzień i to w jednym miejscu. Zawitam tam jeszcze nie raz :)

Klaudia Nowy wpis

dobrze wyposażony sklep super obsługa niczego nie brakuje

Teresa Nowy wpis

I co, to kupowanie opinii google miałoby dać jakiś miarodajny efekt, jak ktoś sugerował...? A o możliwości zatrudnienia się tu coś może wiecie? Na jakich warunkach? Sami klienci pisali i zastanawiam się co z opiniami pracowników...

CBD Nowy wpis

sklep wykupuje pozytywne opinie na google żeby przykryć kiepską jakość sprowadzanych produktów

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vape Tube Andranik Vardanyan, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klaudia

Rozmaity wybór produktów, przemiła obsługa klienta, razem ze znajomymi chętnie tam wrócimy!

Mikołaj

Świetny sklep jak i obsługa polecam!

Bizonsky

Akurat skończył mi się susz na urlopie u rodziców, więc pomyślałem że sprawdzę jakie wynalazki można tam znaleźć zanim przyjdzie mi przesyłka z neta. Okazało się, że sklep (pic rel) umiejscowiony jest na jakiejś posesji prywatnej, w piwnicy, przy głównej ulicy w naszym mieście. W środku siedzą dwaj młodzi panowie, jeden udaje że się zna, drugi, wyższy, zachowuje się jak jakiś dres z teledysku hip-hopowego mówiąc ciągle coś w stylu "mordo", "ziomek" itp. jak byśmy byli dobrymi znajomymi. Poprosiłem o susz pytając jednocześnie o ceny. Niski koleś zaczął mi mówić "tu masz 70% CBD za 60 zł", "tu masz 50% za 50zl" i "tu masz "takie normalne inne". Dla kogoś kto pali od dawna od razu widać że sprzedawca w ogóle nie ma pojęcia czym handluje. Wybrałem moon rock 50% pamiętając swoje doświadczenie z takim suszem ze sklepu ExclusiveWeed, gdzie otrzymałem zioło zbite jak kamień, ponieważ z tego co wiem przy takiej zawartości CBD susz musi być wzbogacony CBD w postaci skrystalizowanej. Poza tym ten wyższy "elo ziomek" w sklepie powiedział, żebym sobie powąchał jego słoiczek w którym był ten specyfik i pachniał ładnie. W domu po otworzeniu słoiczka okazalo się przy próbie pokruszenia czegoś co wyglądało jak zbity top, że zioła jest tak mało nie ze względu na skrystalizowane zbite CBD a przez to, że ta mała ilość zioła (jeszcze z łodygą w środku) oblana jest bodajże olejkiem. Mniemam tak, ponieważ na opakowaniu nie ma ani słowa o składzie za wyjątkiem zawartości CBD i informacji o certyfikacie, a zioło to jedna wielka sklejka jak gil z nosa. Wróciłem do sklepu i poprosiłem o przyjęcie zwrotu, ze względu na to że prosiłem o susz a dostałem tę żywiczną mieszaninę. Niski typ z udawanym przejęciem w oczach od razu przeszedł do sugestii że na zwrot liczyć nie moge pytając inteligentnie "ale ty to już otworzyleś?" (nie przez słoik poczułem żywice na moich palcach filozofie). Ten wyższy, jeszcze mniej inteligentny zaczął gadać coś w stylu "ale ja ci to pokazywałem i mówiłem że to musisz z lufy mordo" gdzie w ogóle nie było rozmowy na temat sposobu zazywania tego specyfiku i dawał mi go tylko powąchać a nie dotykać i kruszyć (żywica jest w środku oblepiona szczelnie suszem żeby klient tego nie widział). Spytałem grzecznie czy dostanę zwrot i zostałem wyśmiany, więc obiecalem że zamieszcze swoją opinię na ten temat, na co ten niski dodatkowo dostał spazmów ze śmiechu, a wysoki wybiegł za mną na ulicę i zaczął krzyczeć do mnie "e D'Artagnan". Więc teraz zgodnie z obietnicą złożoną sprzedawcom będę wstawiał moje "reklamy" tego sklepu gdzie się da. Widać że jest to jakiś "koleżkowy biznes" dwóch pajacow, nazwany dla beki jak portal z pornolami żeby przyciągnął małolatów i żeby ponaciagac ich na kasę. Życzę szybkiej plajty. Dzieciaki nie palcie tego (usunięte przez administratora) w necie jest lepsze i tańsze nawet z ceną dostawy do paczkomatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Vape Tube Andranik Vardanyan - Kozienice

Vape Tube Andranik Vardanyan