Opinie o ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo w Kozienice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo w Kozienice

Nie polecam. Nowy wpis

Te firma to jeden wielki żart. Produkcja. Zaczynając od szatni, stan słaby-sredni, pierwszy dzień w pracy dostałem szafkę nie posprzątaną. Kierownik przy mnie wyjmował puste „małpeczki”. Z uszkodzonym zamkiem i każdy mógł sobie do niej zaglądać. Ubiór, dostaje się jedną koszulkę jedne spodnie, używane na szczęście uprane, tylko ta jedna koszulka to trochę za mało. Stan maszyn jest średni. I teraz najgorsze. Traktowanie ludzi, skaczesz jak głupi od maszyny do maszyny. Kierownictwo a szczegolnie pan K. Traktują pracowników jak podludzi. (usunięte przez administratora)

Jonasz Nowy wpis

Pracowałem chwilę jako operator, 2 godziny przed końcem pracy pracownik który miał mnie szkolić gdzieś zniknął i do końca zmiany go nie widziałem. Najniższa krajowa 3600zl na umowie bylo 3505zl. Nie polecam

Jaki jest wkład kierownictwa ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownictwo oraz mistrzowie zmiany nie szanują pracownika. Grafik potrafią zmienić w ciągu trwającego tygodnia bo mają braki w kadrach. Pracuje się za 3 osoby za najniższą krajową. Pensja jest nie adekwatna zdecydowanie do obowiązków, które trzeba tam wykonywać. Istny (usunięte przez administratora)na pracowniku. Jest to ciężka praca bez możliwości awansu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

FIRMA TRAGEDIA I TYPOWY (usunięte przez administratora) Praca 3 zmianowa za najniższą krajową, każda zmiana co tydzień. Nadmiar obowiązków jak za taką wypłatę, obsługiwanie kilku maszyn na raz, gdyż co chwilę któraś się zacina, źle podaje, trzeba coś podregulowac, rolka się zerwie albo inna głupota przez co trzeba latać od lewa do prawa przez co produkcja dość często stoi ale to nie dziwi zważając na to że to prehistoryczne trupy. Co chwile praca na innej maszynie, nie zdążysz się przyzwyczaic. Generalnie praca jak dla 3 a wykonuje ja 1 osoba. Kierownictwo tragiczne, co chwilę pretensje do pracowników, kierownik ma pretensje że ludzie kończą pracę dosłownie 2 min przed czasem, często wtedy stoi przed wyjściem z hali i patrzy kto został do końca a kto nie. Wszyscy pracownicy z jakimi pracowałem narzekają bez przerwy na szefostwo oraz warunki pracy, słyszałem naprawdę bardzo dużo tego, ale jakoś wcale mnie to nie dziwi. Pracownicy którzy pracują tu od początkow firmy są traktowani z pobłażaniem, bez szacunku. Co chwilę jakieś przyjęcia, bo ktoś się zwalnia non stop potrzeba ludzi do pracy nawet nie pomyślą żeby coś z tym zrobić aby ludziom pracowalo się tu lepiej, wymagania duże nieadekwatne do płacy, brak możliwości awansu.ZERO możliwości rozwoju, każdy kto tu pracował zdecydowanie odradza mi to miejsce i ja również z całego serca NIE POLECAM.

Sssha

Ile zarobię miesięcznie pracując na magazynie w esselte?

Wacus

Bardzo zle warunki rozładunku, przerzucają cię z rampy na rampę, każą czekać, do tego pani na magazynie w biurze myśli że wszystkie rozumy pozjadala a słoma z butów wystaje, nie polecam tego miejsca do dostarczenia towaru,

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo - Kozienice

• Jak się pracuje w ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy ,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

,,ESSELTE''POLSKA sp.zoo