Opinie o Hobby Robert Adamczyk solec kujawski w Solec Kujawski

counter
2 62 23 5 1
Helena Nowy wpis

Czy Hobby nadal zatrudnia pracowników? Nie widzę nigdzie takiego info. Może ktoś wie tutaj?

Robert Nowy wpis

Już dawno splajtował..............nie macie co pisać tu komentarzy. Miejsce jest przejęte przez kogoś innego

Mareczek Nowy wpis

Czy teraz w miejscu tej firmy nie ma przypadkiem sklepu z roletami?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 587 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Hobby Robert Adamczyk solec kujawski?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mariusz

Czy pracodawca organizuje spotkania organizacyjne dla pracowników ?

bremix

Faktycznie trudno znaleźć jakieś konkretne informacje o firmie. Może jednak stok napisze jakieś informacje.

Michu

Czy firma padła bo chciałem zapytać o robotę? Byłem u nich ale teraz tam robią jakieś rolety

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hobby Robert Adamczyk solec kujawski? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Norbert

Czy firma funkcjonuje normalnie? Dziwne jest to, że tak dawno nikt nie pisał? Jest tak dobrze, warto aplikować?

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w Hobby Robert Adamczyk? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników. Co uważacie za plusy pracy właśnie w tej firmie?

@gipmo hej no a powiedz mi gdzie takie ogloszenie widziales od nich? bo przyznam ze ja od dluzszego czasu szukam pracy i wlasnie w czyms takim- w takiej firmie to by mnie interesowala wlasnie praca..

nick

Czy jest tu ktoś kto tam pracuje?? Komentarze różne ale nikt nie pisze konkretów. Ma ktoś przynajmniej do tej firmy numer tel? bo ja dzwoniłem i facet mówi że pomyłka.

fornir

to chyba o innnym hobby wypowiedz ?

opel t

Materiały i jakośc wykonania poszczególnych zamowień jest na mega najwyższym poziomie. Prace nie koncza sie na docięciu "deski" i oklejeniu jej ale nastepnie są wzystkie szczegóły recznie doprowadzena do perfekcji. Sam właściciel... mega pomysły jesli chodzi o projektowanie, doradztwo, aranżacje i wisje przestrzeni. Znam go osobiście i jak każdy nieraz bywa narwowy... duża firma, duże zamówienia to i duże problemy, ale kto ich nie ma na głowie. Ogolna oponia bardzo pozytywna.

niewierny tomasz

teraz to MONI

Guma

Dokładnie Trymek, najlepiej umówić się na rozmowę i przekonać się jak pracujemy... Wszystkie zamówienia są realizowane na najwyższym poziomie, sprowadzamy dla Was klientów najlepsze materiały i staramy się zaspokoić najśmielsze oczekiwania klientów. Wciąż podążamy za najnowszymi trendami wnetrzarskimi :) pozdrawiam i zapraszam serdecznie

ja
@Guma

Droga Gumo, to miło, że polecasz i zapraszasz do firmy Hobby w dniu 26.10.2014, chociaż firma ponad 10 miesięcy wcześniej została zawieszona :)

@ja

srata tata

Roksana

Guma a obecna kobieta co soba reprezentuje?czy ona nie zeruje na Panu R.Moze M.D wzielaby sie do roboty a nie 4 litery wszedzie pokazuje

Guma

Zapewne Wszystkie negatywne opinie są pisane przez była kobietę Pana R. Ewidentne widać ze kobieta ma za dużo wolnego czasu i brak jej pomysłu na życie prócz zerowania na drugiej osobie. Proponuje ruszyć szanowne cztery litery Pani D.T

tomi

Ten mdf to podpucha zapewne hehe. Pewnie sam Pan (usunięte przez administratora)podszywa się pod tym pseudonimem. Ja Ci mogę powiedzieć że z terminowością wypłaty różnie to tu bywało. Nadgodziny płacone pod stołem a atmosfera do bani. (usunięte przez administratora)ma nierówno pod sufitem, jest agresywny w stosunku do ludzi generalnie niezły cwaniak. Z tego co obserwuję to co niektórzy nowi pracownicy umowy nie mogą się doprosić. Ale jak masz siedzieć w domu i jest opanowany to na wakacje możesz przyjść tu do roboty a jak jesteś nerwus to raczej sobie odpuść bo jak sklepiesz miche właścicielowi to tylko problemów sobie napytasz

Forex

Nie polecam zakupów ni zlecania usług tej firmie. Pan (usunięte przez administratora) jest zupełnie niepoważnym człowiekiem. Nie udało mi się wyegzekwować do tej pory poprawek przy źle zamontowanej kuchni. Fornir jest źle położony a lakier w co niektórych miejscach szafek zaczyna się łuszczyć po kilku miesiącach użytkowania. Wszelkie próby rozmów z tym człowiekiem kończą się najpierw obietnicami a potem aroganckimi pokrzykiwaniami lub chamskimi odzywkami. NIE POLECAM TEJ FIRMY. SZKODA NERWÓW.

Zostaw merytoryczną opinię o Hobby Robert Adamczyk solec kujawski - Solec Kujawski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hobby Robert Adamczyk solec kujawski
2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Unii Europejskiej 16