An-Jan Grzegorz Marchlewski

Kołobrzeg

Opinie o An-Jan Grzegorz Marchlewski

Zdenerwowany

Żeby sk@@@ysyn w piekle się spalił. Nie raz i nie dwa nie mogłem przez niego z nocki z pracy wrócić a dzwonić do idioty nie ma po co bo stwierdzi ze to nie jego problem mam sobie radzić a z biura mnie wyrzucił gdy przyszedłem zapytać co się stalo. Zatem życzę żeby mu ku@@a wszystkie te autobusy spalili a sam z przyjemnością będę wzywał policję na codzienne, rutynowe kontrole. Nie pozdrawiam..

Barbara

Ostrzegam przed nieuczciwością i niewypłacalnością właściciela firmy AnJan w Kołobrzegu.

Markus

WITAM UWAGA UWAGA NA TEGO OSZOŁOMA FACET ZATRUDNIA LUDZI NA CZARNO NIE WYPŁACA PIENIĘDZY ZA PRACE NIE PŁACI ZUSU ZA PRACOWNIKÓW GARDZI WSZYSTKIMI WCHODZĄC DO BIURA COFA NAS NIESAMOWITY CAP PAIEROSÓW MASAKRA mało tego odzywki do ludzi są tragiczne kartki z którymi wychodzi się na lotnisku są brudne w samochodach syf brud jaki pan taki kram jeszcze na praktycznie kazdej stacji cpn długi na stacji PEK jadąc do domu kupił płyn do chłodnicy za który od stycznia 2013 do kwietnia 2013 nie zapłacił za co pracownicy otrzymali od właścicieli nagane kiedys wysłano w trase o godzinie 24 w nocy i zabrakło paliwa ludzie czekali az ktoś dowiezie by mozna było zakończyć zlecenie druga sytuacja to kurs do Berlina gdzie trzeba było pożyczać od ludzi euro by zatankować bo niestety [usunięte przez moderatora] nie dał kasy jednym słowem [usunięte przez moderatora] nie wiem jak inni ale ja musze coś z tym zrobic.

Idol

Coś gościowi pokręciło się w głowie. Przecież ten właściciel ma wszystkich głęboko w [usunięte przez moderatora] i twoją wypowiedź też - no chyba, że liżesz mu 4 litery.

Zostaw opinię o An-Jan Grzegorz Marchlewski - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie An-Jan Grzegorz Marchlewski