Solid Gum II Mirosław Tokarski

Pruszków

Opinie o Solid Gum II Mirosław Tokarski

!!!!

z kąd wiadomo,że ten nick to nie przykrywka to chyba jasne iż każdy chce być anonimowy

stały klient

Jestem stałym klientem tego serwisu praktycznie od początku jego istnienia i uważam,że ta opinia człowieka o nicku sebastian 1963 jest wyssana z palca ponieważ nikt taki z tego co wiem tam nie pracował!!! smutne jest to ,że internet daje możliwość oceniania samego siebie... wstyd... nie mam nic do właściciela ale tak się nie robi... pozdrowienia panie Mirku

Zostaw opinię o Solid Gum II Mirosław Tokarski - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Gum II Mirosław Tokarski