Opinie o Moto Części Janki Karolina Kotwa w Janki-warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Moto Części Janki Karolina Kotwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Moto Części Janki Karolina Kotwa o rekrutacji.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto Części Janki Karolina Kotwa w Janki-warszawa

Aneta Nowy wpis

Czy wiecie coś może na temat pracy w tym serwisie ?

Tomek Kawasaki Nowy wpis

Świetny serwis. Będę tu wracał.

Henry Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czy w obecnej sytuacji są szanse na pracę?

Arek Nowy wpis
@Henry

Kogoś ostatnio szukali.

Arek Wilczyński

Szybko sprawnie i w dobrej cenie polecam ten serwis

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Moto Części Janki Karolina Kotwa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Magda

Bardzo dużo komentarzy od Klientów, a przecież to forum pracownicze !

Stały Klijent

Panowie profesjonalni. Oby tak dalej. I pamiętajcie Wilki nie przejmują się tym co mówią o nich barany. A tu jeden baran ciągle beczy.

Rider

Panowie profesjonalni, ceny umiarkowane. Moge polecic

Marek Miśkiewicz

Skuter zgodny z opisem w 100% potwierdzony opinia mojego lokalnego serwisu. Gorąca polecam. Oby więcej takich sprzedawców

Przyszły klient

Witam, posiada ktoś numer kontaktowy do firmy?

Mateusz

Super serwis. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam

Chłopaki znają się na robocie. Firma godna polecenia.

Baryyy

Szybkie terminy, ceny normalne. Jestem zadowolony z usług.

Aneta
@Baryyy

No to znakomicie. Nie da się ukryć, że jest to forum pracownicze, no ale opinie Klientów Moto Części także wiele mówią o samej firmie. Jak często korzystasz z ich usług? Powiedz coś więcej.

Super. Jestem zadowolony. Polecam

Zbigniew
@Marcin

Dość krótka opinia. Czy mógłbyś ją rozwinąć i napisać jakie korzyści widzisz w zatrudnieniu i co odpowiadało Ci najbardziej? Chętnie dowiem się więcej o wysokości wynagrodzenia i atmosferze w firmie.

Szukam osob oszukanych przez ta firme

Darecki

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Dobre ceny szybka naprawa.

Marian

Polecam. Chłopaki znają się na rzeczy. Dobre ceny i ekspresowa naprawa

Klient

Witam mimo zapewnień że skuter jest przygotowany i w pełni sprawny okazało się że to jest kompletny szrot! Nie polecam ludziom mało znający się w motoryzacji o usługi i interesy z tą firmą przestrzegam!

Polecam. Krótkie terminy naprawy i bardzo dobre ceny.

Klient

Bardzo nie profesjonalne podejscie do klienta,brak komtaktu po zakupie,mechanik nie ma pojecia o robocie,nie polecam

Robert

Super serwis godny polecenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Części Janki Karolina Kotwa - Janki-warszawa

Moto Części Janki Karolina Kotwa
4.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Aleja Krakowska 17
    05-090 Janki-warszawa