Opinie o Amp Service Piotr Turos w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amp Service Piotr Turos. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Amp Service Piotr Turos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amp Service Piotr Turos w Warszawa

Ja Nowy wpis

Profesjonalny zakład. Ceny przystępne. Uczciwe podejście. Należy oczywiście rozmawiać o kosztach usług - żadnych tajemnic. Ja POLECAM!!!

Skoda Nowy wpis

Usługa dotyczyła legalizacji butli LPG - wykonana terminowo, profesjonalnie. Nie mam uwag.

markp5

Oddałem samochód do legalizacji butli LPG. Butla nie nadawała sie do legalizacji ze względu na mocno posunięta korozję i zaproponowano mi jej wymianę. Cena wymiany butli z usługą 550 zł była dla mnie zaskoczeniem zwłaszcza że butla była z roku 2017 gdzie wtedy mozna było je kupić za 150 zł w detalu. W tym roku ze względu na zwyżkę cen takie butle z certyfikatem na 2017r mozna kupic za 220 zl w detalu. Koszt montazu całej instalacji LPG zgodnie z wywieszonym cennikiem to 2000-2500 zl. A więc wymiana butli to 22% - 27,5% wykonania całej instalacji w samochodzie. Moim zdaniem jest to za drogo, zdaniem AMP Serwis " my musimy wyjść na swoje". Życzę Wam drodzy serwisanci duzej ilości bogatych klientów. Co do techniczego sposobu wykonania usługi nie mam zastrzeżeń - to tylko przecież wyjęcie jednej części i włożenie drugiej z podłączeniem do istniejacych końcówek.

@markp5

witam Pana dopiero dziś przeczytałem Pana wypowiedź na nasz temat tj na temat naszej usługi. Pragnę zauważyć że nie napisał Pan dość istotnej rzeczy na temat naszej usługi legalizacji. A mianowicie tego że jeżeli zbiornik nie przejdzie badania i odpadnie Pan jako klient nic nie płaci i może odebrać swój samochód. Dodatkową opcją kompleksowej usługi jest propozycja montażu nowego zbiornika. Cena za montaż nowego zbiornika jest ustalana przez telefon i zaakceptował Pan nasza ofertę, tak więc zupełnie nie rozumie krytyki pod naszym adresem. Myślę ponad to że posiada Pan złe informacje na temat cen zbiorników. Są zbiorniki w typowych rozmiarach i nie typowych ceny są diametralnie różne. Dla osoby postronnej zbiornik LPG to jest jedno i to samo urządzenie . Niestety tak nie jest są różne ceny tych urządzeń. Nigdy nie słyszałem o takiej cenie zbiornika którą Pan podał. Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie 605153034 pozdrawiam Piotr Turos

AMP Nowy wpis
@markp5

witam drogi kliencie usługa była wykonana w 2018 roku, dość dawno czasem przy wymianie zbiornika są konieczne jeszcze inne procedury naprawcze., szanowny Pan przystał i zaakceptował proponowaną cenę. Nie wiem dla czego kwestionuje Pan cenę usługi. Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Amp Service Piotr Turos?

Anna Nowy wpis

Równie dobrze można nie dostać 3 umowa wg kodeksu jest na czas nieokreślony

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amp Service Piotr Turos? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno

Zostaw merytoryczną opinię o Amp Service Piotr Turos - Warszawa

• Jak się pracuje w Amp Service Piotr Turos?

Zobacz opinie na temat firmy Amp Service Piotr Turos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amp Service Piotr Turos?

Amp Service Piotr Turos
  • Minerska 2C