Aqua-Car Anna Macierzyńska

Opinie o Aqua-Car Anna Macierzyńska

hk

takta - 2012-01-03 16:06:35 to chyba dawno tam pracowałeś!!! to firma krzak, ludzie pracują na czarno i nie dostają pensji. jest naprawde masa lepszych i profesjonalnych myjni i warsztatów. nie polecam ani pracy u nich ani korzystania z ich usług!A co ty sie kłócisz z robotem komputerowym? Nie wiem jakie tam panują warunki i jak wyglądają sprawy kadrowe, ale samochodu bym tam nie zostawił

takta

to chyba dawno tam pracowałeś!!! to firma krzak, ludzie [usunięte przez moderatora] i nie dostają pensji. jest naprawde masa lepszych i profesjonalnych myjni i warsztatów. nie polecam ani pracy u nich ani korzystania z ich usług!

Zostaw opinię o Aqua-Car Anna Macierzyńska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua-Car Anna Macierzyńska