Motor Fan Robert Małopolski

Kraków

Motor Fan Robert Małopolski

Opinie o Motor Fan Robert Małopolski

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Motor Fan Robert Małopolski jest takim przedsiębiorstwem?

Verk

Oszust i złodziej! Sprawa zgłoszona,gdzie trzeba.

janusz

Pracowac nie pracowałem ale kupowałem u niego sprzęt, używke. Ludzie DALEKIM i SZEROOOKIM łukiem!!!! Oczywiście omijać. Kłamią w żywe oczy, kupiłem kupe złomu - Panie super sprzęt bedziesz mieć - nasz mechanik sprowadzał, lepszy niż nowy... Oszusci

Marek Hornet 600
@janusz 29.08.2014 22:28

Ja też mam od nich moto, kupiłem z polecenia kumpla (z forum horneta). Moto było po przeglądzie, wyczyszczone, udostępnili swój serwis żeby kumpel mechanik sprawdził ramę (pod zbiornikiem). Jak do tej pory zmieniam olej i opony :)Polecam. Lewa w górę!

Zostaw opinię o Motor Fan Robert Małopolski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motor Fan Robert Małopolski