Motor Fan Robert Małopolski

Kraków

Motor Fan Robert Małopolski
0 0

Opinie o Motor Fan Robert Małopolski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Motor Fan Robert Małopolski jest takim przedsiębiorstwem?

Verk

Oszust i złodziej! Sprawa zgłoszona,gdzie trzeba.

janusz

Pracowac nie pracowałem ale kupowałem u niego sprzęt, używke. Ludzie DALEKIM i SZEROOOKIM łukiem!!!! Oczywiście omijać. Kłamią w żywe oczy, kupiłem kupe złomu - Panie super sprzęt bedziesz mieć - nasz mechanik sprowadzał, lepszy niż nowy... Oszusci

Marek Hornet 600
@janusz 29.08.2014 22:28

Ja też mam od nich moto, kupiłem z polecenia kumpla (z forum horneta). Moto było po przeglądzie, wyczyszczone, udostępnili swój serwis żeby kumpel mechanik sprawdził ramę (pod zbiornikiem). Jak do tej pory zmieniam olej i opony :)Polecam. Lewa w górę!

Zostaw opinię o Motor Fan Robert Małopolski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Motor Fan Robert Małopolski