Konkret-Bus Firma Transpoetowo Usługowa Tomasz Matura

Oświęcim

Opinie o Konkret-Bus Firma Transpoetowo Usługowa Tomasz Matura

Magda

Busy się spóźniają, nie zatrzymują na przystanku, albo w ogóle nie przyjeżdżają. Busy są przepełnione i śmierdzą, zwłaszcza jak kierowca pali papierosa w środku. Nieuprzejmość, chamstwo i grubiaństko już pomijam.

Karolina

Nie wiem czy jestem tu sama ale notorycznie bus przyjeżdża mi przed nosem nie zatrzymując się. Sytuacja z dzisiaj: bus mial jechac o godzinie 6: 50 , a tu godzina 6: 42 ja juz prawie na przystanku a on przyjeżdża obok nawet na chwile sie nie zatrzymujac czy zjezdzajac na zatoczke. To skandal biorac pod uwagę fakt , ze przez taką ignorancje kierowców ludzie spozniaja sie do pracy.

Hamster

Kolejny razjedy kierowca jedzie przed czasem. Rozkład ich nie obuwianej. Rozumie kiedy BUS się spóźnia... ale żeby jechać przed czasem na początkowych przystanjach.... Paranoja

Pisarzowianin
@Hamster 12.12.2016 20:29

Zaplanuj sobie wcześniejsze wyjście z domu. P.S. Obowiązuje pisownia polska.

pasażer

Kierowca na trasie Bielsko Pisarzowice Hecznarowice bardzo gburowaty. Jest niemiły i wredny w stosunku do pasażerów , ma ciągłe pretensje o niedomykanie drzwi lub ich trzaskanie... Bardzo nieuprzejmy , takim postępowaniem firma wasza Konkret Bus traci pasażerów lepiej sobie dopłacić na PKS i jechać w spokoju

czarna

Czy mam pecha, że ilekroć muszę jechać do Oświęcimia to bus odjeżdża mi sprzed nosa? 7 (!) min przed planowanym na rozkładzie odjazdem?! Rozumiem, polityka prywatnego przewoźnika, wszystko mu jedno, ale bez jaj, żeby potem człowiek musiał czekać godzinę lub pół na deszczu, bo kierowcy mają spieszące zegarki. Podobno ta praktyka zdarza się nader często i ludzi się "już" przyzwyczaili. Ale w takim razie ci, którzy nie jeżdżą stale nie mają co liczyć na rzetelność i punktualność. Ręce opadają, bo zwrócenie uwagi kierowcy równoznaczne jest z głupim uśmieszkiem.

Jimmy
@czarna 17.03.2015 11:30

Możesz zdradzić o którym przystanku mowa? Generalnie była zasada że do 5 minut wcześniej trzeba było zameldować się już na przystanku. Wiadomo, że kursami po 20:00 jeździ się szybciej przez to, że w Bielsku jak i Oświęcimiu jest mniejsze natężenie ruchu, mniej pasażerów na przystankach itp. Zawsze pozostaje telefon do właściciela firmy z zażaleniem a znam takie przypadki, że kierowca zawracał i wracał na dany przystanek. Pamiętajmy, że kierowca to też człowiek ;)

Jimmy

Witaj a co zrobiłeś że cię wyrzucił?? Szczerze trochę w tej firmie śmigałem za kółkiem i musiałeś sobie naprawdę zasłużyć.

Admin

Zostałem wyrzucony z busa przez kierowce! NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Konkret-Bus Firma Transpoetowo Usługowa Tomasz Matura - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konkret-Bus Firma Transpoetowo Usługowa Tomasz Matura