Opinie o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus w Oświęcim

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus w Oświęcim

Kandydat Nowy wpis

Rzadko jeżdżę busami ale od roku co jakiś czas jadę do Bielska.To jest DRAMAT .Nie było dnia żeby przyjechali o tej godzinie co powinni,zawsze spóźnieni o 10min.

Anonim Nowy wpis

To nie uczciwy pracodawca. Stanowczo odradzam prace u tej osoby.

Administrator Nowy wpis

Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus ma teraz aktualne oferty pracy w Oświęcim. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Oliwia Nowy wpis

To jest jakiś dramat przyjeżdżają za wcześnie 10 minut albo spóźniają się po godzinę , czasem wogole nie jadą i nawet nie ma nigdzie informacji dlaczego go nie ma albo nie bylo. wiem że nie macie konkurencji i nie musicie się starać bo nikt tym zadupiem nie jeździ ale bez przesady. @Pracodawca

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bart

Wszystko było by wporządeczku, gdyby nie to, że jak wracam z nocnej zmiany i spieszę się na busa, który rusza planowo 6:25 z osiedla Kowal, to jakimś dziwnym trafem stojąc na światłach i czekając na zielone o godzinie 6:20 bus odjeżdża w siną dal. Jest to nagminne i dzieje się tam codziennie od poniedziałku do piątku. Na trasie można nadrobić kilka minut lub stracić, ale żeby z przystanku startowego bus odjeżdżał 5 minut wcześniej, to już jest lekka przesada.

Rafał
@Bart

Jeżdżą jak chcą najczęściej spóźnieni albo mocno przed czasem 10 minut i więcej. Ruszajá nagle brak czasu by usiąść w spokoju. Większość kierowców to gbury. Mogliby się nauczyć kultury od Ukraińskich kierowców. Busy zdezelowane.

Julia

Fajnie, że na portalu pracowniczym można się dowiedzieć, że kierowca zwraca uwagę rowerzystce, ale nie można, ile taki kierowca zarabia i to w porze kryzysu gospodarczego. Proponuję, żeby pasażerowie zmienili miejsce, a kierowcy dali garść wskazówek dla kandydatów. Mój Tato szuka pracy w przewozie osób od 1 stycznia.

Rafał
@Julia

Jeżdżą jak chcą, najczęściej spóźnieni albo przed czasem 10 minut i więcej. Ruszajá nagle brak czasu by usiąść w spokoju. Większość to gbury na trasie (usunięte przez administratora) Bielsko. Mogliby się nauczyć kultury od Ukraińskich kierowców

Nadia

Spotkała mnie niestety nie miła sytuacja. Jechałam prawą stroną ulicy na rowerze z światłem gdy nagle podjechał do mnie konkret bus, nie widziałam dla czego jechał tak powoli blisko mnie. Kierowca otworzył drzwi krzycząc do mnie do mnie " życie ci niemiłe?! jedź chodnikiem a nie ulicą bez świateł! " przypominam miałam światła. Odpowiedziałam mu żeby jechał dalej i mnie zostawił bo zadzwonię na policję. A on zaczął mnie wyzywać od gówniarzy i tym podobne. Może i jestem jeszcze niepełnoletnia ale bez przesady zwłaszcza że jechałam przepisowo nie robiąc nikomu krzywdy a to On podjechał do mnie na zbyt bliską odległość prawie powodując wypadek. Nie polecam.

Pasażer
@Nadia

Droga Nadiu po pierwsze jak bierzesz się za pisanie paszkwili to powtórz sobie gramatykę pisowni jezyka polskiego,po drugie sprawdź czy aby kierowca nie miał racji upominając Cię że jedziesz bez światła z tyłu oraz że obok jezdni jest scieżka dla rowerów i tam powinnaś jechać- sprawdź w przepisach ruchu drogowego. Reasumując twoje zachowanie na grzecznie zwróconą uwagę dalekie było od standardów dobrego wychowania,a miej też na uwadze że może to iż kierowca bądź co bądź przegonił Cię z jezdni,uratował Cię tym przed potrąceniem gdyby zamiast tego busa jechał dajmy na to mało uważny kierowca albo nie daj boże pijany....Przemyśl to sobie moja droga i pamiętaj że w busie oprócz kierowcy bylo też paru pasażerów i twoja jak nazwałaś niemiła sytuacja nie do końca wyglądała tak jak ją opisałaś.Zdarzenie to powinno Cię czegoś nauczyć byś dalej rosła w zdrowiu. A i jeszcze jedno gdybyś nie bluzgała na słuszne uwagi starszej osoby nie było by epitetu ktory zresztą nie był skierowany bezpośrednio do Ciebie.

jakub plum

rozkład jazdy na internecie to został chyba napisany przez neandertalczyka w epoce kamienia łupanego i zostało tak do dzś (0 aktualizacji jak są 4 busy na godzinę to tylko jeden z nich przyjeżdża i musisz trafić który akuratnie przyjedzie ) . O spóźnieniach to już nie mówie norma to 30minut ale czasem bus wogóle nie przyjeżdża). Stałem na przystanku a kierowca się popatrzył i pojechał dalej (żałosne) . W tym busie też śmierdzi klocem i jest mały.

Jolanta
@jakub plum

Może czas napisać bezpośrednio do firmy? Tutaj może nie czytają..

Eliza

Nie wiem jakim.cudem tą.firma nadal istnieje. Busy są tak niesprawne i stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia pasażerów, nie powinny być dopuszczone do ruchu, ale najwyraźniej właściciel z łapówki ma podbijane przeglądy techniczne. (usunięte przez administratora)pasażerów w środku pół, poza przystankami i na dodatek nie zwracają pasażerom pieniędzy.za wydany bilet. Banda skretyniałych awanturników , traktują pasażerów jak intruzów a to dzięki nim mają pracę i pieniądze. To skandal, żeby dzieci i młodzież była świadkiem jak kierowcy poniżają starsze, często schorowane osoby i wysłuchiwały bluźnierstw. Odtąd każda taka sytuacja będzie zglaszana policji. Pakujcie (usunięte przez administratora) walizki, cena ,brak komfortu jazdy ,bezczelna obsługa, brud, niebezpieczeństwo jazdy, spóźnienia daje wam szansę na przejęcie rynku przez konkurencję, która już szykuje Wam niespodziankę! Klienta należy szanować!

Agata
@Eliza

Wiesz co? Rozumiem, że można mieć złą opinię o kimś, ale to chyba lekka przesada już? Trudno mi uwierzyć w całość, bo to jakaś skrajność co piszesz.xd Za bilety im wybaczę, bo no trudno jak puste miejsce jedzie to są ich koszty, mają prawo nie zwrócić, ale serio kierowcy niby nie szanują starszych ludzi? Ktoś to w ogóle potwierdzi?

1rtwye

Codziennie bus spóźnia sie o około 30 min

klient Michał

Bardzo Dobra firma jezdze z nimi busami do szkoły i na praktyki juz ponad rok bardzo lubie kierówców sa w porzadku Pozdrowienia dla sympatycznego kierowcy Macieja

Patrycja

Brak słów!!! Niektóre busy są wycofane przez sezon wakacyjny, skreślone są tylko na przystankach gdzie kurs się zaczyna i kończy, czyli Bielsko i Oswiecim. Stojąc na przystanku w Wilamowicach, pokazane są busy ze każdy jedzie- żaden nie jest skreślony. Wychodzi na to ze trzeba patrzyć na rozkład z Bielska jadąc do Oświęcimia, i odliczać kiedy może on być w połowie drogi… Szanowny Właścicielu, jeśli Pan skreśla busy na rozkładzie proszę zrobić to na każdym przystanku lub ich nie wycofywać skoro jest to taki problem!!! Firma zawodzi z każdym dniem coraz bardziej Nie polecam!!!

Romek
@Patrycja

Ponieważ to prawda,co jest napisane

emilson

Kierowca myslal ze mam 10 lat chociaz mam 16. spoznil sie 40 minut i jeszcze z wielka laska ze mnie wposci do busa. Jestescie siebie warci naura

Uzi

(usunięte przez administratora) Kwitnę na przystanku bo wasz kierowca (usunięte przez administratora) Nie Zatrzymał się na przystanku zwykły kretyn (usunięte przez administratora) A ludzi ok 7 czekało (usunięte przez administratora) machałem spojrzał i pojachal dalej kur...czy to tak powinno być żebym ja się musiał kłaniać przed kierowcą żeby szanowny książę chciał zatrzymać się na przystanku. A żeby było śmieszniej to ten gość notorycznie się powtarza nie pierwszy raz nie zatrzymał się na przystanku ll

Klientka

Jednym słowem dramat!!! Busy które powinny jeździć o określonych porach w ogole nie jeżdżą! Wieczorem czy rano albo kierowcom się nie chce albo Szanowny właściciel wycofuje busy i nigdzie o tym nie poinformuje! Najgorsza firma transportowa jaka kiedykolwiek spotkałam w życiu. Ale niestety właściciel ma to wszystko gdzieś bo nimi nie jeździ! Porażka i nic więcej!!!

Klient

Totalna porażka!!! Po co wystawiacie aktualny rozkład jazdy skoro i tak nie pojawiacie się na danym przystanku?! Robienie ludzi w balona. Brak szacunku do cudzego czasu!!!

Pasażer

Najlepszym sposobem dla kierowców w nadrobieniu trasy jest...niezatrzymywanie się na przystanku pomimo machania.. Totalna porażka.. Aż dziwne że nie ma konkurencji.. Bo by było po firmie krzak

Aninim

To jest jakaś kpina (usunięte przez administratora) konkret busiarze jeżdżą sobie jak chcą nie polecam tych (usunięte przez administratora)

Jan
@Aninim

Twój wpis jest mało zrozumiały, dlatego chcę zachęcić Cię do jego rozbudowania. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz co dokładnie miałeś na myśli kierując swoje słowa do osób, które zaglądają do tego wątku? Mam rozumieć, że jesteś klientem tej firmy?

Były podróżujący
@Aninim

Dokładnie wiecznie spóźnione busy które są na rozkładzie często wogule nie jada , widocznie mają za dużo klientów skoro pozwalają sobie na takie rzeczy , PKS jeździ punktualnie

Szymon

+ wysoka częstotliwość busów + śmieszne pieniądze za bilet mieczny - przepełnione busy - (usunięte przez administratora)

Jolanta

Bardzo tutaj brakuje opinii na temat zatrudnienia w Konkret-Bus. Ja mam takie pytanie odnośnie jednego wymogu do pracy w tym miejscu jako Kierowca. Jakie dokładnie trzeba mieć prawo jazdy? Bo nie jestem pewna, czy standardowa kat. B wystarczy, proszę o informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus - Oświęcim

• Jak się pracuje w Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus?

Zobacz opinie na temat firmy Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus?

Matura Tomasz Firma Transportowo Usługowa Konkret-Bus
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Budowlanych 39 lok. 14
    32-600 Oświęcim