Autozłom Marcin Tokarski

Poręba

Opinie o Autozłom Marcin Tokarski

Y

Nie polecam ..pytam szefa o część odpowiada" jest za chwile będzie ". Po krótkiej przerwie 45 min pracownicy mówią ze nie ma ..

szeryfr

cwaniak jest chodzi z bułą kasy ahahahahh jak panisko kolejki sie ustawiaja do niego tylko pozazdrościć

niki123

i słusznie cię potraktował bo to jest sprzedaż części a nie wypożyczalnia chciałeś kasę bo okazało się że cześć jest ci po prostu nie potrzebna to nie są nowe części tylko używane. prowadzę też sprzedaż i wiem jak to wygląda mechanicy metodą prób i błędów szukają usterek a jak nie to to każą oddać część. ciesz się ze oddał ci kasę bo u mnie jest tylko wymiana towaru.

Blubo Zawiercie

Ten Brudas to MEGA cfaniak.Zakupiłem część która okazała się nie pasująca z winy tego brudasa.Źle dobrał.Powiedziałem,że już nie chce jego części bo mechanik już mi zregenerował i chciałem oddania pieniędzy.Powiedział że nie oddaje tylko moze wymienić na pasującą,ale ja stanowczo powiedziałem że już nie chcę jego części tylko zwrotu pieniędzy.Odpowiedz bezcenna:"Trzymaj,i nie chce Cię już tu widzieć" Wywnioskujcie sami.Pozdrawiam

lolo

nie polecam

użytkownik

co to za firma?! ciekawe czemu telefon zawsze głuchy???

Zostaw opinię o Autozłom Marcin Tokarski - Poręba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autozłom Marcin Tokarski