Instal S.C. Zakład Usługowy Emil i Edward Cymorek

Pierściec

Opinie o Instal S.C. Zakład Usługowy Emil i Edward Cymorek

śmieszek

tam zostali już tacy co nie mają gdzie iść.Ci co mieli to dali noge zresztą z okolic juz zaden gość nie chce tam pracować.

s

szkoda słów.daremna firma wymagania z kosmosu a zapłata groszowa.Trzeba być naprawdę desperatem żeby tam pracować.W innych firmach za tą pracę płacą średnio 30% więcej.

gang
@s 01.05.2015 09:42

kierowca,operator,monter 3 etaty a pensja jedna jeszcze śmieszna.

igor
@gang 22.05.2015 17:08
kierowca,operator,monter 3 etaty a pensja jedna jeszcze śmieszna.

popieram w 100%.Ludzie fałszywi i bucowaci.Uważają się za najlepszych monterów na świecie a resztę za takich co nic nie umieją.Ja widziałem dużo lepszych monterów w innych firmach i byli dużo przyjemniejsi jak te matoły od cymorów.Zresztą firma przerost formy nad treścią.zarobki marne

Zostaw opinię o Instal S.C. Zakład Usługowy Emil i Edward Cymorek - Pierściec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal S.C. Zakład Usługowy Emil i Edward Cymorek