W-M Glass Sp. z o.o.

Bartoszyce

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o W-M Glass Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W-M Glass Sp. z o.o.

Juliet

Praca fajna ludzie wspaniali niestetu traktuja ich jak niewolnikow dyscyplina jak w szkole albo gorzej. Szkoda bo fajny zaklad na dluzsza mete nie da rady pracowac w takim stresie

lighter

Do tego wszystkiego dochodzi zwalnianie Polaków a zatrudnianie obcokrajowców którzy doginają 12 godzin(w końcu chodzi o dotację),kiedy jest zastój i jest mało roboty to jest do tego pozbawione logiki wyliczanie norm(z czego???)zarobki to tragedia w zastoju to nie ma często nawet najniższej krajowej.kiedy robota jest o to racownik potrzebny ale kiedy nie ma to urlopy bezpłatne lub won z zakładu...

stiff

Kasa zawsze na czas tak,owszem,ale umowy to lipa,umowa-zlecenie przez przynajmniej 2 lata a potem może jak dobrze pójdzie umowa na czas określony.praca na 3 zmiany,kamerki nie ma tylko w kibelku,kiedy nie ma zleceń regularne zwolnienia z pracy.

Tomek

Kasa zawsze na czas! Praca przy szkle więc trzeba uważać. Praca zmianowa. Co do załogi fajni ludzie sami młodzi super atmosfera. Gorzej z kierownikami i dowództwem wszech obecne kolesiostwo to wiadome wszędzie. Firma na zasadzie nie ma stania. Pierwsza firma w której widziałem i słyszałem dzwonek na przerwę jak w szkole :) No i kamery na każdym kroku i ogólnie oczy zawsze masz na rękach . W sumie to polecam ocena dobra! porządek w pracy zakład zadbany ułożony. Dobra firma na początek stażu pracy oraz do przebujania się lub dla określonych już w życiu ludzi.

admin

Chcesz pracować w firmie W-M Glass Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o W-M Glass Sp. z o.o. - Bartoszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W-M Glass Sp. z o.o.