Opinie o w-M Glass Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy w-M Glass Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w w-M Glass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o w-M Glass Sp. z o.o. w Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

Mułek Nowy wpis

Po jakim czasie oddzwaniają po złożeniu CV Czy jest jakaś selekcja

Czy w w-M Glass Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Śrubokręt

Przyjeżdżam z zagranicy po długim pobycie i chciałbym się zatrudnić. Myślicie że mogę liczyć na zarobki rzędu 4000 netto i umowę o pracę ?

Trubadur Nowy wpis
@Śrubokręt

Koleżanka mówiła, że podobno nawet i więcej, bo 4000 na rękę to jest podstawy a jeszcze bonusy i inne frukta dochodzą. To jest bardzo elitarne miejsce więc dostaje się jak na szkołę policyjną 1/1000. Czy ktoś wie gdzie trzeba się zapisać do tej firmy ?

zzzz Nowy wpis
@Trubadur

4000 netto?. Napisz w jakiej walucie. Euro może dolary czy też ruble.

Maciek

Uwaga na te firmę to (usunięte przez administratora), żałosna stawka na umowie, miałem 18 na godzinę brutto + wyrównanie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie w-M Glass Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Roman

Chciałem zapytać czy firma szuka nowych pracowników ? Szukam pracy i dowiedziałem się o takiej firmie jak WM GLAS. Polecacie aplikowanie czy nie warto ?

Czy w-M Glass Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie

Haha

(usunięte przez administratora) ma znajmomy moj umowe zlecenie i o wszystkie soboty orał jak głupek a mu nawet 100% nie dali haha (usunięte przez administratora)

Teresa
@Haha

Wiesz może ile były płatne te soboty, skoro nie mógł liczyć nawet na 100%? Mój kuzyn chce się tutaj zatrudnić, bo myśli, że sporo zarobi. Czy te nadgodziny są obowiązkowe, czy znajomy dobrowolnie się na nie decydował?

Sasza
@Teresa

Na zleceniu nie są w ogóle dodatkowo płatne dlatego się zwolniłem bo to śmiech nq sali

Małgorzata
@Sasza

A to nie było tutaj żadnej szansy żeby dostać umowę o pracę? Orientujesz się coś w tym temacie?

Wzorowy pracownik
@Małgorzata

W zakładzie każdy pracownik po okresie próbnym otrzymuje umowę o pracę. Nie wiem skąd takie informacje. Początkowo dają na umowę zlecenie. Ktoś kto to napisał chyba się nie sprawdził albo nie chciało mu się pracować????

Człowiek
@Teresa

To prawda że nadgodziny oraz soboty na umowie próbnej tzw zleceniu nie są płatne 100%. Nadgodziny nie są również obowiązkowe ????.

Czy firma w-M Glass Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Margarita

Firma nie udziela pożyczek. Nie ma też zadnych benefitów ani socjala.

Git

Fajna firma można się nauczyć ukraińskiego i poczuć się jak w symulatorze niewolnika

Pracownik miesiąca

Tak mówią na rozmowie. Obiecują różnego rodzaju premie i dodatki ale przykra prawda jest taka, że w tym zakładzie (usunięte przez administratora) się ludzi. Wiadomą sprawa jest to, że nikt nikomu nie powie ile zarabia ale ludzie miesiąc w miesiąc są niezadowoleni z wypłat. Niemalże każdemu brakuje jakiejś kwoty. Jeśli chcesz się dowiedzieć cokolwiek o wypłacie i z jakich przyczyn wyszło za mało pieniążków to nigdy się tego nie doliczysz i Góra zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie i oczywiście zawsze wszystko jest elegancko policzone. Brak socjalu. Żadnych pieniędzy ani świątecznych ani tzw wczasów pod gruszą. Ogólnie zarobki bardzo słabe jak na niektóre stanowiska. Nie docenia się pracownika. Nawet pracujące niedziele nie są adekwatnie płatne. Marne grosze.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

K

Nie dostajesz umowy a stawka godzinowa to żenada nawet po próbnym dlatego ludzie młodzi uciekają z tego zakładu a i nawet starsi mają już dość

Zygmek

Pytanie do pracodawcow. Dlaczego majac taka (usunięte przez administratora) opinie nie robicie niczego, zeby to poprawic. Nie wspominam o zarobkach, bo jedynymi, ktorzy zarabiaja to wlasciciele......

K
@Zygmek

Ja również się zgadzam z takim pytaniem dlaczego tak jest w tej firmie? Nie docenia się pracowników a w piątki rozdają batony i w święta mikołaje z czekolady to dopiero jest żart z ludzi Masakra

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w w-M Glass Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Wmglassowiec

Nie i zwolnilbym całą górę żeby coś poszło do przodu bo szukają winy w pracownikach a tak naprawdę kierownictwo daje (usunięte przez administratora) krzyż na plecy i wiadro na nogę siema

Magdalena
@Wmglassowiec

W sensie zwolniłeś się już z w-M Glass? Doradzisz, jak wygląda praca pomocnika operatora? Też jest ciągłe zrzucanie winy?

@Wmglassowiec

Jestem bardzo zadowolony. Zarobki ok. Kierownictwo jak to kierownictwo - ma swoje "widzimisię". Firma cały czas się rozwija, polecam.

Filip

@Lili Czy dowiemy się coś więcej do krótkiej opinii? jak z pracą i atmosferą?

Lili

Jest ok

Od ostatniej opinii związanej z W-M Glass Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Uczciwy

W ciągu dalszym nic się nie zmieniło na umowe trzeba czekać nie wiadomo ile, weekend , 40h przepracowane a nadgodziny płatne w takiej samej stawce na umówię zlecenie a ci z umowy o prace są lepić i maja 100% więcej płatne , atmosfera coraz gorsza między pracownikami , coraz więcej ludzi się zwalnia i idzie szukać lepszej pracy bo ta firma upada.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w W-M Glass Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Wmglassowiec

Atmosfera między ludzmi bardzo fajna. Brakuje lepszej organizacji u niektórych kierowników zmiany.

Alvaro

Praca nie jest ciężka lecz zarobki bardzo słabe, chcesz utrzymać dom i rodzine? To szukaj oracy ale nie tutaj . Chcesz mieć dobre stanowisko? Miej w rodzine kogos z góry albo znajomosci bo inaczej będziesz czarnym pracownikiem za garnek ryżu . Kierownictwo nie zorganizowane przez co utrudnia prace ludziom i produkcja idzie coraz ciezej, jeden kibel na firmę, który jest cały czas uwalony to śmiech jak wchodzisz do niego to śmierdzi chlorem jak na basenie . Ludzie zmieniają się jak rękawiczki przychodzą i odchodzą po krótkim czasie ponieważ nie opłaca im się tu robić . JeZei chodzi o atmosferę pomiędzy innymi pracownikami jest bardzo fajna. Pozdrawiam

admin

Chcesz pracować w firmie W-M Glass Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Heniek
@admin

To ile na rękę zarabia pracownik krawędziami bottero F10 czy F12 i ile sztuk na zmianę zrobi formatek o wymiarach np około 500x350x6

Juliet

Praca fajna ludzie wspaniali niestetu traktuja ich jak niewolnikow dyscyplina jak w szkole albo gorzej. Szkoda bo fajny zaklad na dluzsza mete nie da rady pracowac w takim stresie

fadarasa
@Juliet

juliet a gdzie ty dyscypline tam widzisz ? he

Zostaw merytoryczną opinię o w-M Glass Sp. z o.o. - Barczewo bartoszyce biała piska biskupiec bisztynek blachownia

• Jak się pracuje w w-M Glass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy w-M Glass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w w-M Glass Sp. z o.o.?

w-M Glass Sp. z o.o.