Posejdon Techniczne Zaopatrzenie Statków Danuta Kirstein

Gdynia

Opinie o Posejdon Techniczne Zaopatrzenie Statków Danuta Kirstein

Mateusz

Firma to kpina, kontakt bardzo słaby, pracownicy źle wykonują powierzone zadania, kontakt miał być z prezesem firmy jak się okazało był to człowiek zatrudniony na stanowisku pracownik a na dokumentacji nazwisko kobiety która o niczym nie ma pojęcia odradzam zważając na czas, nerwy i pieniadze

Karmazyn

Firma dziwna, Danuta Kirstein jest tylko na papierze szefem, nic jej nie interesuje, bhp w firmie nie istnieje, papierów ani pozwoleń na obsługe sprzętu nie musisz posiadać ale jak jest wypadek starają się go ukryć, wykfalifikowana kadra? Żart jest 1 mechanik reszta to pracownicy od brudnej roboty, nie polecam z całego serca

Zostaw opinię o Posejdon Techniczne Zaopatrzenie Statków Danuta Kirstein - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posejdon Techniczne Zaopatrzenie Statków Danuta Kirstein