Gudowski Bros Paweł Gudowski

Gdańsk

Opinie o Gudowski Bros Paweł Gudowski

dlugoletni pracownik GB

ups przepraszam, treśc powinna brzmieć wpisu ponizej a nie powyżej,kwestia ustawienia hronologii. :-)

dlugoletni pracownik GB

powyższy wpis banalny, pracuje w firmie juz kilka lat i bzdury pisane na tym portalu zamieszczaja słabe jednostki z którymi firma rozstaje się ze względu na ich bylejakośc i bezpodstawną roszczeniowość.

jeden wielki kłamca, wyzysk i brak kasy na czas. Płaci w ratach w taki sposób jak, kiedy i ile jemu się podoba. brak ubrań i sprzętu do pracy. wszędzie jest spalony. także uwaga na tą firmę.

Gudowski Bros

Szanowny Panie, jako właściciel spółki nie mogę się zgodzić z Pańskimi opiniami. Konfabulacje i oszczerstwa zamieszczone przez Pana szkodzą mojemu dobremu wizerunkowi, tym bardziej, że pozostają anonimowe.

były

Ubrań nie daje,byłem tam ostatnio i aż żal patrzeć na moich kumpli,a zwłaszcza na tych na czarno-robią w porwanych butach i ubraniach

były

kiedyś lepiej płacił dla nowych, nie płaci też za nadgodziny,Ludzie sto razy zastanówcie się przed podjęciem w tej firmie, ,stawki głodowe [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Gudowski Bros Paweł Gudowski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gudowski Bros Paweł Gudowski