Spręż-Mot Zakład Produkcji Sprężyn Marek Radtke

Bydgoszcz

Opinie o Spręż-Mot Zakład Produkcji Sprężyn Marek Radtke

BIAŁY

Właśnie jestem po rozmowie z Panem z biura obsługi .Normalnie nie do pomyślenia !!!!! Potraktował mnie jak jakieś gó.....wno!!!! Na zasadzie, spadaj gościu nie chce mi się z tobą gadać. Kto tam pracuje!!!!!!!

Klient

Nie pracowałem w tej firmie ale moge co niego powiedzieć o obsłudze klienta detalicznego. Bylem kilka razy i za każdym razem dalo sie odczuc gburowatosc obslugi. Za sprężyny gdzie normalnie mozna dostac po 1,5zl tu kasuja 700% wiecej. A zapytanie o obnizke ceny pada cyniczny śmiech i tekst " to nie moj problem -borykajcie sie z problemem. 2lata wczesniej kazano mi czekac na osobe ktora jest odpowiedzialna za sprzedaz 5 minut, ww osoba nie przyszla po pol godzinnym oczekiwaniu= totalna ignorancja. Omijajcie ta firme z daleka.

tiger
@Klient 21.04.2015, 16:17

Kilka tygodni temu byłem w tej firmie w celu wyceny i złożenia zamówienia . Za sprężyny jakie teraz płacę po 25 złotych zażądali po 100 złotych , a specjalista w biurze obsługi podczas rozmowy robił wrażenie jakby nie miał zielonego pojęcia o sprężynach tylko o cenie

Przem
@tiger 29.10.2016, 21:05

W odpowiedzi na post napewno cena była wysoka, ponieważ zamówienie było jednostkowe.Wiadomo nie od dziś, że za jednostkowe zamówienia cena będzie wyższa niż w przypadku zamówień seryjnych. Nasi klienci maja pełną tego świadomość. Oczywiście frontem do klienta staramy się udzielać upusty jeżeli cena jest za wysoka. Zapraszamy do współpracy

Zostaw opinię o Spręż-Mot Zakład Produkcji Sprężyn Marek Radtke - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spręż-Mot Zakład Produkcji Sprężyn Marek Radtke