Kiepsko, naprawdę kiepsko, miałem przyjemność skorzystania z usług, w pamięci miałem profesjonalne podejście i jakość wykonania, po rewolucji wszystko się jakoś zmieniło ale w odwrotną stronę, podejście nieprofesjonalne, wykonanie 2/5 , niedociągnięcia, itp. brak kontaktu, personel swoje szef swoje a maszyna przyklepana, i gotowa ....? . ale za to rozliczenie to kasa na 5 , z najwyższej półki, jak za nówkę, życzę sukcesów PANIE pREZESIE ! z takim podejściem do klienta. można płacić ale za jakość tutaj coś nie tak , nie funkcjonuje to w ogóle. wnioski niech każdy sam wyciągnie. straszna porażka, będę chwalił w świecie ku pamięci !!!
nie polecam !!!!