Spaw-Enginering Jacek Kulpa

Jagiełła

Opinie o Spaw-Enginering Jacek Kulpa

Anonim

Bardzo niesłowny człowiek, nie polecam.

kleszcz

W zupelnosci odradzam , rozstalem sie z ta firma gdyz nieslusznie zostalem posadzony o rzeczy ktore wogole nie mialy miejsca, nie wyplacil mi naleznych mi pieniedzy, brak umowy jakiejkolwiek, szukajcie pracy gdzie indziej bo zostaniecie rowniez oszukani

invito

oszust!!! nie polecam..

harpula

Witam, stanowczo odradzam stawki zaniżone,praca na czarno bez ubezpieczenia,brak umowy, gość załatwia lewe papiery spawalnicze za które sobie potem odciąga kasę z Twojej wypłaty wg własnego widzi mi się np tuv koszt 1000 zł, prostak i złodziej, liczy tylko swój zysk, sprzęt i auta to szroty kradzione z budów przez pracowników dupolizów i alkoholików, pracownicy odchodzą bez słowa bo nie chcą patrzeć na tego gościa ani z nim rozmawiać

wstanley

Dokładnie. Lubi nie wypłacic pieniedzy. Do tego umowy smieciowe za granica, bez ubezpieczenia strach nawet za pilnik lapac. ZŁODZIEJSTWO. Nie polecam

rudy złodziej

zdecydozawsze okradał z zarobionych pieniedzy,spawaczowi liczy stawke montera. wanie NIE POLECAM tej firmy.. Zarobki 9 euro dla spawacza na śmieciówce dla spawacza; monterzy 7 euro. Przy wyplacie szef

Jan

Czy wypłata się nie opuźnia jakie zarobki co ile zjazd z zagranicy ile czeka się na prace

Zostaw opinię o Spaw-Enginering Jacek Kulpa - Jagiełła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spaw-Enginering Jacek Kulpa