Opinie o Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi w Grzęska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi w Grzęska

Pioo

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Tam robi się wszystko. Od operatora maszyn, spawacza, szlifierza, sprzątacza do pakowacza elementów. Wszystko trzeba robić ale wynagrodzenia za to nie ma zbyt dużego. W okolicy są lepsze firmy dla wykwalifikowanych ludzi. Zbyt dużo ludzi z rodziny tam pracuje i to źle wpływa na warunki pracy. Święte krowy mogą tam wszystko

@123

Spawacz 25zl brutto Dobry spawacz/monter 25/26 brutto Spawacz z rodziny i przyjaciół 28+zł netto Dobry spawacz z rodziny i przyjaciół 30+zł netto

Dzień dobry, czy nie ma może przyjść dla specjalistów ds. sprzedaży? szukam pracy w branży spawalniczej po Przeworsku. Na stronie widać, że do działu przypisane są 3 numery telefonu. To cały zespół?

Pioo Nowy wpis

123 Nowy wpis
@Pioo

Nie ma zbyt dużego? A podasz wprost to jakoś w liczbach? Lubię mieć jasność, chce być na bieżąco. I chwila, które z wymienionych przez Ciebie stanowisk mimo wszystko jest najlepiej płatne? Która godzinówka wpada docelowo na konto?

Pracownik Nowy wpis
@123

Luki

Potwierdzam. Bardzo słabe zarządzanie w tej firmie. Właściciel nie ma odwagi podejmowania decyzji bo w większości na hali pracuje albo rodzina albo koledzy z którymi kiedyś sam spawał na hali. Przez firmę przewinęło się wielu pracowników zarówno w biurze jak i na produkcji z dużym potencjałem i możliwościami. Niestety nie wytrzymali bardzo słabego "zarządzania" firmą i odeszli. Przyszłość tej firmy rysuje się w czarnych barwach. Kiedyś właściciel miał pomysł na tą firmę. Niestety obecnie i w przyszłości raczej go nie będzie miał.

Magdalena

zaryzykuję to pytanie ale skoro tak twierdzicie, że jest to spowodowane jakąś obawą przed zdaniem innych zaznajomionych osób to czy ktoś próbował powiedzieć o tym wprost? Jak tu jest z relacjami z górą czy każdy pracownik w teorii ma dostęp do tego by móc wejść z każdym z nich w dialog?

Welder Mig
@Luki

Raczej może będzie miał, trzeba załogę wymieniać co jakiś czas, szczególnie spawaczy bo nikt za długo tam nie wytrzymuje.

@Welder Mig

"Za długo" czyli w jakiej perspektywie ostatecznie przejawia się tutaj ostateczna rotacja? Jak jest częsta? Spawaczy ilu w sumie powinno być zatrudnionych, żeby firma w miarę dobrze działała?

Welder mig
@Magdalena

Dopóki Cię nie wkurzy pomidorowy majster.

@Welder mig

Tylko denerwowanie kogoś masz na mysli? W jakim stopniu tak właściwie? Chodzi tu o warunki pracy czy jakieś kwestie personalne?

Stary spawacz Janusz

Jak w filmie powrót do przeszłości. Zarobki jak w 2015 roku. 3tys. Zarabia tylko rodzina i (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Helena
@Stary spawacz Janusz

Pisali wcześniej że pracownicy często się zmieniają. Myślisz że to przez warunki finansowe? Mógłbyś dać znać jaka umowę można dostać?

Janusz spawacz
@Helena

Nie tylko. Głównym powodem jest ciągła presją przez majstra którmu ciągle jest mało jak byś nie robił to i tak jest źle, za wolno. Gość nadaje się na leczenie psychiatryczne. Ma koło siebie (usunięte przez administratora) "prawo skrzydłowy" lump nic nie robi i chodzi tylko filuje i popierdziela ludzi. Naprawdę nie warto sobie zdrowia psuć na taką robotę. Jest tyle zakładów ze można wybierać. A tam to jak w porę się nie zwolnisz to możesz sobie kłopotów narobić bo któregoś dnia człowiek nie wytrzyma i może dojść do rękoczynu Majster i jego Paź może wrócić bez uzębienia. Nie pozdrawiam

@Helena

Proszę nie wysyłać męża do (usunięte przez administratora) Majster przesiedział parę lat na pomidorach w Włoszech i pali Jana że jest fachowiec a tak naprawdę to typowy poganiacz jeszcze do tego mało inteligentny. Klepią non stop ten sam temat od paru lat i jest bohaterm a jak jest coś nowego to już ma problem i ten jego kolega zjeżony na gitarce jeszcze gorszy deb.... L. Proszę sobie poszukać coś normalnego.

@Stary spawacz Janusz

Tak tak ten zjeżony z giętarki nic nie robi tylko filuje jest jak by "sygnałowym". (usunięte przez administratora) nic nie robi cały dzień, na to godziny prezes ma. W świadectwie pracy powinni mu wpisać "Sygnałowy" Dobrali się wyglądają jak (usunięte przez administratora) i Głupszy

Kocur
@Stary spawacz Janusz

Proszę sprecyzować stanowisko "pazia" bo powyższa opinia jest krzywdząca dla operatora prasy krawędziowej. :)

@Kocur

Ten "element" co wygina rury na czarnej hali ;) Temu Panu z prasy krwedziowej to może buty wiązać :)

Vin diesel

Prawda

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Zyziaq

Nie polecam tej firmy. Nie mają pojęcia o pracy i zmieniają pracowników częściej niż skarpetki. Wrzucają pracownikom umowę na odpierdziel a potem wyrzucają.

Zzzz
@Zyziaq

Negatywna

@Zyziaq

Za co najczęściej pracownicy są zwalniani? Daj znać bo to bardzo ważna kwestia jednak

@Marta

Nie są zwalniani tylko sami się zwalniają. Ten zakład to psychiatryk. Szczególnie majster z czarnej chali takiego tumana to już chyba nie spotkam????

Xxxxc

Prawda

Małgorzata
@Syefan

No, rozumiem, A jakie wypłaty? Mój mąż ma grubą skórę, niejedno wytrzyma, byle utrzymać ze mną razem nasze dzieci. Pytanie, czy finansowo się opłaca tam pracować?

Spawacz Mag

Ostrzegam nie zatrudniajcie się w tej firmie. W takim (usunięte przez administratora)jeszcze nie pracowałem. (usunięte przez administratora)że strony majstra "Pazura" lub "pomidorowy" jak kto woli. Przemiał ludzi taki ze 2 firmy by obstawił. Ale to dzięki podejściu do pracownika. Jeszcze dobrze nie poznają firmy już narzekanie że do niczego się nie nadaję. Czasy na wykonany element nierealne oczywiście "pomidorowy majster" twierdzi inaczej. Podstawą jest umiejętności spawania z góry na dół ponieważ jest szybciej ????????. PiP parę artykułów by tam znalazł. Chociaż może lepiej spróbujcie to zobaczycie jak nie powinna wyglądać praca. Pozdrawiam

@Spawacz Mag

Poważnie taki argument pada, że po prostu szybciej? Oni na rozmowie o tej technice wspominają czy później to wychodzi? I te artykuły co PiP może je tu znaleźć to jakie według Ciebie jeszcze są?

@Spawacz Mag

????

Śliczna ;)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kamila

A to przełożony ma wgląd do tego jakie strony są przeglądane na telefonie służbowym? Czy inne urządzenia też są monitorowane, o ile można na nie również liczyć?

Bas

Czy jest sens iść do pracy do spaw met ? Jak zarobki? Czy jest powyżej 3000 netto czy raczej słabo, jak szkolenie pracownika , premie ,i co tam Jeszcze ciekawego. Oferta pracy : specjalista do sp zakupow

????

Została zabrana premia za rozwiązanie umowy o prace cyrk

Pracownik Spaw met

Podejście do pracownika fatalne, na starcie mydlenie oczu rozwojem, w przypadku rezygnacji z pracy obrażany i wyśmiewany. Niestabilność stanowiska( idziesz na operatora, robisz na szlifierce albo miotle). Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Poprostu śmiech. Rotacja ludzi niesamowita...

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi - Grzęska

• Jak się pracuje w Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Adam Olejarka Firma Spaw-Met Produkcja Handel Usługi
  • 445