Opinie o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. w Kielce

Chińskie narzędzia? Nie mam ich jeszcze przed sobą, więc o jakich w zasadzie mowa? I jeśli ich jakość faktycznie jest słaba to jaki stosunek ma co do tego kierownictwo, gdy usprawiedliwia się tym gorsze wyniki? Jaki macie park maszyn i kiedy w ogóle ostatnio w cokolwiek inwertowano? Jakie podwyżki są wstępnie zapowiedziane?

BB

Z finansami szału niema….

Zdaje sobie sprawę z tego, że już w zeszłym roku pisali ze z finansami szalu tu nie ma, ale już jakby nie patrzeć jest trzeci miesiąc kolejnego a do teraz nie wiadomo jak od strony zarobkowej praca może wyglądać. myślę konkretnie o pracy na obrabiarce. Na stronie piszą w skrócie ze szukają tokarzy

BB

@Pracodawca Jeżeli chodzi o maszyny CNC to jakość narzędzia to podstawa. Wiadomo, że jak chcesz po taniości to i pilnikiem zrobisz, ale jak maszyna ma zarabiać to musi byc dobry czas obrobki, a dobrego czasu obróbki nie będzie jak będziesz po każdym detalu zmieniał narzędzia (jeżeli jeszcze będzie, na co zmienić). Wiadomo, że Dyrektor będzie zawsze cisnąc że problem w pracowniku, ale nawet jeżeli przyjdzie (teoretycznie) technolog-programista-operator (i mistrz wszystkich mistrzów) - to, czym on ma robić? Czym ma mierzyć? P.S. dla pracowników biurowych: nie piszcie pod nikami anonimowymi, bo słabo to wygląda i od razu widać te wasze chwalebne posty. A chwalić się tak naprawdę niema czym.

@BB

Nie ma czym się chwalić? Zauważyłam ze nawiązujesz do pracowników biurowych, mnie akurat taka praca by interesowała. Nie wiem tylko na ile teraz byłaby możliwa? jaką maja teraz tę całą strukturę w biurze? Jakie są działy oraz rozkład odpowiedzialności? Mam tylko wstępne doświadczenie, czy takie osoby są przyjmowane?

@BB

Piszesz, że pracownicy biurowi piszą chwalebne posty - czy to oznacza, że biurowi mają lepiej? Czy mają lepsze warunki, umowy lub płace w porównaniu do fizycznych pracowników? W biurze od razu można na UOP liczyć?

A zarobki przy tym jak się różnią, bo do tego akurat widzę ze się nie odniosłeś? Ciekawi mnie przy tym atmosfera, do biura często kogoś szukają? Zastanawiam się jak nowe osoby przyjmują. I z tym opłacaniem grzania to odnośnie kasy w firmie jest ok? płynność mam na myśli

BB Nowy wpis

Z finansami szału niema….

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 8 czerwca.

...

Widzę że władza szybko usuwa nie przychylne komentarz. Nie rozumiem tylko czemu nie usuwa krętaczy którzy żerują na firmie jak np. Agnes i Pan K.

Maja
@...

A o co teraz tak naprawdę chodzi? Deklarujesz się jako były pracownik, tak? Widziałam opinię sprzed dwóch lat, że warunki są podobno fajne ale że sporo przy tym wymagają. Czyli czego tak konkretnie? Do dziś coś zmieniło się w tym zakresie?

@Maja

Problem polega na tym że tanimi chińskimi narzędziami, nie osiągniesz tego co wymaga Dyrektor.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. na stanowisko Pielęgniarka do badań klinicznych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Nareszcie Dyrektor/Prokurent poszedł po rozum do głowy i zaczął pozbywać się nieudaczników, którzy nic nie potrafili, niszczyli drogi materiał, narzędzia i maszyny.Mieli wielkie aspiracje, ale nic nie umieli.Przeglądanie internetu z komórki podczas pracy maszyny-tak nie może wyglądać praca operatora CNC. Brawo Panie Dyrektorze. Rób Pan tak dalej a będzie dobrze.

diudh

Tak lepiej być przedstawicielem handlowym i brać robotę nie przynoszącą dochodu, aby dostać tylko premie... (usunięte przez administratora)

Mucel
@diudh

Super firma i extra szef. Wymagający, ale to chyba normalne.

Obecnie firma OBREiUP Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Tokarz/Frezer obrabiarek konwencjonalnych. Czy ktoś aplikuje?

Operant
@Pracodawca

Czy w OBR są prysznice aby się umyć po pracy? Bardzo nie lubię wsiadać do auta nie umyty.

@Operant

Witam. Firma spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne. Ostatnio, w połowie listopada odbyła się inspekcja przedstawicieli SANEPID zakończona pozytywnym wynikiem.

Startowałem na programistę maszyn. Powiedziałem mu (usunięte przez administratora)netto. Właściciel się zgodził. Wróciłem po 2 tygodniach a ten mówi że da mi (usunięte przez administratora)ale brutto. Tak samo szybko wstałem od stołu i wyszedłem z uśmiechem na twarzy. Ogólnie praca miałaby polegać na tym że programujesz idziesz na maszyny wszysko ustawiasz i lecisz z materiałem :???? jak na początku są takie cyrki to nie polecam tam pracy

@Marek

Firma OBR docenia przede wszystkim osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami. Jeżeli kandydat na rozmowie kwalifikacyjnej mówi, że programu "esprit" nie zna i nigdy na mim nie pracował ale za to "szybko się uczy" to próbny okres zatrudnienia ma na celu to zweryfikować. Wielka szkoda, że Pan nie podjął tego wyzwania, żeby udowodnić swoją przydatność do pracy w naszej firmie. Życzymy powodzenia u innych pracodawców. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Nikt

Ciekawe dlaczego pracownik z trzydziestoletnim stażem składa wypowiedzenie i szuka innej pracy? Ze względu na chaos tam panujący, brak narzędzi a jak już to z najniższej półki? Pytanie Dlaczego?

@Nikt

Kochany Kolego, dlaczego wprowadzasz czytających te opinie w błąd??? Przecież wszyscy pracownicy dobrze wiedzą,że nie nie chodzi tu o żaden chaos panujący rzekomo w firmie ani też o narzędzia, a jedynie o Twoje żądania finansowe.

@Nikt

Zapraszam serdecznie każdego pracownika na merytoryczną rozmowę. Jeżeli ma jakieś uzasadnione uwagi co do sposobu pracy, organizacji pracy, ładu i porządku to podczas rzeczowej rozmowy na pewno jego postulaty zostaną wzięte pod uwagę i wcielone w życie. Serdecznie wszystkich zapraszam.

Leo

Chaos to drugie imię tego zakładu

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.?

Mają za najniższą krajową

Szukam pracy w mieście Kielce. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 5100 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.?

Zapraszam na rozmowę do siedziby firmy. OBREiUP Sp. z o.o. zawsze doceniała i obecnie także docenia fachowców, ludzi pracowitych, kreatywnych, chcących pogłębiać swoje umiejętności. Jeżeli kandydat posiada odpowiednie wykształcenie, wiedzę a przede wszystkim rzeczywiste umiejętności to może liczyć na godziwe wynagrodzenie. Zapraszam do firmy wszystkie osoby o tych cechach.

Maja

Znasz stawki z każdego stanowiska, że tak z góry odpowiadasz? to na którym zarobi się najwięcej i ile? z jakich przyczyn tak płacą?

Leo

Tu możesz liczyć na zamknięcie zakładu

Leo

Ogólnie szefuncio sam sobie pisze komentarze, narzędzia najtańsze chińczyki, maszyny to dwie tokarki haas jedna bardzo wysłóżona, druga nawet spoko, frezarki też dwie haas spoko, przy drugiej trzeba przy każdej operacji wymieniać narzędzie. Brak wyciągnika wióra, brak kolib. Budynek przechodził ostatni remont ponad 30 lat temu, prysznice i toalety usyfione strach ręce umyć, socjalny (usunięte przez administratora). Co do ekipy, Prokurent nie ma pojęcia o robocie, jego prawa ręka handlowiec to (usunięte przez administratora). Patrzy aby tylko Cię uwalić i oczywiście za błędy w obliczeniach i robieniu poniżej kosztów obarczy produkcję. Księgowa klaszcze szefunciowi nie ważne co powie ważne aby klaskać. Zaopatrzniowiec uprzejmy chłopak, grzeczny. Ślusarz też spoko. Najlepszy jest najstarszy pracownik, ten to się nie (usunięte przez administratora) tylko wali prosto z mostu w (usunięte przez administratora) dyrektorowi, a dyrektor klęczy. Oczywiście moja ocena zakładu za cało kształt jest jak najbardziej negatywna, i radzę to miejsce omijać z daleka i szerokim łukiem.

Mieczysław

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe skłania mnie ku zainteresowaniu się pracą na stanowisku technologa obróbki skrawaniem. Proszę napisać, w jaki sposób firma weryfikuje umiejętności i ile czasu zarezerwować na proces rekrutacji?

Obecnie firma OBREiUP Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Programista/operator obrabiarek CNC (HASS). Czy ktoś aplikuje?

Programista
@Pracodawca

Czy firma poszukuje dalej programistów?

@Programista

Tak. Wszystkich chętnych zapraszamy na rozmowę.

Nikt

Jestem pracownikiem z prawie 30- letnim stażem w tej firmie. Losy tej firmy były różne...nareszcie zaczęło dziać się dobrze i widać postępujący progres. Pracownicy, którzy dobrze pracują są doceniani i szukamy wciąż nowych talentów.Fajnie by było, gdyby odmłodził się cały zespół.

Mucel
@Nikt

Super forma i extra szef.

absolwent

Czy do firmy warto aplikować? Opinie są skrajnie różne? Jedne bardzo pozytywne, drugie wręcz przeciwnie.

Nie pracownik
@absolwent

Myślę że warto aplikować i chodzić na rozmowy rekrutacyjne bo inaczej nigdy nie znajdziesz pracy) a opinii zawsze różne i to normalne

@absolwent

Warto przynajmniej spróbować. O szczegółach pracy, warunkach pracy, w tym również o poziomie wynagrodzenie i innych świadczeń dowie się Pan/Pani podczas rozmowy kwalifikacyjnej - zapraszamy do aplikowania.

Witam, Portal gowork.pl jest jednym z dostępnych źródeł informacji o firmie, w tym o przebiegu procesu rekrutacji i ofertach pracy. Wszelkie merytoryczne wypowiedzi są mile widziane. Celem zapoznania się z organizacją zapraszamy również na naszą firmową stronę www.obreiup.com.pl

Z hali....

Przychodzenie do pracy nie jest równoznaczne z pracą, widzieliśmy, że nic nie umiałeś, a miałeś aspiracje być kierownikiem. Wszystkich miałeś za idiotów. Pochwal się wszystkim, ile ci zajęło frezowanie dwóch płaskowników, zktórych jeden zepsułeś i trzeba było kupić nowy materiał. Gdybyś miał trochę honoru i ambicji, to byś go odkupił. Ze swoimi umiejętnościami możeszbyć co najwyżej operatorem, a nie programistą. O jakimkolwiek programowaniu trzeba miećtrochę pojęcie. Nie pozdrawiam hejterów.

Mietek

Pan został zatrudniony jako programista podobno, potem został przedstawiony jako kierownik. Co się okazało jego umiejętności były fatalne, podejścia do ludzi nie miał, uważał się za nie wiadomo kogo a na braku szacunku do pracownika daleko się nie zajedzie. Jak zaczął przychodzić do pracy w kratkę to w końcu jaśnie wielmożny Pan Prokurent się obudził i się z nim pożegnał ogólnie pan Sr buc, I (usunięte przez administratora) bez honoru

Tak zwany programista,który nic nie umiał i co wziął w swoje łapy, to zniszczył..........hm...to jest cała prawda.

NIK

Czyli nie warto aplikować na stanowisko programista?

@NIK

Warto, ale trzeba mieć umiejętności. Szef się nie targuje.

Jakie są mocne strony pracodawcy Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.?

Z hali

Wypadłeś z baru, przemawia przez ciebie złość, ajajaj były pracowniku.....

Z hali....

Sprawdź pisownię - "nieudolnie". Ciekawe,skąd masz informację o handlowcu, skoro jesteś byłym. Handlowiec to człowiek,który wszystko potrafi i może zastąpić , jak widać ,każdego dupka z roszczeniami. Widocznie tylko jemu zależy na pracy w tej firmie. Reszta nieudaczników chce firmę traktować, jak dojną krowę.....przemawia przez Ciebie złość kolego.....ciekawe,kiedy poznają się na Tobie i wylecisz z kolejnej firmy......ha,ha,ha,ha....

Z hali....

Co cię tak rusza, jak już pracujesz gdzie indziej? Weź się tam za robotę i nie interesuj się więcej. Trochę kultury słowa, jak widać masz z tym problem.Następnym razem sprawdź ortografię: pracownikom...., niechęć.....bracie. Ciebie już tu nie ma, więc co się interesujesz? Ciekawe, co nowy pracodawca powiedziałby na takie złośliwości i prostactwo.....może się dowie...... U nas są podwyżki jednak i jak pracujesz dobrze, to dostajesz, nie pozdrawiam hejterów.

Nojman

Przecież można zawsze zmienić firmę, nikt na siłę nie trzyma w firmie. Kto dobrze robi ten ma do przodu i tak będzie zawsze.

MIETEK
@Nojman

1005 racji w tej firmie od jakiegoś czasu jeśli na prawdę ogarniasz temat to Cię doceniają.

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.?

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 13 ocen.

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.