Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.

Opinie o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.

Maniek

Nie polecam. Nie wierzcie w zapewnienie prezesa iż otrzymacie wynagrodzenie na jakie się umówiliście, bo dostaniecie umowę na niższą stawkę a co miesiąc dołoży 100zł brutto przez 3 miesiące a potem zapomnijcie. Przez to jest tam bardzo duża rotacja pracowników.

sss

Nie polecam pracy w ośrodku. Pani prezes po prostu nie nawidzi facetów. Brak obycia i ogłady. Zero jakiego kolejek pojęcia o życiu. Wymieniła 7 kierowników produkcji a jeden odszedł sam i to w ciągu 24 miesięcy. Dla niej nikt się nie nadaje. Zero pomysłu na prowadzenie firmy panie Marku otwórz szeroko oczy. Szczerze nie polecam.

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

Zostaw opinię o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o. - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Elementów I Układów Pneumatyki Sp. z o.o.