Opinie o Marani Strefa Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marani Strefa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marani Strefa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marani Strefa Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Jeszcze jakiś czas temu wyświetlała mi się oferta dla serwisanta na zewnętrznym portalu, teraz natomiast wiem ze widoczna jest również na samej stronie firmowej. Piszą w treści o możliwości na dalszy rozwój, czy można się z tym zgodzić? Jaki jest jego zakres i jakie szkolenia temu służą?

Ostatnia opinia dotyczyła sprężarek? Z tym ze była dodawana ze dwa lata temu, co wiec wiadomo na temat pracy przy nich? macie ocenę warunków? chodzi o to, że właśnie wisi oferta dla technika serwisu. Z opisu wynika, że na wynagrodzenie składa się pensja podstawowa, miesięczne premie oraz jakieś dodatki. Czy jest tu ktoś kto byłby na bieżąco i by je opisał? I czy te nabory będą dostępne tez w nowym roku? ja wtedy pracy będę potrzebował

Marani Nowy wpis

Co do zarobków na okresie próbnym (3 miesiące) najniższa krajowa 2783 pln, potem 3600pln na rękę. Na serwisie dobrze mieć swoje ubranie robocze, pieniadze na zakup części i paliwa. Brakuje podstawowych narzędzi, rękawic, środkow ochrony bezpośredniej. Zewzgledu na brak jakiejkolwiek organizacji, braku szkoleń i wsparcia technicznego dobrze byc kreatywnym, mijanie sie z prawdą wobec klientów mile widziane. Co do atmosfery w pracy hmm jej poprostu nie ma, rotacja (100%)nie spotykana w innych firmach tylko w tym roku z serwisu odeszło 6 osób na 6 osób zatrudnionych w serwisie. Firma ma kompetentną kadrę kierowniczą, dzięki ciaglej rekrutacji możliwy jest stabilny rozwój (przetrwanie).

Aśka Nowy wpis

Obecnie wystawiona jest oferta pracy specjalisty ds. sprzedaży, Jak wygląda praca w tym dziale, zarobki, atmosfera, jakieś dodatki?

Już były pracownik

Kierownictwo Marani nie dba o pracowników Człowiek nazwany Dyrektorem oraz drugi zrobiony kierownikiem traktują ludzi jak popychadła Co byś nie zrobił to i tak jest źle , pieniądze marne Nie polecam pracy z tak toksycznym kierownictwem

znajomy
@Już były pracownik

Coś ostatnio sporo ogłoszeń od tego pracodawcy podobno oferują atrakcyjne zarobki ale jak to się ma do rzeczywistości to chyba świadczy ciągła rotacja pracownikow . To też nie jest dobre gdzieś tkwi przyczyna takiego zachowania

JuniorR
@Już były pracownik

Zgadzam się, się z już byłym pracownikiem tempe dziady z kierownictwa A kasa w rzeczywistości to na chleb napewno wam starczy jak dostaniesz podwyżkę to uwalą premie itd

marani
@Już były pracownik

Bo tak to jest jak ktoś jest z awansu ale czs weryfikuje kto jest kto

@marani

Szkoda gadać na nic nie ma jest spora rotacja pracowników kto dostanie lepszą pracę to odchodzi. Tak jest od dawna

MARCIN
@Już były pracownik

Co to jest marani H wiecie ja wiem

Sylwia
@MARCIN

Sprężarki śrubowe jednostopniowe. To jest Marani H. Zgadłam? Tylko co to ma do tego, co były napisał o kierownictwie w firmie, to ja nie wiem.

@Sylwia

Jak by pani Sylwia wiedziała to by nie pisała chodzi o produkt tak samo jak kaeser wszyscy znawcy branży wiedzą co i jak

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marani Strefa Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Serwisant?
Leszno

Czy w Marani Strefa Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Mrek

Tak po różnych ............wiadomo

@Mrek

Pracujesz w Marani? Jak oceniasz tego pracodawcę, czy jesteś zadowolony z atmosfery i z zarobków w tym miejscu? Co należy do głównych obowiązków pracowników?

@Andrzej

Nie będę oceniać pracodawcę bo na ten temat są już odpowiedzi widzę że nie masz pojęcia czym firma się zajmuje wiec wytłumaczę. Jest to sprzedaż powietrza z własnym maszyn i serwis obcych. Obszar to 3 województwa czyli promień ok 160km wyjazd do klienta i konserwacja lub serwis.Na miejscu albo jest dobrze albo zasyfione maszyny są olejowe wiec mogą być uwalone smarem i olejem do tego dochodzi temperatura maszyna ma od 75 do 100 stopni powyżej zadziala alarm .Pracownik serwisujacy jak mechanik samochodów musi doprowadzić do sprawnosci. Podsumowując nie każdy Chce tak pracować bo można być na miejscu w innym za kładzie i zarabiać więcej lub tyle samo.

Omijać szerokim łukiem

Rozmowa na stanowisko specjalisty ds. zakupów? Oceniam wyjątkowo żenująco. Pani która była obecna na rozmowie ciągle wchodzi w słowo, brak kultury. Milion pytań i przewracanie oczami żeby tylko zabłysnąć swoim brakiem kompetencji. Jest wielce oburzona, że ktoś za bycie zaopatrzeniowcem, magazynierem, serwisantem i kierowca w jednym czasie, rząda 200 zł więcej niż najniższa krajowa. Szydercze podejście do kandydata. Jak Ty śmiesz rządać więcej niż 2050 zł, przecież jesteś (usunięte przez administratora) którego trzeba wszystkiego nauczyć i nie zasługujesz na więcej. Takie wrażenie właśnie można odnieść na rozmowie z tą panią. Wielce burzy się, że ktoś ma lepsze oferty i oni nie blokują drogi do innej firmy. W ogóle wyobrażenie takie, że są jedyna firma w Stalowej i tylko oni zatrudniają i płacą.... uwaga, najniższa krajowa.... (usunięte przez administratora) żenada i 5 metrów mułu. Wyszedłem po 4 minutach z rozmowy i nie polecam nikomu nawet rozmowy. Chcą żeby podpisać odpowiedzialność finansową, szukają jeleni, których będzie można wydoić z najniższej krajowej. Ogromna odpowiedzialność za jałmużnę. Widać (usunięte przez administratora) brak kultury. Mówiąc o zarobkach 2800 zł brutto, rządając 2300 zł netto na rękę potrafi powiedzieć że bezczelnie rządam 1000 zł brutto l więcej niż najniższa krajowa, nie mając pojęcia o pracy. Sama nie ma pojęcia, że to jakieś 3200 zł brutto a nie 3800 zł tak jak próbowała to wmówić i się wymądrzać. Brak kompetencji i czego kolwiek. Omijać szerokim łukiem.

Bartek
@Omijać szerokim łukiem

Jest info na gowork że w Kielcach była dodatkowa wypłata na święta to ten sam właściciel to w strefie pewnie też dostali tak jak w Zabrzu maja karty multi sport czy się mylę

@Omijać szerokim łukiem

Ta pani nie jest orlem w sprawach technicznych byls wcześniej w szkole muzycznej w Kolbuszowej wiec nie ma sie co dziwić jej podejscia a co do zarobków to strefa sporo stracila klientów po odejsciu pierwszego dyrektora wiec na dzień dobry proponuja co proponuja wcześniej srednia byla 3.5 teraz 2.3

@Omijać szerokim łukiem

Nie wiadomo co i jak czemu następny zaopatrzeniowiec zrezygnował na lento jest ogłoszenie

@Omijać szerokim łukiem

I jest kolejne ogloszenie na pracownika do spraw zaopatrzenia w ciagu kilku miesiecy,napiszcie co sie dzieje czemu co chwilę ktoś dochodzi

@Marek

Czy Marani Strefa to dobre miejsce do zbierania doświadczenia? Szukają tam młodych pracowników w ogóle? Czym mogą się tam zajmować? Znasz firmę więc na pewno wiesz coś... :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marani Strefa Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie trzeba długo czekać jak jesteś techniczny chyba że jesteś bez zawodu no to nie licz na odzew może jak piekarz sie zglasza to nie ta droga

Irena
@Marek

Hej @Marek, widzę, że jesteś aktualnie zatrudniony w Marani Strefa więc skorzystam z okazji i zapytam: Jakie zarobki? Czy w firmie można liczyć na jakieś podwyżki po pewnym czasie?

@Irena

Wszystko jest opisane wcześniej zarobki również i na PUP Stalowa Wola po co drążyć temat jest spora rotacja o czymś to swiadczy są 2 ogłoszenia na lento

Pan Piotr nie jest kierownikiem tylko pracuje jako przedstawiciel handlowy i ma przełożonego w Zabrzu w Staowej jest kierownik serwisu co do zarobków to są wpisy poniżej

Doris

@Andrzej mówisz o jakimś zwykłym współpracowniku? (mam na myśli tego samego pozycją)

Ktokolwiek przyjdzie do tego zakładu musi uważać co mówi do śląskiej konfitury , bo wszystko dojdzie do kierownika Podkładanie świń przez tego kolesia to norma , pracę trzeba udokumentować zdjęciami bo inaczej coś ci zepsuje i powie że to ty zrobiłeś ,

@Andrzej

To prawda bracia Ślązacy bardzo lubią brać do siebie szczególnie zyski przecież ta firma to stary oddział nic dziwnego że inaczej jest tu a insczej w firmie matce na Śląsku przykładem są np. płacę czy inne dodatki zresztą premie zostały obciete

@pracownik

Widziałam ofertę pracy z takim opisem: "zarządzanie procesem zakupowym, współpraca z dostawcami, prowadzenie gospodarki magazynowej, raportowanie, wystawianie faktur sprzedażowych". Jakich zarobków można się spodziewać na takim stanowisku? Czy są jakieś benefity typu prywatna opieka medyczna czy bon na święta?

Mirek
@Kandydat

Jest ogłoszenie na PUP Stalowa Wola stawka 3 z groszem brutto wiec nie najniższa czyli atrakcyjne zarobki

Faktycznie pracownicy są tak zle traktowani ?

Maciej
@Kasia

Może nie źle , ale tak : dyrektor jest ale tak jak by go nie było , nic go nie interesuje Kierownik robi ci pod górkę , i do tego próbuje udupic firmę Jest też dwóch przyjaciół tak zwanych donosicieli

@Maciej

A co ma powiedzieć dyrektor skoro jest slaby technicznie i pewnie woli przeczekać problemy a kierownik chciał być szefem ale slabo wyszło

Nico

Co tu dużo pisać firma spoko , warunki też , jedynym problemem jest Pan (usunięte przez administratora)który na siłę próbuje tą firmę wyłożyć Jego zachowanie jest perfidne , skłóca pracowników (usunięte przez administratora)

znajomy
@Nico

A co tu się dziwić przez niego odszedł brygadzista Ryszard nastepnie dyrektor który przez lata pracowal na rozwój, na początku byl 1 pracownik i 16 maszyn po latach było prawie 200 ale pan (usunięte przez administratora) myślał ze będzie zarządzać i go wygryzl ,teraz macie obraz jak to jest w rzeczywistości czyli knucie i podpiepszanie ,zostal kierownikiem tylko dla tego że 2 osoby z najwiekszym doswiadczeniem odeszły ,czili wiadomo co i dlaczego

Zostaw merytoryczną opinię o Marani Strefa Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Marani Strefa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marani Strefa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Marani Strefa Sp. z o.o.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 1