Opinie o Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

ByłyPracownik

Oddział Wrocław Co do samej firmy mam mieszane uczucia, wynagrodzenie mogłoby być wyższe, a szefostwo bardzo sztywne. W siedzibie w Bydgoszczy raczej nikomu nie polecam, bo dzieje się tam istna telenowela. Jednak oddział Wrocław mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko prowadzone z głową, rodzinna atmosfera i ogromny profesjonalizm, którego nie spotkałem w swoim życiu. Dobra praca dla osób ciekawych świata, można zdobyć ogrom wiedzy w zakresie produkcji. Sama praca PH bardzo ciekawa, a jeśli ktoś sumiennie podchodzi do swoich obowiązków, poradzi sobie z realizacją planów miesięcznych. Produkty mają dobrej jakości, więc człowiek nie musi się wstydzić za to co sprzedaje. Praca raczej ze stałymi klientami, co też dużo mówi o tym co mają w ofercie. Tak przyjaznej atmosfery jak w oddziale Wrocław nie znajdziesz, . Kierownik Adam ma ogromną wiedzę i potrafi świetnie zmotywować, bez wciskania kitów czy też typowych dla handlowców 'tricków'. Człowiek złoto. Pani Agnieszka kochana osoba, która wkłada ogrom pracy, aby firma zarabiała, a i klienci byli zadowoleni. Wspomaga również handlowców, dzięki czemu praca jest łatwiejsza. Warsztat również się rozwija i jakość idzie w góre z każdym miesiącem. Jednym słowem, polecam oddział Wrocław z czystym sumieniem, jeżeli nie ma sie wygórowanych oczekiwań co do zarobków.

Do dziś doradca techniczno-handlowy ma tak, że 60% pracuje u klienta a 40% w biurze tak jak napisano w jednej z ofert w sieci? jest ona już od dłuższego czasu wygasła a ciekawiło mnie to czy możliwa byłaby praca zdalna zamiast z biura. w nim samym jak praca wygląda?

Ostatnia opinia kieruje na Wrocław? Zarobki mimo wszystko są zależne od tego oddziału czy nie? tak jak już kiedyś się tu pytali mnie również interesuje pracą doradcy techniczno-handlowego. jeszcze około trzy miesiące temu podali widełki liczone od 5 do 6 tys. to w kontekście podstawy? a co z reszta?

ByłyPracownik Nowy wpis

Zadzwoń i zapytaj jeśli mają wakat. Jest jakiś procent od obrotu, ale jak duży to pewnie do ustalenia. Mają też premie, ale nie wiem jak to aktualnie wygląda

Czym w Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ByłyPracownik

Aplikowałeś do Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
zainteresowany

dzień dobry, Firma własnie szuka pracownika do biura do kadr i płac czy ktoś z was może wypowiedzieć się na temat pracy w biurze ?

@zainteresowany

Też widziałam ofertę. Zaznaczyli w niej, że zatrudnienie może odbywać się na cały jak i część etatu. Szukają jednej osoby? Ktoś wie? Czy jak mam możliwość pracy tylko na część etatu nie zostanę odrzucona na starcie?

Emilia

Jesteście w stanie mi odpowiedzieć ilu mniej więcej doradców TH tutaj teraz pracuje? pytam bo widzę że tu jedna pani na forum się interesowała 2 lata temu, widziałam także ogłoszenie sprzed roku i właśnie teraz jest aktualne... z tego co widzę pani interesowała się umową o pracę i w ogłoszeniu już taka widnieje. podali tutaj na forum także godziny pracy w biurze 30% wynika że w nim się siedzi... czyli jeśli 70% u klienta to ile na prowizji się tu teraz wyciąga? kojarzy ktoś średnie zarobki? i czy faktycznie to rotacja czy firma po prostu tak się poszerza?

Sajmon
@Emilia

(usunięte przez administratora) Aspiracje firmy na poziomie korporacji szkoda tylko ze za cenę ludzkiego zdrowia! Proszę sie zastanowic ponieważ obowiązki pracownika nie sa adekwatne do zarobków. Pensje to żart tak jak całe WHM !!

Estera
@Sajmon

A rozszerzy Pan swoją wypowiedz w oparciu właśnie o dane stanowisko, żeby było wiadomo o co chodzi? i czy to także dotyczy obszaru biur? Jakie w nich są tegoroczne wymagania i jak się pracuje?

Jakie godziny pracy obowiązują w Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.?

Mika

Produkcja. 7-15 Biura. 8-16

Jak wygląda sprawa grafiku w Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracowity

Przed zatrudnieniem pytasz jak migać się od pracy? Tobie już dziękujemy, życzę Ci bezrobocia bez zasiłku nierobie (usunięte przez administratora)

Ewelina

Czy jako Doradca Techniczno- Handlowey w Willhelm Herm Muller mogę liczyć na umowę o pracę? Jeśli tak, powiedzcie jakich warunków powinnam się spodziewać? Ktoś startował na to stanowisko?

Jo Anna

Na jakie stanowiska firma aktualnie zatrudnia poza stanowiskiem produkcyjnym (chodzi o coś dla kobiety)?

Małgorzata

Firma szuka pracownia warsztatowego do montażu taś . Już dwa razy zamieszczono to same ogłoszenie w ciągu tygodnia. Chyba mają duże wymagania względem tego stanowiska pracy.

Pracowałem w tej firmie przez ostatnie 2 lata, z mojej strony nie mogę im nic zarzucić, szefostwo ma bardzo dobry kontakt z pracownikami, a i pomiędzy nami nie występowały konflikty, miła atmosfera pracy no i oczywiście zadowalające wynagrodzenie.

@Marek

Jakie zarobki ma prokukcji na początek i jak późniiej.

tentego
@Marek

hehehe pewnie mieszkasz z mama i męczysz gruszkę do poduszki dzieciaczku, co ty wypisujesz 2.000 netto na rekę w 500 tys. mieście to żart, pierwszą wypłatę jak wziąłem w tej firmie to miałem wrażenie jak bym dostał w twarz ! laczkiem 46. Atmosfera w firmie bardzo dobra buhahahaha chyba w oddziale na Podlasiu, a w centrali ciągłe niedowierzanie, kontrolowanie, założenie szefostwa "każdy jest oszustem i leniem " Nadgodzinny to norma za które i tak nikt nie płaci. Produkcja to żenada, kierownik czytaj specjalne układy z Panią Prezes :) :) Który ma w d..pie Twoje zamówienia i nowych klientów! Liczy się tylko jak Bydgoszcz wypadnie w bilansie rocznym. Także moi mili lepiej zamiatać liście na ulicy niż pracować tej firemce bo ani pieniędzy ani kariery tam nie zrobicie !!

Gustaw

Dobry pracownik nie będzie narzekał na pracę w firmie i taka jest prawda!!

znawca
@Gustaw

Jaki pracownik ??? na wzór Michasia albo innych wazeliniarzy Monisi którzy wypracowali sobie pozycje w firmie na trupach!! Donosząc na kolegów, zabierając najlepszych klientów po byłych pracownikach?? Żaden szanujący się człowiek który ma odrobinę godności nie przekroczy progu tej pseudo firmy !!

poinformowany

Przeciętne warunki płacy na stanowiskach handlowych. Niska podstawa , premie też nie zadowalają. Kierownicy i zarząd mają do dyspozycji dobrej klasy służbowe samochody , handlowcy jeżdżą VW polo z silnikiem 1.4 :) Średnio wymagany obrót miesięczny to ok. 50 tys. zł/netto. Jest to trudne zadanie do wygenerowania w branży przemysłowej, jest też konkurencja która robi swoje. Wbrew temu co ktoś wyżej pisał - rotacja jest często, czasem bezkompromisowa.

szkoda słów
@poinformowany

Szkoda gadać, porażka i tyle 3brutto na start, tyle co w Lidlu na kasie, a wymagania spore. Auto służbowe to białe brzydkie polo, oczywiście tylko na dojazd do klienta. Potem możesz do domu zabrać ale jak w weekend chcesz zakupy zrobić to 83gr/km. Firma niby ponad 100 lat działa, ale to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, zwłaszcza że produkty które sprzedaje częściowo są dostępne w motoryzaji i z każdej hurtowni można je mieć za ułamek ceny. Generalnie nie polecam !!!

Olga
@szkoda słów

@szkoda słów Pracujesz jeszcze w Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie to jak długo tam pracowałeś? A czy oprócz pensji można w tej firmie liczyć na premie? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

HTD

firma zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do pracy na danym stanowisku, nowe auto telefon i komputer dostałem od ręki, współpracownicy chętnie dzielą się wiedzą zarówno o produkcie jak i o samej technologii urządzeń transportujących. system wynagradzania jest uczciwy jednak dodatki dopiero po rocznej umowie. osobiście praca w handlu nie przynosi mi oczekiwanych wyzwań. natomiast dobrze będę wspominał pracę w tej firmie.

Pracownik21

Lubię atmosferę w Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. za: Wszyscy zawsze narzekają, jeśli odeszli lub zostali zwolnieni z tej firmy. Jest grono osób, które pracuje po kilka ładnych lat i jakoś nie wypowiadają się na tym forum. Piszę to dla informacji osób, które poszukują pracy. Atmosfera między pracownikami jest na prawdę świetna, a z szefostwem wiadomo, szef zawsze będzie miał jakieś wymagania. W każdej firmie tak jest, a w tej nie są one wygórowane, zapewniam. Pozdrowienia dla tych, którzy wypowiadają się, negatywnie. Dobrego dnia.

Aga

@:D Szkoda, że zabrakło argumentów do krótkiej opinii, może to inspiracja?

:D

Jeśli szanujecie swoje zdrowie psychiczne to proponuje nawet na te firme nie patrzeć

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Bydgoszcz.

NN

Jeśli chodzi o to przedsiębiorstwo to wypada ono średnio na tle innych

Trzepią na nadgodziny , wychodzisz wkurzony i zestresowany , do tego ostatnio panoszy się tam nie jaki Paweł.B który uważa się za Boga , kiepska płacą jak na obecne standardy zarobkowe z całego serca nie polecam tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.