Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o.

Clivent

Kiepskie wynagrodzenie jak ze tego typu pracę. Mniej stresu jest na grabieniu liści. Szefostwo ma różne humory.

poinformowany

Przeciętne warunki płacy na stanowiskach handlowych. Niska podstawa , premie też nie zadowalają. Kierownicy i zarząd mają do dyspozycji dobrej klasy służbowe samochody , handlowcy jeżdżą VW polo z silnikiem 1.4 :) Średnio wymagany obrót miesięczny to ok. 50 tys. zł/netto. Jest to trudne zadanie do wygenerowania w branży przemysłowej, jest też konkurencja która robi swoje. Wbrew temu co ktoś wyżej pisał - rotacja jest często, czasem bezkompromisowa.

A w jakich oddziałach pracujecie ??

Marek

Pracowałem w tej firmie przez ostatnie 2 lata, z mojej strony nie mogę im nic zarzucić, szefostwo ma bardzo dobry kontakt z pracownikami, a i pomiędzy nami nie występowały konflikty, miła atmosfera pracy no i oczywiście zadowalające wynagrodzenie.

Ja pracuję i jestem zadowolony.

Zostaw opinię o Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o.