counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy Waps-Kart Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Robciu Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Janek Nowy wpis

Podpowiedzcie coś o atmosferze, zarobkach i ogólnie czy warto szukać pracy w firmie.

Irena

@Pracownik, dokładnie, ludzie pracują w wielu miejscach z różnych powodów. Nie tylko chodzi o wysokość wynagrodzenia, dlatego tak ważne są Wasze komentarze i informacje odnoszące się do ogólnych warunków w firmie Waps-Kart. A czy w owej firmie można liczyć na benefity pozapłacowe?

pracownik1 Nowy wpis
@Irena

Firma posiada OK System

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cześć, atmosfera ok ale zarobki najniższe niż gdziekolwiek ???? wyrobieni trochę lepiej ale reszta masakra. Chociaż poznałam ludzi co pracują tam właśnie dla atmosfery ????

TakNie

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Waps-Kart S.C. G. Sadowski A. Kryger na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Miasteczko Śląskie i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

nick

Bardzo polecam firmę Waps-Kart. Miła atmosfera, wypłaty na czas a pracodawcy bardzo wyrozumiali i pomocni. Wszyscy ze sobą współpracują i pomagają nawzajem. Praca jak praca, czasami ciężko, ale dzisiaj nigdzie nie dostaniesz łatwej kasy.

on

Nie polecam tej firmy. Praca za psie pieniądze, zła atmosfera i do tego kierownictwo ktore robi tak jak im powie szefostwo. Zdcydowanie nie polecam.

Tak5Nie

joo

Witam, pracowałam przez kilka miesięcy. Co miesiąc zwolnienia o umowie można zapomnieć, po paru tygodniach dzwonią i proszą aby pracownik przyszedł bo jest dużo zamówienia. "Kraty" robione na odwal się, dużo zwrotów. Nie Polecam tej firmy(usunięte przez administratora).

Tak8Nie

Ona

Witam , nie polecam tej "FIRMY" ,jeżeli szukacie fuszerki to dobrze trafiliście. Właściciele pazerni, źle traktują pracowników,najlepiej jakby mogli to by w ogóle nie płacili. Towar zalegający na magazynach, ma przedrukowywaną datę przydatności na nową. Ogółem dno i banda [usunięte przez admina] nie polecam.Przedsiębiorcy UWAŻAJCIE abyście nie zostali oszukani .

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Waps-Kart Sp. z o.o. - Bytom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad