Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. w Szydłów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. w Szydłów

Goraltk

Nie polecam, programy komputerowe beznadziejne- podróby AutoCada. Testy jak na egzaminie Państwowym, aż 4. Brak przerw śniadaniowych.

GoralTk
@6/5 Chmielnik

Zgadzam się z tobą. Musisz wyrobic 1000 procent normy w 5 min o urlopie zapomnij. (usunięte przez administratora)

Lidzia Nowy wpis

Aktualnie mają ofertę dla Handlowca na stronie i rozważam ich jako opcję. Oczywiście dużo stawia się na realizowanie planów sprzedażowych i też w ofercie piszą, że premia zależy od tego. Jak wysokie są te plany i czy ciężko jest je wykonać? Wolałabym też pracować na nie indywidualnie, a nie wraz z całym działem, więc dajcie znać jak to wygląda.

Goraltk

@Goraltk

Aktualnie pracuję w tej firmie i wiem o poszukiwaniu pracownika do działu wycen i technologicznego gdzie wymagana jest min podstawowa wiedza z rysunku technicznego i obsługi typowego oprogramowania . Byłem zainteresowany tym kto się zgłosił na rozmowy. Z zasady nie można polegać na opowieściach i trzeba sprawdzić co sobą prezentują kandydaci w tym celu dostają do wykonania bardzo prosty element do narysowania (płaski np trójkąt z otworem) Niestety kandydaci polegli na ty prostym teście. Twoja ocena zakładu na podstawie jednej wizyty i to niezbyt udanej myślę że nie jest miarodajna.

@Goraltk

Szanowny Panie Leszku, ja, jako osoba pracująca w tej firmie jestem zmuszony sprostować Pana komentarz. Ad 1. KAŻDA aplikacja w EMIZET jest w pełni legalnym oprogramowaniem. Pan, jako jedyny kandydat miał przyjemność bycia egzaminowanym na moim stanowisku z zainstalowaną tańszą alternatywą wspomnianego przez Pana programu. Moi koledzy, którzy doraźnie pracują na moim stanowisku nie mają ŻADNEGO problemu z jego obsługą (mimo, że na swoich komputerach mają pożądany przez Pana system CAD). Jeżeli ta "podróba" spełnia nasze oczekiwania w 100%, a do tego kosztuje wielokrotnie mniej, to po co przepłacać? Ad 2. Każdy pracodawca ma prawo sprawdzić swojego potencjalnego pracownika, zanim zostanie podpisana umowa o pracę. W Pana przypadku wiara w informacje zawarte w CV mogłaby być dla nas kosztowna. Ciężko mi się zgodzić z tym, że znajomość arkusza kalkulacyjnego w zakresie zmiany koloru komórki lub użycie funkcji SUMA mogłoby być określone mianem "egzaminu państwowego". Analogicznie, ustawianie akapitów w dokumencie tekstowym to raczej podstawowa umiejętność kogoś, kto choć trochę posługiwał się tego typu programem. Ad 3. Informacja o "braku przerw śniadaniowych" jest kłamstwem - dla 1-szej zmiany przerwa śniadaniowa zaczyna się o 10:00, dla 2-giej zmiany - o 18:00 (tutaj rzeczywiście trudno mówić o śniadaniu, dlatego nazwałbym tą przerwę obiadową, ew. przerwą na kolację). PS proszę pozdrowić ode mnie brata Krzysztofa - kolega z zajęć j. niemieckiego w MDK.

goraltk
@Michał

Nie zgadzam sie z ta opinia, standartem w porzadnej firmie jest oprogramowanie AutoCAD. Inne podróby są tanimi wersjami chińskimi. Praca przy komputerze z 5 minutami przerwami co godzine to jakas kpina. Nie macie serca dla zdrowia oczu waszych pracowników. 5 minut to jest czas na przygotowanie i napicie się kawy. Praca przy komputerze z podróbami AutoCada to jest męczarnia dla zdrowia wzroku. Porządna firma ma porządne oprogramowanie. A na te czasy AutoCad to podstawa. Dlatego nie polecam tej firmy. Konstruktorowi potrzebny jest EXCEL do obliczeń. A przez wasze durne testy byłem kompletnie wykończony. Od czego sa teraz w tych czasach pomoce naukowe.

GORAL TK
@Michał

PO PIERWSZE PACHNIE WIOCHA NA ODLEGŁOŚĆ. W IMIENIU JĄKAŁY, KTÓRY DUKA PO NIEMIECKU NIE BĘDĘ NIKOGO POZDRAWIAŁ. PO TRZECIE WIDZĘ W TEJ FIRMIE MUZEUM, A NIE NOWOCZESNA FIRMĘ.

Witold

O jakiej prawdzie Pan pisze? Czy starał się Pan o pracę w EMIZET? Prawda jest taka, że nie było u nas pracowników, którzy odeszli z powodów złych warunków w pracy. Przestrzegane są przepisy zawarte w Kodeksie pracy, pracownicy otrzymują wypłaty w terminie, nie ma wypłat "pod stołem". Składki odprowadzane są w terminie. Jeżeli Pan aplikował do pracy w EMIZET - interesuje mnie konkretna opinia Pana. Pozdrawiam.

Kacper
@GORAL TK

Widać jaka firma skoro takie głupie teksty odpisujecie. Porażka jakaś z dala od tego miejsca pracy

Dominoooo
@Goraltk

Taka prawda jeszcze kierownik do bani

Witold

Mój nick to moje prawdziwe imię. Bardzo łatwo mnie zidentyfikować. Osoby, które mnie znają, wiedzą, że nigdy nie kłamię. Na forach autorzy ukrywają się, używają pseudonimów (nick-ów) i wylewają swoje frustracje ukryci za nimi. Jeżeli uważa Pan, że skłamałem – proszę o podanie, w którym miejscu.

Red metal group

Brak punktualności

Robert
@goraltk

W obecnych czasach większość ludzi siedzi całe dnie przed komputerem i nie narzeka. Nie lepiej sprawić sobie dobre okulary z antyrefleksem i w ten sposób chronić wzrok? Firma daje dofinansowanie do okularów? Może powinieneś zapytać?

Marcin Korbanek
@Goraltk

Również nie polecam. Tyle wysiłku a przerwa tylko 15 min to jest wykorzystywanie pracowników.

Teresa
@Marcin Korbanek

To jakiej przerwy byś oczekiwał? W końcu do pracy idzie się po to aby pracować... Czy są jakieś inne powody dlaczego nie polecasz tej pracy? Mam na myśli wynagrodzenie, atmosferę - jak ją oceniasz?

Ja również nie pozdrawiam tego miejsca ani kierowników ani 2 właścicieli

GoralTk Nowy wpis
@6/5 Chmielnik

Oferty pracy na ich stronie są aktualne? Szukam czegoś od zaraz, pamiętacie może, po jakim czasie od wysłania cv firma się do was odezwała? Mam na myśli pracę w obsłudze klienta, jako zastępca kierownika. Nie ma możliwości awansów wewnętrznych, skoro szukają kogoś z zewnątrz? :) Dwa razy wspomnieli o stresie i presji czasu, naprawdę macie aż tak nerwowe sytuacje w firmie? Ile oferują na rękę, premia jest co miesiąc, czy kwartalna/roczna? Ciekawi mnie w sumie ile osób liczy zespół, jak wasze nastroje? Atmosfera na plus?

Czy w Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gaj

Nie. Same krętacze tam są i wlasciciel i kierowniki a w szczególności jeden

Nie

Winiary Dolne

Nie. Wszystko tuszują z tego co mi powiedziała córka kierownika i zamiataja pod stół

Jakub Gaj

Niestety nie

Aneta
@Winiary Dolne

wszystko to znaczy co ? podaj przykład jakiejś sytuacji

Jakub Gaj Nowy wpis
@Aneta

Wszystko

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technolog
mm

W czasie pandemii Zakład postawił na ochronę pracowników," - maski obowiązują na terenie całego zakładu i są wydawane przez zakład - świetlice i szatnie są odkażane środkami chemicznymi raz na tydzień oraz też raz na tydzień ozonowane głownie w soboty lub niedziele - przesunięto czas rozpoczynania zmian i tam gdzie to możliwe wprowadzono pracę zdalną, - na terenie całego zakładu rozmieszczono dozowniki z preparatami odkażającymi - aby nie roznosić wirusa ograniczono obszary poruszania się pracowników po terenie zakładu - listę obecności wypełniają przełożeni a nie jest podpisywana w jednym miejscu co mogło by powodować zarażenia. Zarobki mogły by być lepsze , ale pomimo spadku obrotów przez pandemię nikogo nie zwolniono

@mm

Jak w więzieniu tam było w dodatku muzeum zimno jak w zimę

Marzena
@6/5 Chmielnik

A na termometrach jaka konkretnie była temperatura, skoro piszesz, że tak zimno? :/

Julian

Kierownik 1 zmiany jest niemiły i niekulturalny miał wypadek to co dali na kierownika.Nie polecam tego zakładu jako były pracownik

@Julian

Mamy kilku kierowników, o którym Pan mówi? Staramy się o dobrą atmosferę w pracy. Z uwagi na brak składni postu - nie do końca jest on dla mnie zrozumiały. Jaka była przyczyna Pańskiego odejścia z EMIZET? Odszedł Pan sam, czy też został Pan zwolniony?

Kierownik Pan P.B 1 zmiana od pon do czwartku

@Witold

Kierownik był nie miły i niepotrafiący zarzadza ekipą z dala od takiej firmy.

Domi
@Julian

Też potwierdzam że kierownik P.B jest niemiły dla pracowników. Jestem za usunięciem to z tego stanowiska

Dominoooo
@Domi

Mało płacą a kierownik Pan Piotr B. to porażka .Mamisynek a nie kierownik. Jakby jego nie było to by była lepsza atmosfera pracy

Jakub

Oj tak taka prawda

Ja też nie polecam

Igor

(usunięte przez administratora)Prowadziłem z nim wiele rozmów, nasza współpraca zawsze układała się wzorowo, dzięki czemu nieraz korzystałem z usług tej firmy. To co spotyka go teraz w komentarzach na tej stronie to zwykły hejt. Jeśli chodzi o mnie to z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z nim.

A ja nie

A ja nie

Hejt to ty i ten caly twój kolega z wymarzonego Hyundai Thushon pożal się Boże

Witold

W ostatnich dniach zaobserwowałem mocny atak na jednego z kierowników, dobrego człowieka, wiele lat kierującego powierzonym mu wydziałem i mojego dobrego kolegę z pracy. Pracownicy doskonale wiedzą o kogo chodzi. Doszedłem do wniosku, że wszystkie negatywne posty zamieszczając osoby, teoretycznie nie związane z firmą, czyli osoby nie pracujące w EMIZET, nie mające pojęcia o warunkach tu panujących. Są to: @Dominoooo – kandydat @Kogut – kandydat @Siwy – kandydat @Domi – kandydat Natomiast osoby ukrywające się pod nickami: @Kacper – pracownik pisząc „Porażka jakaś z dala od tego miejsca pracy” oraz @Julian – pracownik „z dala od takiej firmy”, takimi postami sami podważa swoją wiarygodność – logicznie rzecz biorąc, jeżeli jest tak źle, zamieszczając takie wpisy powinni być już byłymi pracownikami. Internet ma to do siebie, że pozwala na bezkarne szkalowanie, z zachowaniem anonimowości. Łatwo jest zamieścić negatywną ocenę, natomiast osoby / firmy źle ocenione mają ograniczone możliwości obrony. Słowo przeciw słowu. Uważam, że pracownicy którzy źle oceniają firmę, jeżeli chcą ją poprawić, powinni zgłaszać swoje uwagi do zarządu. Jednak, jeżeli jest tak źle – umowę o pracę może wypowiedzieć każdy, niezadowolony pracownik może zmienić pracodawcę na lepszego. Moja prośba do współpracowników: jeżeli macie jakieś uwagi do funkcjonowania EMIZET – zapraszam na rozmowę, może wspólnie coś poprawimy. Nie szkalujcie firmy w Internecie podając nieprawdziwe informacje. Zamieszczone opinie wiele lat będą widoczne dla potencjalnych klientów, czy kandydatów. Osobiste animozje powinny być załatwiane wewnątrz firmy.

@Witold

Dobrze Pan wiesz jak jest A Pan obczernia kogoś . Widocznie nie tylko ja mam złe zdanie o waszym zakładzie

@Witold

A ma Pan coś do ukrycja. Bo chyba tak. Jak dbasz o pracowników to właśnie widać.

@Witold

Z byle kim nie gadam a w biurze nigdy nie mają czasu bo zawsze kawke piją

Termetal Group Polska
@Witold

Od dłuższego czasu byliśmy zainteresowami współpracą z państwem lecz czytając opinie min. Pan kierownik jest zle oceniany oraz pracownicy co nie lubią będziemy musieli zrezygnować z planowanej współpracy z waszą firmą

Łysy
@Witold

A co boisz się że prawda wyjdzie na jaw.

Abc
@Witold

Brawa dla Pana za postawę, szacun.

@GORALTK

Tak jest

Winiary Dolne
@Witold

Jest wolny kraj każdy może napisać opinię. I mi nie zabronisz

Jakub Gaj
@Witold

Ale z cb polonista jak zemnie akrobatka

Wszędzie byle nie u Ciebie

JakubPatrycjaGaj6/3

Czy to prawda że w Emizet płacicie nie w terminie i pod stołem jeśli tak proszę o odpowiedź a poinformuje o tym odpowiednie organy

Kandydant

Witam czy jest możliwość pracy u Pana w firmie w Niemczech.

@Kandydant

nie prowadzimy już działalności usługowej w Niemczech.

Artur

Nie wiem czy wiesz ale ta strona jest przeznaczona do wyrażania opinii o firmie, a ty piszesz o swoim koledze , który bierze narkotyki a przecież to jest twój kolega to powinieneś mu pomóc a nie wyśmiewać się na tej stronie . To jest bardzo z Twojej strony nie moralne postępowanie.

Artur

A o jakiego kierownika dokładnie chodzi ? Proszę podać nazwisko .

Red metal group

Takie rzeczy tylko w Emizecie ????????

Robert
@Red metal group

Jakie konkretnie rzeczy? Bo widzę po wpisach że atmosfera jest lekko konfliktowa w firmie. O co konkretnie chodzi bo jakbym chciał aplikować to raczej wolałbym spokojne towarzystwo a nie nerwówkę.

Mati
@Robert

Jak jesteś spokojny to będziesz miał spokój.

@Robert

Lepiej znajdź Pan inne miejsce pracy po kilku latach pracy wiem jak tu jest.

Abc

Wsttd. Komentarz całkiem nie na miejscu, nie mający nic wspòlnego z założeniami forum oraz z działalnością firmy. Do tego bez użycia znakòw interpunkcyjnych.

@Michał

Potwierdzam nie miły kierownik wyzywa się na podwładnych

GORALTK

PO CZWARTE KONSTRUKTOR LUB TECHNOLOG NIE JEST INFORMATYKIEM I NIE JEST JEGO ZADANIEM PROGRAMOWANIE W EXCELU TYLKO DZIĘKI PODSTAWOWYM FUNKCJOM WYKORZYSTAĆ DO OBLICZEŃ INŻYNIERSKICH.

@GORALTK

Jestem osobą odpowiedzialną za pracę zespołu, do którego Pan aplikował. Do moich obowiązków należy dbanie o dobrą opinię o nas. Z tego powodu muszę zareagować na Pańskie obraźliwe i nieprawdziwe wpisy. Świadczą one źle tylko o Panu. W EMIZET przestrzegamy przepisy Kodeksu pracy. Oprócz 15-to minutowej przerwy na posiłek, pracownikowi wykonującemu ciągłą prace przy monitorze ekranowym przysługuje 5-cio minutowa przerwa, po każdej przepracowanej godzinie. Pracujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu. Zgadzam się z Panem, że konstruktor, czy technolog nie jest informatykiem, jednak podstawowe funkcje programu Excel powinny być im znane i wykorzystywane w pracy. Sam kalkulator to za mało. Zaburzenia węchu, które spowodowały, że nie wyczuł Pan „PACHNIE WIOCHA NA ODLEGŁOŚĆ” i przyjechał Pan do Szydłowa na spotkanie należy leczyć u laryngologa lub neurologa. Pańskie posty pisane z błędami oraz dużymi literami, z nieprawidłową numeracją „PO PIERWSZE”, „PO TRZECIE” i „PO CZWARTE” świadczą o poziomie autora. Informacje podane w CV kandydata muszą zostać zweryfikowane. Naprawdę współczuję Panu, że prosty test kwalifikacji na stanowisko, na które Pan aplikował, „kompletnie wykończyło” Pana. Sugeruję Panu podawanie prawdziwych informacji w CV, przedstawianych potencjalnym pracodawcom – zaoszczędzi to obu stronom niepotrzebnych strat. Na koniec życzę Panu Panie inżynierze dalszych sukcesów w „grawerowaniu części maszyn i narzędzi elektropisakiem”.

Witold

Jeżeli faktycznie pracował pan w EMIZET, to decyzja o rozstaniu (kto by jej nie podjął: były pracownik, czy firma), była dobra. Swoim postem nieudolnie próbuje pan obrażać byłych współpracowników - kolegów. Obecnie jest nas około 190-ciu. W większości wiele lat tu pracujących. O poziomie autora świadczy kardynalny błąd w pisowni rzeczownika "cham" - sam sobie wystawił laurkę.

@Witold

Uważaj abyś się na schodach nie potchnął

Arek

Jeżeli opinia ostatnia jest zgodna z prawdą, to jest to bardzo zachęcające! Czy cv można wysyłać do nich na maila?

Przeczytałem powyższe komentarze i zapraszam do zakładu Emizet w Polsce pracownicy mają w stałej dyspozycji trzy rodzaje masek przeciwpyłowych do wyboru (zwykłe, szczelne z filtrami i dla chemizatorów z wkładami węglowymi ) ochrony słuchu dostępne - korki, słuchawki, zatyczki wszystko z certyfikatami. Rękawice ochronne do wyboru zależnie od charakteru pracy. Okulary ochronne i gogle, oraz maski osłaniające twarz. Dlatego dziwię się opiniom zamieszczonym powyżej. Wypłata zawsze na czas i zgodnie z wykonaną pracą.

Han Solony

Firma EMIZET (wcześniej GB, ale były przekręty i zmiana właściciela i nazwy) zatrudnia do pracy w Niemczech. Składniki pensji nigdy do końca nie ujawniane (np. nie wiadomo ile godzin nocnych po jakiej stawce, ile w dni świąteczne itp.), nie płacone rozłąkowe, nie ma szkodliwych. W rzeczywistości w galwanizerni (są też inne oddziały, np. szlifiernia) występują bardzo szkodliwe warunki (praca przy stężonych kwasach, w źle wentylowanych halach - badania tzw. "bhp" to jeden wielki przekręt, pracuje się bez masek). Praca dla osób silnych, zmotywowanych. Wiele osób odeszło, bo za bardzo ciężką pracę, pracodawca płacił najniższą pensję, a dodatek "nocny" to tylko 0,15 Euro/h liczony od północy. Warto przemyśleć pracę w takich warunkach. Mieszkanie płatne ekstra.

niewolnictwo XXI wieku

bylem spawaczem (ale firmy emizet na oczy nie widzialem) oddelegowanym przez firme emizet pozniej przez GB do pracy w niemczech (Erkelentz,Werthaim,Miltenberg) (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. - Szydłów

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o.?

Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Rakowska 21
    28-225 Szydłów

Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o.