Progress ECO S.A.

Dobrów

Opinie o Progress ECO S.A.

Jacek - Handel

Firma godna polecenia, finansowo jest ok. Praca ciężka, ale do zniesienia.

mola

to już wiemy w miarę szczegółowo czym się zajmuje firma, dziękujemy @lok ;) natomaist mnei inetrresuje czy poszukują teraz ludzi do pracy u nich ???

emcu

Progress ECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. to firma która nie lubi spłacać swoich zobowiązań - przemyśl zanim dla nich coś wykonasz chyba że kasa z góry.

Stachu
@emcu 20.10.2014 10:42

To ciekawe, a takie mają o sobie bardzo wysokie mniemanie.

czupakabra

narazie nic nie wiem sam szukam czegos na temat tej firmy

turbodynoman

Witam, Co u Was słychać? Dobrze jest?

Zostaw opinię o Progress ECO S.A. - Dobrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Progress ECO S.A.