Elzamet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy

Elbląg

Opinie o Elzamet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy

nick

Czy Elzamet jest w jakiś sposób powiązany z firmą ZRE Zamet Remont i Energetyka?

ri$%m

Na parkingu dla pracowników stare, zużyte samochody. Bo niskie zarobki.Kto nie wierzy może sam pójść i zobaczyć. Stary, ubogi park maszynowy. Jednym słowem, bieda. Wynagrodzenia na czas.

Znasz dobrze firmę Elzamet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Elzamet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elzamet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy