Bayersystem Grzenia Sp.j.

Bydgoszcz

Opinie o Bayersystem Grzenia Sp.j.

Memo

Jeżeli chcesz pracować z ukainacmi jak Beduin to idź do tej pracy po miesiącu cię wywala

aaa

Jedyne co w tej firmie jest ok, to kierownik Wojtek

Lol

Ma nie da się pracować. Wszystko się wali. Pracownicy robią co mogą ale i tak za najniższą krajową pracują. Premie obiecane ale i tak nie otrzymywanie Nie polecam

Ja

BayerSystem to spółka METALKASU robisz za najniższą krajową a premie wymyślone z kosmosu. Nie szanują ludzi a organizacja fatalna. Jeżeli chcesz robić za beduina to firma stworzona dla ciebie.

Pracownik22

Na okresie próbnym zarabiałem więcej niż na umowie o prace. Porażka dużo obiecują i to na tyle. Dyrektor biega jak szalony co prowadzi do tego, ze cała organizacja pracy upada.

ktoś

bayersystem to nic innego jak METALKAS - proponuję zerknąć na opinie na ich temat - więcej dodawać nie trzeba

Zostaw opinię o Bayersystem Grzenia Sp.j. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bayersystem Grzenia Sp.j.