Spring Expert - Wyrób Sprężyn Bogusław Troszczyński

Swarzędz

Opinie o Spring Expert - Wyrób Sprężyn Bogusław Troszczyński

Keramzytowy Jarek

Pracodawca umawia sie na stawke 3.5 netto, a gdy przychodzi do wyplaty zapomnijcie o takiej kwocie. Warunki pracy, to chyba jakas kpina nos trzeba podcierac rekawem(trudno sie z kimkolwiek przywitac), ogrzewanie wisi do ozdoby. Tak samo grzejniki w szatni, a jak wylaczone ze penis sam sie chowa. Nie polecam, bo czlowiek nie jest tam traktowany z godnoscia

nie bo ja

bardzo konstruktywna opinia :D czy mogę liczyć na coś bardziej szczegółowego. Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy.

ja

MASAKRA

Zostaw opinię o Spring Expert - Wyrób Sprężyn Bogusław Troszczyński - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spring Expert - Wyrób Sprężyn Bogusław Troszczyński