Emtel System Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Emtel System Sp. z o.o.

Seba

Odradzam, właściciel potrafi pięknie opowiadać mity z wybujałego EGO o firmie

klemens

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakiegoś typu dodatki też są tu częścią wynagrodzenia?

Szkoda czasu na tą firemke. Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Zaprosili naraz 10 osób i kazali wypełniać jakieś testy z kwadracikami przez całą godzine. Zero rozmowy tylko sam test. Firma mała w jakimś domku jednorodzinnym przerobionym na biuro.

Ja tam pracuje, i powiem Wam jedno - chodźcie tu pracować bo warto :).

Zostaw opinię o Emtel System Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emtel System Sp. z o.o.