Avanti-Tools sp. Z o.o

Poznań

Opinie o Avanti-Tools sp. Z o.o

seb

cienko "przędą"... zarobki średnie..

tomas

mnie tez zainteresowało stanowisko tokarz - frezer @kris i nie bardzo rozumiem co miałeś na myśli pisząc tą opinię??

kris

na początku umowa zlecenie, a jak się sprawdzisz to pewnie lepiej, musisz po prostu znać się na obróbce skrawaniem i jesteś większą część czasu "w terenie"... to praca głównie dla panów... chociaż oni z czasem wybierają lepsze firmy

wlkp

Jesteście firmą produkcyjną czy handlową?

boris

praca 10 godzin dziennie, płaca za osiem... kiedy pojawia się inspekcja pracy to następuje zamiana kart obecności na "właściwe"..

Zostaw opinię o Avanti-Tools sp. Z o.o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avanti-Tools sp. Z o.o