Metal-Gum-2 s.c. Marek Przegendza Artur Przegendza

Metal-Gum-2 s.c. Marek Przegendza Artur Przegendza

Opinie o Metal-Gum-2 s.c. Marek Przegendza Artur Przegendza

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie Metal-gum-2 S.C. Artur Przegendza Marek Przegendza i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia
@admin 06.09.2015 13:38

Nie polecam pracy omijać szerokim łukiem

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Metal-Gum-2 s.c. Marek Przegendza Artur Przegendza - Katowice będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Gum-2 s.c. Marek Przegendza Artur Przegendza

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.