Opinie o Melaleuca Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melaleuca Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Bartek

Mega produkty. Cenowo wychodzą tanio, bo to koncentraty. Naturalne składniki, moc przyrody. Dodatkowo firma wynagradza za zakupy zwrotem części wydatków. Przy małym zaangażowaniu można mieć co miesiąc zakupy za darmo, albo jeszcze dorobić do pensji. Polecam!

Świetna firma, naturalne produkty a do tego świetnej jakości. Cieszę się dodatkowo z możliwości zarobku i dorobienia do etatu. Myśle ze jest to fajna propozycja ze względu na to ze firma oferuje produkty których używamy na codzień. Produkty nie a drogie a dodatkowo zaoszczędzam bo dosteje cześć za darmo i wybieram jakie chce.

Melaluca ...fajna firma , naturalne produkty ,Super

Marta89

Firma godna polecenia,świetne produkty i możliwości zarobkowe. Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o. na stanowisko Praca zdalna? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja

Korzystam z produktów od października, dodatkowo zarabiam, na czym mi.bardxo zalezalo. Produkty rewelacyjne , jakość pierwsza klasa. I jak to się mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Aneta

Produkty bardzo dobrej jakości bezpieczne dla dzieci ślicznie pachną i są skuteczne to najważniejsze w dobrych cenach a kawa rewelacja oraz to że firma nie robi problemów kasa zawsze na koncie polecam szczerze

ilona.k0104@wp.pl

Firma rzetelna z dobrymi produktami i wysokimi prowizjami, zwłaszcza na realia polskich zarobków. Polecam tym którzy mają trochę czasu i chęci a takze chcą zadbać o zdrowie i portfel????

Milena

Ja jestem zawodolona, kasa co miesiac na koncie, pracuje o 4 mies i jest spoko ;)

Ana

Ja bym chce skorzystać z tego .. mam gadane i myśle ze mogę znaleźć klientów! Proszę o maila ze szczegółami ... annarumin@vp.pl

Daria
@Ana

Zapraszam dusiamilusia17@wp.pl

Tomi

Jak mozna wypisac sie z melaleuca?

Wiktoria
@Tomi

W mailu dostałam informację: „Na stronie taki formularz znajduje się w: Moje konto-wyświetl wszystko-inne opcje-anuluj korzyści klienta uprzywilejowanego” po czym należy postępować zgodnie z podanymi instrukcjami. Natomiast chciałam spytać jak sprawa wyglada ze zwrotem wysyłki? Wysyła się ja na adres zagraniczny? Płacę z własnej kieszeni nawet jeśli mam tę ich „naklejkę zwrotna”?

kasik04
@Wiktoria

A jaką masz naklejkę? Bo ja pisząc pismo dotyczące odstąpienia od umowy prosiłam o przysłanie darmowej etykiety zwrotnej( wcześniej dzwoniłam do firmy i poinstruowali mnie ,ze tak mam zrobić),dzisiaj mi ją meilem przysłali ,wydrukowałam i dzisiaj nakleję na karton i wyślę.Na naklejce jest podany adres .Wysyłka jest darmowa ,tak mi powiedzieli w firmie,ale właśnie trzeba mieć tę naklejkę z napisem darmowa naklejka zwrotna.

admin

Wiecie co nowego słychać w firmie Melaleuca Poland Sp. z o.o. ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!

@admin

Pragnę zauważyć, iż od 2015 roku na rynku polskim działają dwie niezależne firmy o bardzo zbliżonej nazwie. Pierwsza to Melaleuca Poland Firma Australijsko-Polska Sp z o.o. działa od 1996 roku, jest producentem kosmetyków opartych na olejku z drzewa herbacianego i aloesie i NIE MA NIC WSPÓLNEGO z z formą sprzedaży MLM ! z adresem internetowym: www.melaleuca.com.pl :) Druga firma to Melaleuca The Wellness Company - typowy MLM działający na polskim rynku od 2015 roku z adresem internetowym: pl.melaleuca.com Bardzo proszę o zweryfikowanie zapytania bo wszystkie odpowiedzi dotyczą drugiej firmy - Melaleuca Wellness - są krzywdzące i godzą w interesy Melaleuca Poland Australijsko-Polska Sp. z o.o. Z poważaniem Ewa Cichecka Jaszczur

Zebra535
@Ewa

Witam Pani Ewo, co za spotkanie ????

ola

Hej znalazlam to: Melaleuca, Inc BBB ACCREDITATION SINCE 10/23/1987 to jeszcze kolejna firma, czy ktoras z powyzszych wymienionych?

goska

Nie polecam tej firmy,nie mam nic co do produktów,ale do całego funkcjonowania i traktowania klientów.Wysyłają paczki z produktami bez zgody,na zwrot pieniędzy trzeba czekać ponad miesiąc po odesłaniu paczki,a do tego potrącają sobie kolosalne pieniądze za wysyłkę i zwrot paczki.Proszę się dobrze zastanowić ,czy chcecie uczestniczyć w czymś takim.

@goska

Mi skubańcy przez pół roku wysyłali paczki zapasowe i mimo, że nie docierały do mnie, to za każdym razem pobierali pieniądze z konta. Zrobiłem wojnę jak diabli. Później przesłali mi jakieś dziwne daty przelewów niby zwrotu pieniędzy na konto ale z niczym się nie pokrywały. Jedno wielkie oszustwo. Musiałem z nimi walczyć, żeby zwrócili kasę i trwało to 2 miesiące.

zzzzz

pracowalas u nich czy robilas zakupy ?

Justyna

przeciez mogles zawiesic konto do 25 każdego miesiaca. Jak rejestrujesz się to zgadzasz się na otrzymywanie paczek jeżlei nie zlozysz zamowienia.

Lima
@Justyna

Ja mysle o rezygnacji. Polityka firmy mi nie odpowiada

Zostaw merytoryczną opinię o Melaleuca Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Melaleuca Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melaleuca Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melaleuca Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Melaleuca Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Wojciecha Korfantego 5 lok. 1
    44-100 Gliwice

Melaleuca Poland Sp. z o.o.