Opinie o Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex w Sierakowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex w Sierakowice

Adrian Nowy wpis

Czy przez pandemie firma została zamknięta ?

Były pracownik Nowy wpis

Udało mi się odzyskać wynagrodzenie, które mi się należało. Pomogła mi świetna firma windykacyjna, szybko i skutecznie odzsykali moja kase.

Były Pracownik Nowy wpis

Nie polecam tego marketu, atmosfera bardzo nerwowa, a szefostwo z Prezesem na czele stosują mobbing wobec podwładnych. Ten market to folwark a nie firma. Ludzie stamtąd odchodzą, mają dość pracy na śmieciowej umowie.

Kamila Nowy wpis
@Były Pracownik

Napisałeś, że kadra zarządzająca Artex stosuje mobbing wobec pracowników. To poważny zarzut, co dokładnie się tam dzieje? Możesz podać przykłady konkretnych sytuacji?

Pracwnik

Firma kant ostrzegam wszystkich trzymajcie się jak najdalej od tego człowieka!!! (usunięte przez administratora)! Nie wypłaca wynagrodzenia

Aplikowałeś do firmy Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krzysztof

@Rozczarowany Czy zapamiętałeś coś więcej ze rozmowy kwalifikacyjnej? Każda informacja na ten temat, może bardzo pomóc osobom, zastanawiającym się nad pracą dla tej firmy. Dlaczego to pytanie wzbudziło w Tobie negatywne odczucia? Czy udało Ci się przejść do etapu rozmowy o wynagrodzeniu? Czy firma Artex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne była skłonna zaoferować konkurencyjne wynagrodzenie? Jak to ocenisz ze swojej perspektywy?

Rozczarowany

Podczas rozmowy o zatrudnienie padło hasło "niech pan zorganizuje grupę podwykonawców hydraulików..." Ciekawe kto potem by się rozliczał. Jeszcze parę innych kwestii z których nic konkretnego nie wynikało. Dyskwalifikacja na samym początku. Kilku znajomych poprostu wyrazili swoją opinię ironicznym uśmiechem. Resztę pozostawiam bez komentarza

aaa

Nie polecam pracy w tej firmie, ciągłe opóźnienia w opłacaniu podwykonawców, ciągłe blokady w hurtowniach, a kiedy w końcu materiał przyjeżdża to wymagają nadrobienia 2 miesięcy opóźnień w tydzień.

janusz

wypłaty na czas, rozliczenie za godziny, przyzwoita stafka

czujny

ARTEX = CLImaZUI heheheh bajkopisarze

Stanisław

Jak szukasz pracy na budowie i masz zamiar chodzić w podartych i mokrych ciuchach, w kupionych przez siebie butach i rypac od 7 do 17 albo do oporu za 12 - 14 na rękę i najniższa krajowa to zapraszam w kolejkę. Ponoć dziesięciu takich jak ty pod brama stoi.

inż.

jeśli posiadasz inż. przed nazwiskiem i chcesz iść pracować do tej "firmy" to odradzam. Zero perspektyw, wyzysk i do tego pracujesz na niską pensję. Na prawdę jest wiele innych ciekawych miejsc pracy, gdzie będą Cię szanować.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex - Sierakowice

Jan Kaniowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Artex
  • Lęborska 40