Artex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

Pruszcz gdański

Opinie o Artex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

Rozczarowany

Podczas rozmowy o zatrudnienie padło hasło "niech pan zorganizuje grupę podwykonawców hydraulików..." Ciekawe kto potem by się rozliczał. Jeszcze parę innych kwestii z których nic konkretnego nie wynikało. Dyskwalifikacja na samym początku. Kilku znajomych poprostu wyrazili swoją opinię ironicznym uśmiechem. Resztę pozostawiam bez komentarza

aaa

Nie polecam pracy w tej firmie, ciągłe opóźnienia w opłacaniu podwykonawców, ciągłe blokady w hurtowniach, a kiedy w końcu materiał przyjeżdża to wymagają nadrobienia 2 miesięcy opóźnień w tydzień.

janusz

wypłaty na czas, rozliczenie za godziny, przyzwoita stafka

czujny

ARTEX = CLImaZUI heheheh bajkopisarze

Stanisław

Jak szukasz pracy na budowie i masz zamiar chodzić w podartych i mokrych ciuchach, w kupionych przez siebie butach i rypac od 7 do 17 albo do oporu za 12 - 14 na rękę i najniższa krajowa to zapraszam w kolejkę. Ponoć dziesięciu takich jak ty pod brama stoi.

inż.

jeśli posiadasz inż. przed nazwiskiem i chcesz iść pracować do tej "firmy" to odradzam. Zero perspektyw, wyzysk i do tego pracujesz na niską pensję. Na prawdę jest wiele innych ciekawych miejsc pracy, gdzie będą Cię szanować.

Zostaw opinię o Artex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne