BYŁY PRACOWNIK

Firma zbudowana z obietnic

Dominik

Jeśli jest tak słabo to przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie!

BYŁY PRACOWNIK Nowy wpis

Firma zbudowana z obietnic

Beata Nowy wpis
@BYŁY PRACOWNIK

Chyba nie do końca rozumiem, co masz dokładnie na myśli. Także jeśli możesz, to doprecyzuj, dlaczego masz negatywną opinię o Remgaz. Chodzi o to, że obietnice złożone na rozmowie nie pokrywają się z rzeczywistością? Wyjaśnij, jeśli możesz - pozdrawiam.

Dominik

Jeśli jest tak słabo to przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie!

Jarek Nowy wpis
@Dominik

Jak tak myślisz to zostaniecie tam sami

Agata Nowy wpis
@Jarek

Nie do końca jasne jest, co miałeś na myśli. Byłoby super, jakbyś trochę rozwinął ten temat. Pracujesz albo pracowałeś kiedyś w firmie Remgaz w Pszczynie? Jeśli tak, to proszę powiedz coś o warunkach pracy, jakie tam oferują. Mnie szczególnie interesują zarobki. Z góry dziękuję!

Da się normalnie pracować w tej firmie! Zarobki są odpowiednio proporcjonalne do zaangażowania pracownika i jego chęci do pracy. Przekonałem sie tego na własnej skórze. Jeżeli szukasz pracy z fajnymi ludźmi w miłej atmosferze, do tego masz chęć się rozwijać to polecam! Nie taki diabeł straszny jak go malują :)

misio
@Pracownik

Fajni ludzie w tej firmie są i to FAJNI bardzo, ale zarobki nie są adekwatne do ich zaangażowania

Piotr
@misio

Dobra atmosfera w firmie to podstawa i super, że możesz pracować w tak przyjaznym otoczeniu. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to czy można z czasem ubiegać się o podwyżkę lub awans? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pracownik12
@Pracownik

Porażka, sami sobie piszą pozytywne opinie. Omijać !!!!!!

Piotr
@Pracownik12

Skąd takie przypuszczenie? Na forum każdy możesz się wypowiedzieć i przedstawić swoje odczucia względem zatrudnienia. Jeżeli masz inne zdanie niż Pracownik opisz pozytywne i negatywne strony pracy. Liczę, że się odezwiesz.

????
@Piotr

Weź przestań... a kto mógłby napisać coś dobrego o tej firmie???

PRACOWNIK

Kapelan to przydupas prezesa kabluje .Kapelan to '' kierownik przez małe k

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nie polecam......!!!!!!!!!!!

Tobiasz
@Pracownik

Pracownik, a jakieś konkretne argumenty ?

misio
@Tobiasz

Racja, lepiej trzymać się z dala - firma nie da Ci nic (ani ubrania, za badania zapłać, zwrócą, ale kto ma ochotę inwestować w pracodawcę) na plus i to wielki atmosfera w pracy, jest fest OK. Kłamie szefostwo i to na wielu płaszczyznach. Są komentarze, źr w takiej sytuacji powinni paść, że nie padli - cóż czas pokarze

Bartek

Gdyby było tak źle jak to niektórzy piszą to byłoby po firmie. Niestety maruderów jest wszędzie dużo!!

Zmierzła

Pracuję od wielu lat i w mojej opinii nie upada: kasa zawsze na czas, zus od pełnego wynagrodzenia -tego faktycznego nie 1/8 najniższej krajowej. Negatywy to dzieło " powracajacych" z marchewek, truskawek itd. którzy są zdolni do 1 czynności (którą spokojnie szympans może robić za banany ) przez 8 h bez używania szarych komórek. W skrócie lemurstwo wróciło i myśli ze "dobre zmiany" za samo przyjście na 8h daje 5000+ by żyło się lepiej. Pracują od wielu lat normalni ludzie .

Banan
@Zmierzła

Proponuje zatrudnić szympansa za pare bananow

Admin

Firma upada, nie polecam, chyba że lubicie zmieniać pracę.

Suweren

Beznadziejna firma, wiele obiecują i nic się nie pokrywa. Omijajcie szerokim łukiem !!!!!

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe?

Mark

Jakie zarobki na poczatek daja

Pseudo Małogosia:D

Pseudo Małogosia:D - 2012-02-13 09:58:57 Koleżanko YYY Kolego zrobiłaś/eś drobny błąd zamiast pracowałam to pracowałem..... śmieszne jak pracodawca podszywa sie pod pracownika i robi sobie dobrą opinię!!!!!! Żal mi cię....nie polecam RemGaz-u.... sorki... pomyliłem sie!!! podszywasz sie pod kobiete a piszesz SŁYSZAŁEM!!! jak już chciał Pan polepszyć opinie swojej firmy to troche trzeba to robić z głową

Pseudo Małogosia:D

Zostaw merytoryczną opinię o Remgaz Olszewski i Kaśków sp.j. - Pszczyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remgaz Olszewski i Kaśków sp.j.
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Hetmańska 14A
    43-200 Pszczyna
  • NIP: 7471000492 REGON: 530879588 KRS: 0000093920
Remgaz Olszewski i Kaśków sp.j.