Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe

Pszczyna

Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe

Opinie o Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe

Admin

Firma upada, nie polecam, chyba że lubicie zmieniać pracę.

Suweren

Beznadziejna firma, wiele obiecują i nic się nie pokrywa. Omijajcie szerokim łukiem !!!!!

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe?

Mark

Jakie zarobki na poczatek daja

Pseudo Małogosia:D

Pseudo Małogosia:D - 2012-02-13 09:58:57 Koleżanko YYY Kolego zrobiłaś/eś drobny błąd zamiast pracowałam to pracowałem..... śmieszne jak pracodawca podszywa sie pod pracownika i robi sobie dobrą opinię!!!!!! Żal mi cię....nie polecam RemGaz-u.... sorki... pomyliłem sie!!! podszywasz sie pod kobiete a piszesz SŁYSZAŁEM!!! jak już chciał Pan polepszyć opinie swojej firmy to troche trzeba to robić z głową

Pseudo Małogosia:D

Zostaw opinię o Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remgaz Sp.j. Przedsiębiorstwo Usługowe