Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.

Krasnystaw

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.

Piotr

@anonim, czy w takim razie, chcesz powiedzieć, że Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych za szczególne zaangażowanie w pełnione obowiązki, docenia swoich pracowników? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Wypowiedź na ten temat, będzie interesująca dla innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o tej firmie.

Były pracownik

Wynagrodzenie ma się nijak do wykonywanej pracy. Najniższa krajowa praca do lekkich nie należy i ciągle jesteś poza domem. A z roku na rok jest coraz gorzej. Nie polecam nikomu

anonim
@Były pracownik 22.04.2018 23:08

Nie zgadzam się! Jak się pracuje porządnie to płacą dobrze. A jak nie chce ci się pracować to za nic żaden pracodawca płacić Ci nie będzie. Weź się do roboty.

Administrator

Jak przedstawia się sytuacja Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Spółka z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Krasnystaw i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

admin

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Spółka z o.o. na naszym forum.

1
@admin 05.09.2015 14:20

dno

były
@1 01.09.2016 16:11

Popieram dno do kwadratu.

Zostaw opinię o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. - Krasnystaw

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.