Opinie o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. w Krasnystaw

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. w Krasnystaw

Jeszcze pracownik.... Nowy wpis

Jest źle a nawet fatalnie!! Monter zarabia podstawe a na wyjeździe ile brygadzista mu da premii! A jak mu już da to musi przejść przez prezesa a premie są uznaniowe i jak uzna to da! jak nie to dziękuję! i 12 godz dziennie w delegacji pracujesz za 8 masz płacone resztę tzw odsiadki! Nie polecam a za bramą ponoć 20 osób czeka na miejsce ha ha ha

Zdzisiek Nowy wpis
@Jeszcze pracownik....

Nie wiem zatem po co jeszcze tam pracujesz i godzisz się na takie warunki. Wolny rynek czlowieku. Może po prostu się nie nadajesz lub inni mają Cię dość i stąd takie niskie zarobki. Zwolnij się a i innym będzie lepiej. Napisz lepiej coś co posłuży innym: Czy wypłaty są w terminie, czy masz płacone wg tego co podpisałeś na umowie czy nie itd. (usunięte przez administratora) A sam się godzisz na takie warunki to sorry. Kto Ci broni zostać brygadzistą i odpowiadać za robotę - sam będziesz przyznawał premie :-) Zasada jest prosta - jak robisz to nie płacz, a jak płaczesz to nie rób.

Jeszcze pracownik Nowy wpis
@Zdzisiek

Tak zgodzę się z tobą Brygadzistów jest tyle co monterów ????????nie długo zbraknie i monterów chyba że będą pracować za 13 zł brutto ????????wypłaty w terminie to co masz na umowie! co do premii z wyjazdów jeżeli takie są to jak kierownik rozliczy robote lub puści zaliczkowo a później wychodzi kumulacja wypłaty! Co do warunków pracy i hoteli na wyjedzie to praca ciężka ale warunki mieszkaniowe tz. Hotele lub kwatery robotnicze to do (usunięte przez administratora) najtańszym kosztem! Acha ważna kwestie poruszyłeś że jak brygadziscie nie podpasujesz też mniejsza kasa! Tak że nie gadaj głupot że da się zarobić!! Bo jeżeli dla ciebie za pracę w szkodliwych i ciężkich warunkach po 10-12 godz w delegacji a przeważnie są tylko delegację zarabiasz 3 tys to gratuluję marnowania zdrowia pozdrawiam

Jasiek Nowy wpis

Jeśli pracuje się sumiennie, to zawsze znajdą się pieniądze na premię.

Wynagrodzenie ma się nijak do wykonywanej pracy. Najniższa krajowa praca do lekkich nie należy i ciągle jesteś poza domem. A z roku na rok jest coraz gorzej. Nie polecam nikomu

Nie zgadzam się! Jak się pracuje porządnie to płacą dobrze. A jak nie chce ci się pracować to za nic żaden pracodawca płacić Ci nie będzie. Weź się do roboty.

Kolega to chyba firmy pomylił, spędziłem tam kilka lat. Dawno dawno temu to i dało się zarobić, później to albo był kryzys albo się szykowali na kryzys więc trzeba było oszczędzać. Można było uczciwe i ciężko pracować i nikt tego nie doceniał. Kasą rządzili brygadziści więc od nich zależało co komu skapnie. Zdecydowanie nie polecam.

@były pracownik

Powiedz jeszcze, czy istnieje szansa dodatkowego zarobku podczas pracy w godzinach nadliczbowych. Jak to jest w przypadku firmy Energoremont? Pracownik otrzymuje samą podstawę, czy ma możliwość wypracowania jakiejkolwiek premii? Zachęcam do rozwinięcia tej kwestii.

obecnyPracownik

JUŻ po pierwszych wyrazach widać ze nie jesteś pracownikiem fizycznym. Jeśli jest tak OK to czemu co tydzień pracownicy się zwalniają!? 99% załogi jest nie zadowolona. Pozostały 1% to ci nowi ale i oni przejrzą na oczy.

Major6

Od roboty są woły traktory i Ty ;) Jak w (usunięte przez administratora) każdemu wchodzisz i jesteś dupolizem to się nie dziw... rzygam takimi ludźmi jak Ty. Pfuu

Weronika
@Major6

Na forum GoWork każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii, a zadaniem reszty jest uszanowanie jej. Ponadto muszę Ci przypomnieć, iż nie wolno tu nikogo obrażać - chyba powinieneś zapoznać się z regulaminem serwisu. Pracujesz w ogóle w Energoremont?

Bolo

@obecnyPracownik A ja uważam, że praca w dobrej firmie nie każdemu wychodzi bo trzeba pracować!

były
@Bolo

Masz rację, więc napisz proszę ile osób odeszło w ostatnim czasie. Bo coś sporo odejść ludzi wieloletnim doświadczeniem, to im wszystkim przestało chcieć się pracować.

Weronika
@były

Czy pracodawca zapewnia ubrania i obuwie robocze dla każdego?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

@anonim, czy w takim razie, chcesz powiedzieć, że Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych za szczególne zaangażowanie w pełnione obowiązki, docenia swoich pracowników? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Wypowiedź na ten temat, będzie interesująca dla innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o tej firmie.

admin

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Spółka z o.o. na naszym forum.

@admin

dno

były
@1

Popieram dno do kwadratu.

Zostaw merytoryczną opinię o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. - Krasnystaw

• Graniczna 7
    22-300 Krasnystaw