Krasnystaw

Opinie o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.

Piotr

@anonim, czy w takim razie, chcesz powiedzieć, że Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych za szczególne zaangażowanie w pełnione obowiązki, docenia swoich pracowników? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Wypowiedź na ten temat, będzie interesująca dla innych użytkowników poszukujących aktualnych informacji o tej firmie.

Wynagrodzenie ma się nijak do wykonywanej pracy. Najniższa krajowa praca do lekkich nie należy i ciągle jesteś poza domem. A z roku na rok jest coraz gorzej. Nie polecam nikomu

@Były pracownik 22.04.2018 23:08

Nie zgadzam się! Jak się pracuje porządnie to płacą dobrze. A jak nie chce ci się pracować to za nic żaden pracodawca płacić Ci nie będzie. Weź się do roboty.

Jak przedstawia się sytuacja Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Spółka z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Krasnystaw i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Spółka z o.o. na naszym forum.

@admin 05.09.2015 14:20

dno

były
@1 01.09.2016 16:11

Popieram dno do kwadratu.

Zostaw opinię o Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. - Krasnystaw

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energoremont Przedsiębiorstwo Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o.