Brenal Sp. z o.o.

Adres: 77, 22-302 Krupiec

NIP: 5641638041 REGON: 110670327 KRS: 0000106210

Brenal Sp. z o.o.
0 0 3 5 1

Opinie o Brenal Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Misza
 Opinia

Uważam, iż firma wykorzystuje swoich pracowników. Według art. 131. § 1. tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 h. w przyjętym okresie rozliczeniowym. Patrząc na to że w delegacji pracują po 12 godz. dziennie wraz z sobotą wychodzi to 72 h. Jeżeli miałby ktokolwiek przyjmować się do tej pracy radzę się zastanowić, bo myślę że rodzina jest dla wszystkich najważniejsza.

Tak17Nie

Misza12423

TakNie

Opinia

Firma Brenal Sp. z o.o. w mieście Krupiec wciąż nie ma tutaj żadnej opinii, a wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmy. Napisz co myślisz o tym pracodawcy, twoja opinia ma znaczenie.

TakNie

Zostaw opinię o Brenal Sp. z o.o. - Krupiec

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie