Brenal Sp. z o.o.
0 0 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Jak ze studentami w Brenal Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pytanie Nowy wpis

Duża jest rotacja ludzi w Brenal Sp. z o.o. na Pracownik Działu Zakupów? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 sierpnia na Nuzle.pl. Dlaczego odchodzą?

Zuzia Nowy wpis
@Pytanie

Przerombana prace mają w tym zaopatrzeniu i dlatego jest taka rotacja.

TakNie

Czy można w Brenal Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Misza
@Pytanie

Nie

Dominika Nowy wpis
@Misza

@Misza Brenal nie daje opieki lekarskiej i ewentualnie paczek świątecznych? Odpisz proszę.

Misza

Uważam, iż firma wykorzystuje swoich pracowników. Według art. 131. § 1. tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 h. w przyjętym okresie rozliczeniowym. Patrząc na to że w delegacji pracują po 12 godz. dziennie wraz z sobotą wychodzi to 72 h. Jeżeli miałby ktokolwiek przyjmować się do tej pracy radzę się zastanowić, bo myślę że rodzina jest dla wszystkich najważniejsza.

Tak17Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Misza12423

TakNie

Firma Brenal Sp. z o.o. w mieście Krupiec wciąż nie ma tutaj żadnej opinii, a wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmy. Napisz co myślisz o tym pracodawcy, twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Brenal Sp. z o.o. - Krupiec

Chcę opublikować: