Brenal Sp. z o.o.

Opinie o Brenal Sp. z o.o.

Misza

Uważam, iż firma wykorzystuje swoich pracowników. Według art. 131. § 1. tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 h. w przyjętym okresie rozliczeniowym. Patrząc na to że w delegacji pracują po 12 godz. dziennie wraz z sobotą wychodzi to 72 h. Jeżeli miałby ktokolwiek przyjmować się do tej pracy radzę się zastanowić, bo myślę że rodzina jest dla wszystkich najważniejsza.

Misza12423

Firma Brenal Sp. z o.o. w mieście Krupiec wciąż nie ma tutaj żadnej opinii, a wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmy. Napisz co myślisz o tym pracodawcy, twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o Brenal Sp. z o.o. - Krupiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brenal Sp. z o.o.