Maibang Poland Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Maibang Poland Sp. z o.o. w Organizacji

Chinczyk

Dziadostwo i tyle

były pracownik

OSTRZEGAM. Na rozmowie facet wydaje się spoko, przez pierwsze dni również - maska która przybiera by nie wystraszyć kolejnego nowego pracownika jakich przewinęło się tam wiele. Właściciel powierzając jakieś zadanie za pół godziny jest w stanie się tego wyprzeć zmieniając zdanie, nie można dyskutować trzeba tylko przytakiwać ponieważ będzie cie to kosztowało. Na porządku dziennym jest tam wydzieranie się na pracownika a nawet ubliżanie i wyzywanie- odreagowanie prywatnych niepowodzeń, również każdy powód jest dobry do obcięcia wypłaty (nawet pozostawienie samochodu na złym miejscu na parkingu z czego to finansowane są prywatne zachcianki właściciela i jego rodziny). Przy wypłacie na siłę szukane są "haczyki" by nie wypłacić należnej obiecanej premii. W tej firmie nie liczą się ludzie czy klienci a tylko KASA. Nadgodziny nie są wypłacane, nigdy nie pracujesz 8h, zawsze więcej co jest już normą a jeżeli chcesz wyjść 10 min wcześniej po skończonej pracy następnego dnia możesz spodziewać się wezwania do gabinetu, przerwy na jedzenie też rzadko są mile widziane dlatego lepiej jeść przy biurku pracując. Wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą ponieważ nie wytrzymują psychicznie w tym miejscu. Jeżeli dochodzi do zwolnienia pracownika właściciel ucieka i zostawia "rozprawienie" się z nim teściowi prezesowi. Podejmując tam prace trzeba mieć nerwy ze stali bądź być znajomym kogoś z rodziny żeby być normalnie traktowanym. Każdy powinien się poważnie zastanowić nad wysłaniem cv do tego obozu pracy.

mamnick

Maibang....Otóż kilka dobrych lat tamu próbowałem swoich sił w tej firemce.I jedno co mogę powiedzieć.TOWAR Z CHIN(W KONTENERACH PRZYCHODZI)DLATEGO SĄ POMYŁKI BO NIE WIEDZĄ CO I ILE MAJĄ!KLIENTA MAJĄ W .....SŁOWA WŁAŚCICIELA.kasa najważniejsza!

Mario Z

Dziadostwo!!! Sprzedają byle gówno,nie wiedzą nawet do jakich modeli pasuję te ich pseudo tusze.Jak najdalej od nich!!!!

wtg34

żenada.... zakupiłem przedmiot na ich sklepie internetowym na allegro i dwa tygodnie czekałem na przesyłkę... porazka zero kontaktu, nie odbierają telefonu i nie odpisują na meiel

Anim

Jeżeli chcesz zmarnować poł roku swojego życi, bo tyle trwa kadencja pracownika w tej firmie oraz chcesz sobie poszargać nerwy i zdrowie to jest to miejsce dla Ciebie.

Zostaw opinię o Maibang Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maibang Poland Sp. z o.o. w Organizacji