Base s.c. Piotr Witkowski Paweł Witkowski Łukasz Maczuga

Adres: Jana Matejki 2, 32-800 Brzesko

NIP: 8691915745 REGON: 120603085

Base s.c. Piotr Witkowski Paweł Witkowski Łukasz Maczuga

Opinie o Base s.c. Piotr Witkowski Paweł Witkowski Łukasz Maczuga

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie BASE s.c Piotr Witkowski, Paweł Witkowski, Łukasz Maczuga ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw opinię o Base s.c. Piotr Witkowski Paweł Witkowski Łukasz Maczuga - Brzesko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Base s.c. Piotr Witkowski Paweł Witkowski Łukasz Maczuga